Щось не спиться• 08 апреля в 09:45

Тут є бухгалтери? Про ПДВ ніяк не розберусь

Пдв. Якщо ореедодавець фоп 3 гр стає платником ПДВ в 2027 р, і він здає приміщення за мін ціною родичу Фоп 2 гр. Як бути далі? Чи дозволяє ПДВ враховувати договірну ціну? Адже це приватне приміщення, а не якесь комунальне. Як діяти в 2027 р.. закипає голова
Благоуханочка• 08 апреля в 09:49
договірна ціна не повинна бути меньше риночної

автор Щось не спиться • 08 апреля в 09:50
Ответ дляБлагоуханочка
А як податкова це перевіряє?
Благоуханочка• 08 апреля в 09:59
Ответ дляЩось не спиться
А як податкова це перевіряє?
ну якщо ви поставите 10 грн оренду-це логічно заниження податкових зобов’язань,й до цього вони можуть причепитися та донарахувати...вам треба їм доказати що ціна риночна напр.промоніторити ринок з метою визначення ринкової ціни подібної оренди , знайти подібні оголошення, роздрукувати та підколити до документів.Можно поставити й 10 грн.але тоді складається дві податкові : одну – на договірну вартість, яка складає 10 грн, другу – на перевищення ПДВ-мінбази над договірної вартістю орендної послуги з типом причини «15»
Ошеламиссимо• 08 апреля в 10:01
Ще нічого не прийнято.
Не мучайте мозок)
автор Щось не спиться • 08 апреля в 10:09
Ответ дляБлагоуханочка
Так я здаю за 10000 грн
А далі це приміщення здають за 90000 грн

То явно 10 не ринкова ціна
Благоуханочка• 08 апреля в 10:22
Ответ дляЩось не спиться
Так я здаю за 10000 грн

То явно 10 не ринкова ціна
у вас ще связана особа -родич, вони можуть побачити це,а можуть не побачити...напишіть ім офіційний лист можно відправити через ел. кабінет- з питаннями яка повинна бути орендна плата, які документи для підтвердження й т.д.так у вас хоч доказ буде-відповідь від податкової.
Я не Тролль• 08 апреля в 10:28
Ответ дляБлагоуханочка
Безплатные консультации...
Вы богатая, и денег не нужно....Мать Тереза...
Я не меркантильна, но....

Муркошечка• 08 апреля в 10:34
так я не поняла, вы хотите и быть плательщиком ндс и сдавать по заниженной цене одновременно? если да, то так делать не надо
автор Щось не спиться • 08 апреля в 10:40
Ответ дляМуркошечка
Добре але якщо я не буду платником пдв Чи зможу я здавати по низькій ціні
Благоуханочка• 08 апреля в 10:43
Ответ дляЯ не Тролль
Безплатные консультации...
Я не меркантильна, но....
это что вы мне за бред написали?ничего не поняла
Я не Тролль• 08 апреля в 11:08
Ответ дляБлагоуханочка
Мы разные
13чудоСВЕТА• 08 апреля в 11:37
Ответ дляБлагоуханочка
Докір, що ви безкоштовно консультуєте.
Благоуханочка• 08 апреля в 11:43
Ответ для13чудоСВЕТА
Докір, що ви безкоштовно консультуєте.
ааа зрозуміла)))
Муркошечка• 08 апреля в 12:26
Ответ дляЩось не спиться
сдавайте
а зачем?
13чудоСВЕТА• 08 апреля в 20:10
Ответ дляМуркошечка
сдавайте
а зачем?
Родичу ж!