Тро Нью-Йорку• 07 апреля в 19:51
Відвар для жіночого здоров’я з шкарлупи цибулі
Треба викликати місячні.Як правильно заварити відвар з лушпиння цибулі,дієвий метод чи ні,пишіть свої рецепти або інші відвари
Алина-1240• 07 апреля в 19:52
Где вы эти чудо-рецепты лекарств берете?) Язву только вызовите и изжогу
Love_Love_Love_• 07 апреля в 19:56
Берете жабʼячі нирки, курячі нігті, волосся дикого кабана, сушені какашки індика, це все перетираєте, заливаєте товченими хробаками і вуа ля
Тро Нью-Йорку
• 07 апреля в 19:56
Ответ дляАлина-1240
Інтернет,та і тут на форумі,пишуть іще що змішують молоко з йодом і так п’ють
Алина-1240• 07 апреля в 19:56
Ответ дляТро Нью-Йорку
Эм...
Тро Нью-Йорку
• 07 апреля в 19:56
Ответ дляLove_Love_Love_
Це вже якесь зілля молодості
МЕСТО_Встречи• 07 апреля в 19:57
Автор, вы Тени забытых предков прочли? Там и способ контрацепции хороший был- привязать головку чеснока к поясу....
Тро Нью-Йорку
• 07 апреля в 19:58
Ответ дляЗараз на дієті
я только про пижму сльішала.
І як саме.?
МЕСТО_Встречи• 07 апреля в 19:58
Ответ дляТро Нью-Йорку
Это помидоры от фитофторы так обрабатывают
Тро Нью-Йорку
• 07 апреля в 19:59
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Ні,і такого не чула,ну вже буду знати
Меня много• 07 апреля в 19:59
Воно не для жіночих органів, а для чоловічих. До великодня якраз))
Тро Нью-Йорку
• 07 апреля в 20:01
Ответ дляМеня много
Як крашанки з яєць
Зараз на дієті• 07 апреля в 20:02
Ответ дляТро Нью-Йорку
І як саме.?
заваривали как-то, наверное. Мне не надо бьіло, я не расспрашивала.
Тро Нью-Йорку
• 07 апреля в 20:12
Ответ дляПоросенка
Каменный век 😢
Можливо,спробувати треба
Лівий Локіть• 07 апреля в 20:13
Ответ дляТро Нью-Йорку
Только уринотерапия!
Поросенка• 07 апреля в 20:14
Ответ дляТро Нью-Йорку
Можливо,спробувати треба
Вот совершенно точно не нужно
Тро Нью-Йорку
• 07 апреля в 20:16
Ответ дляПоросенка
Вот совершенно точно не нужно
Ну я спробую думаю непотровлюсь
После шести ни-ни• 07 апреля в 20:35
Мне в юности этот метод помогал, месячных по 50 дней не было
Тро Нью-Йорку
• 07 апреля в 20:36
Ответ дляПосле шести ни-ни
Відвалювати чи просто кип’ятком залити і настояти?
Экспертиза• 07 апреля в 20:37
До сраки карі очі ваша цибуля. Моя соседка, которая тоже этой х#рней маялась, и другой подобной бредятины заваривала и засовывала, в итоге родила. Никакие месячные не пришли.
После шести ни-ни• 07 апреля в 20:39
Ответ дляТро Нью-Йорку
Я відварювала. Вже рецепт точно не пам´ятаю. Але, може краще до лікаря... Хоча не факт
Там-тарарам• 07 апреля в 20:41
Ответ дляLove_Love_Love_
Це все є в сосисках з атб
Тро Нью-Йорку
• 07 апреля в 20:43
Ответ дляПосле шести ни-ни
Може воно і краще коли є хороші лікарі,не всюди вони є
Та в жовтні ходила на огляд через жахливо болючі критичні останні два місяці,сказали все добре,а болі то ж звідки з’явились.Зараз іще і затримки почались
Жена брата Админа• 07 апреля в 20:43
більш без печно і дієво пришвидшити. віт С у дозуванні 2 тис од пару днів за тиждень до дати початку можуть викликати місячні раніше.
Тро Нью-Йорку
• 07 апреля в 20:44
Ответ дляЖена брата Админа
Вчора купила аскоцин поки дві в день п’ю
Жена брата Админа• 07 апреля в 20:45
Ответ дляТро Нью-Йорку
а що дасть в принципі разова продцедура? я думала у вас весілля і як раз припадає...