Слава Українi• 09 апреля в 07:53
Які плани на чистий четвер?
Хто працює - умнічки.
Хто буде шуршать - тоже умнічки.
Я зараз доп´ю каву, потренуюся, щоб трохи взбодриться. І як вимию все!!!
Буде краса. Даже кухню вимию
Хто буде шуршать - тоже умнічки.
Буде краса. Даже кухню вимию
Вообще не факт• 09 апреля в 07:56
Ну, я до такой степени не засралась, что б прям нужно было генеральную уборку делать. Поэтому вытру пыль и помою полы и хватит. Погода говно, буду жратоньки и смотреть сериалы.
Душка-свекрушка)))• 09 апреля в 07:56
Ви велика молодець
В мене такого соача як перед цим Великоднем ще ніколи не було
Нема коли і бажання теж нема ( ніяк не наважусь найняти собі людину яка буде це все робити
Вообще не факт• 09 апреля в 07:57
Ответ дляСлава Українi
Боже упасі....
Та ладно! Многие искренне завидуют её багатцвам.
Запасная спина• 09 апреля в 07:59
Ванну хочу принять, давно не набирала, все душ по быстрому обычно
Love_Love_Love_• 09 апреля в 08:00
Сьогодні вже все вимила, при чому планувала тільки постіль перебрати, Господи…… і вікна і всі щкафчики в кухні, плінтуси, двері, балкони
Не знаю що на мене найшло, надіюсь, повторний приступ не скоро.
Взуття поховала, речі, літнє дістала
Ще хотіла щавель посадити
Взуття поховала, речі, літнє дістала
Ще хотіла щавель посадити
Слава Українi
• 09 апреля в 08:02
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Ви велика молодець
В мене срача нема.
Але дім - живий організм, сквльки не прибирай, але в ньому живуть люди.
Для мене дуже важливо перед святом, щоб було чисто. Щоб паски пекти в чистоті, на чистій кухні, в чистій духовці.
Це з дитинства закладено
Вообще не факт• 09 апреля в 08:03
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Ви велика молодець
Ой, вы ещё попробуйте найти кого-то, кто вам будет убирать. Это практически не реально, особенно если хочешь, что человек был адекватный и не бухаричка, и руки не из жопы. Так что начинайте искать, как раз пока созреете нанять, может и найдётся кто-то.
Слава Українi
• 09 апреля в 08:03
Ответ дляВообще не факт
Як там його роздивитись те багатство?
Слава Українi
• 09 апреля в 08:03
Ответ дляLove_Love_Love_
Взуття поховала, речі, літнє дістала
Ще хотіла щавель посадити
Взуття поховала, речі, літнє дістала
Ще хотіла щавель посадити
У скільки ж ви встали?
Love_Love_Love_• 09 апреля в 08:06
Ответ дляСлава Українi
У скільки ж ви встали?
То все почалось в 10 ранку, коли я допила третю каву
КликОЛЬКА• 09 апреля в 08:07
Я хотела окна помыть, но очень холодно. Так что смотрю сериал. У дочки сейчас будет нулевой урок, если тревога закончится.
Пилосмок працює• 09 апреля в 08:09
Ответ дляВообще не факт
О мне ваш план нравится !
Запасная спина• 09 апреля в 08:10
Ответ дляПилосмок працює
Ой бабо, не починайте
Як би пропетляти?
взять и не делать ничего)
Пилосмок працює• 09 апреля в 08:11
Ответ дляЗапасная спина
взять и не делать ничего)
Робота включу попылесосить
Слава Українi
• 09 апреля в 08:13
Ответ дляКликОЛЬКА
Який серіал дивитесь?
Я вікна вимила завчасно. Але я часто мию
Слава Українi
• 09 апреля в 08:14
Ответ дляЗапасная спина
взять и не делать ничего)
Це геть не оьов´язково.
Але мені тоді свято не відчувається.
КликОЛЬКА• 09 апреля в 08:16
Ответ дляСлава Українi
Який серіал дивитесь?
Я тоже часто мою, роботом. Последний раз мыла, как морозы закончились. Но сейчас хотела руками, где достану, чтобы все углы отмыть. Ну помою, как потеплеет, на следующей неделе обещают. Смотрю детективный «Бродяга», новые серии.
Вообще не факт• 09 апреля в 08:27
Ответ дляLove_Love_Love_
Взуття поховала, речі, літнє дістала
Ще хотіла щавель посадити
Взуття поховала, речі, літнє дістала
Ще хотіла щавель посадити
Мне просто интересно, откуда в вашей 20ти метровой каморке, окна и балконы( прям во множественном числе?) А, это вы наверное у себя в аэропорту драили кухню, где судочки упаковываете?
Хотя знаете, можете мне не отвечать. Всё равно правду не скажете, а как обычно будете врать и писать о всеобщей зависти. Это мы уже все знаем, так что не утруждайте себя, отдохните после уборки.
П´яна вишня• 09 апреля в 08:29
У меня такой срач в квартире, помощник в виде мужа подвернул ногу., еле ходит. Я на работе, уже сижу и думаю, когда эти клиентки у меня закончатся?
Love_Love_Love_• 09 апреля в 08:28
Ответ дляВообще не факт
Ви сьогодні прямо майстер убогих коментарів
До речі в США немає 20 метрових коморок в оренду, але заідки вам про це знати, ваш убогий світогляд не дозволяє
СамавиховуюКота• 09 апреля в 08:28
Ніяких, згадую дитинство і як мама нас піднімала митися чи то до сходу сонця чи просто дуже рано,ненавиділа цей день.
Красавица писяная• 09 апреля в 08:31
В нас дощ стіною, тож мийка вікон відміняється. Не дуже то й хотілось, місяць тому майже всі помила)
Води немає другий день, обіцяють завтра ввечері дати, тому прання теж не буде, як і купання((
Тому попилосошу, мабуть.
І сяду дивитись пряму трансляцію концерта, якого чекала декілька років
Тому попилосошу, мабуть.
Вообще не факт• 09 апреля в 08:31
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну, по убогим комментариям, вас никто и никода на Советчице не переплюнет.