Фляшунька• 07 апреля в 13:15
Мені нав´язали дитину.
Я жалію що народила. Бо я не хотіла. Свекруха з чоловіком випилювали мозок.
А тепер дитина не потрібна їм. Вони для галочки перед людьми це зробили.
Щоб селу закрити рот , щоб був статус жонатого і літнього.
А я не люблю дитину через те що я не хотіла.
Вже підліток. І так мені його жаль через це.
Він не винен
Фляшунька
• 07 апреля в 14:01
Ответ дляОскорбляю всячески
Село воно таке.Жорстоке.
Ебануте у них село. Люди не живуть а роблять все напоказ
Оскорбляю всячески• 07 апреля в 14:05
Ответ дляПишу з калідору
Сколько лет было Вам?
А что это даст,сколько мне было лет?Меня никто не поддержал,никто не подал руку помощи.И ребенка я не воскрешу,ответив вам на вопрос,сколько мне было лет.
Шальная коклетка• 07 апреля в 14:14
Ответ дляФляшунька
Заставляли.
это вы когда-то писали, что в молодости работали на ферме то ли в Шотландии, то ли в Ирландии по студенческому обмену или после диплома сразу? что жалеете,что оттуда уехали.
Тішуся неперетішуся• 07 апреля в 14:17
То відправте його до Німеччини, а самі гівно під вікнами приберіть і квіти посадіть, щоб вам від Києва не нудило. Ще тему не дочитала, а вже вас впізнала
Тішуся неперетішуся• 07 апреля в 14:19
Ответ дляШальная коклетка
Ні, це та притрушена, яка з Німеччини до Києва повернулася, і щодня по декілька тем пише про гівно
Пишу з калідору• 07 апреля в 14:20
Ответ дляОскорбляю всячески
Ну, если Вам было 17, то еще понять можно, а если 25+, то это целиком Ваша ответственность.
Шальная коклетка• 07 апреля в 14:20
Ответ дляТішуся неперетішуся
девушка одна когда-то писала, что работала за границей и жалеет,что уехала. приехала в Украину, вышла замуж и пожалела. что всю жизнь была мечта - жить за границей. мне кажется,что это автор этой темы.
Міні-бікіні• 07 апреля в 14:21
Ответ дляТень льва
Навіщо заходити в теми, які вам не цікаві? Я, на приклад перший раз таку тему бачу
Их 20 уже
Міні-бікіні• 07 апреля в 14:22
Ответ дляФляшунька
Антифриз
Тішуся неперетішуся• 07 апреля в 14:24
Ответ дляТень льва
То познайомтеся в цій темі з авторкою, зверніть увагу на її біографію і стиль написання тексту, список матюків окремо випишіть, і потім з першого речення впізнаєте це дике створіння
Оскорбляю всячески• 07 апреля в 14:25
Ответ дляПишу з калідору
Ну спасибо,успокоили,я вошла в промежуток, что меня можно понять.В 25+ я бы родила,ибо уже закончила универ и была бы с проффесией.И уже б не было на горизонте того мачо ,а значит не было бы этой поблемы.
Локшина на вухах• 07 апреля в 14:27
Ответ дляКошка Мурка
Чего даль? Уже подросток
11 років дитині...
То вона руки на себе накладає, то з чоловіком у неї не клеїться, тепер вже й дитину вона не любить.
Психічка.
Ще забула- після аграрного, в який вона теж примусово вступила, виявилося, що треба працювати в селі.
Психічка.
Пугачиха• 07 апреля в 14:36
Ответ дляФляшунька
Заставляли.
Ага насильно ноги раздвигали , а потом на цепи держали
Просто фу!
Стріляний птах• 07 апреля в 14:52
Ответ дляФляшунька
Мозги мені компасірували
Вам уже весь форум компасірує : злізьте з шиї чоловіка і йдіть на касу в АТБ. Хоч при ділі будете. Чому не слухаєте?
Тень льва• 07 апреля в 15:28
Ответ дляТішуся неперетішуся
Ото мені ще нічим зайнятись як матюки на порадниці виписувати 😂
Тень льва• 07 апреля в 15:29
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Ви по заголовку знаєте хто її написав? Ви екстрасенс? Я ні. А теми ці вона ваяє щодня, як Аліна про тиск.
А про тиск то теми Аліни? Я туди не заходжу
Оскорбляю всячески• 07 апреля в 16:09
Ответ дляЛЮБА
Это решение осознаное женщин , которые сами решают что им надо , а когда делают аборт — бо так родители решили , это слегка как бы другое дело .
Хорошо рассуждать,когда у вас все сложилось хорошо.А у меня не сложилось,так зачем вы меня еще и унижаете?Что сейчас из себя умную строить и давать какие-то нравоучения после того,как все уже произошло.
И кот ваш лысый, некрасивый и страшный.Приятно?
Фляшунька
• 07 апреля в 16:10
Ответ дляШальная коклетка
Так
Фляшунька
• 07 апреля в 16:10
Ответ дляШальная коклетка
Це я. Я відчуваю що живу не своє жг
Я б такое не носила, но продаю• 07 апреля в 16:16
Нам за першу дитину ніхто не нагадував,а от тепер свекруха вирішила що нам треба друга і кожен візит мені по 10 разів нагадує. Ніколи нам нічим не допомагала і років мені вже 40.
Фляшунька
• 07 апреля в 16:18
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
В мене теж була від свекрухи пісня про другу дитину. Бо в усіх двоє. Послала її.
Ответ дляОскорбляю всячески
Удалено администрацией...
Оскорбляю всячески• 07 апреля в 16:43
Ответ дляЛЮБА
Удалено администрацией...
Мне от вас ничего не надо и выпечка ваша всегда пригорелая и неаккуратная.
Оскорбляю всячески• 07 апреля в 17:30
Ответ дляЛЮБА
Удалено администрацией...
Птица секретарь• 07 апреля в 19:48
Ответ дляЛЮБА
Удалено администрацией...
С одними хочется поделиться сокровенным,а из за таких как вы,насмешливых,женщины понимают,что этого не стоит делать.Лучше промолчать или поделиться с подушкой,чем с такими ,как вы.