Тантрический кекс• вчера в 22:18
Кому переліковували канали зуба?
Хто стикався з таким, вам пропонували це по результатах рентгену чи через скарги?
Зуб давно мертвий, не болить, але лікар бачить на знімку якусь інфекцію, там де корені і пустоту в зубі. Як довго можна відтягувати переліковування і чи може інфекція пройти сама без лікування?
КаРаКаТиЦа• вчера в 22:21
Робили по рентгену перед встановленням коронки, перший раз було зроблено давно та погано, але нічого не турбувало.
Нетутешня• вчера в 22:22
Таке враження, що на цьому хочуть заробляти. Мені декілька разів пропонували , пройшло більше 10 років, нічого не турбує , не переліковувала
Відкушу все що стирчить• вчера в 22:25
На кт было видно, что в каналах воспаление, они были плохо запломбированы
Тантрический кекс
• вчера в 22:26
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Дякую.
А за скільки візитів це робиться? Я так розумію, що треба витягнути весь той старий матеріал з каналів, там глибоко лікувати інфекцію ( скільки по часу?) , а потім наново пломбувати канали..
Тантрический кекс
• вчера в 22:30
Ответ дляНетутешня
Я б теж не зважала на це, але коли лікарка побачила пустоту в зубі, то своїм інструментом туди проколупала шлях і тепер туди заходить їжа, тому мушу поміняти на коронку цей зуб. А коронка ж має триматися на чомусь ((
Жирафовое варьенье• вчера в 22:31
Канали були запломбовані намертво в мертвому зубі. Відкрити й перелікувати вже було не можливо. Розрізали зовні і лікували кісту. За результатами КТ. Усе добре, зуб зберегли, кісти великої позбулася.
Тантрический кекс
• вчера в 22:31
Ответ дляВідкушу все що стирчить
І ви перелікували і все добре тепер?
КаРаКаТиЦа• вчера в 22:31
Ответ дляТантрический кекс
Дякую.
Так, по часу як повезе, від щільності старих матеріалів залежить, мене попереджали що можливо до трьох візитів знадобиться, але повезло і за раз зробили. Ну і зараз вже нові там якісь матеріали інші в ті канали ставлять не такі як раніше
Відкушу все що стирчить• вчера в 22:33
Ответ дляТантрический кекс
І ви перелікували і все добре тепер?
Переличила, но зуб под вопросом т.к там начала образовываться киста. Периодически снимок делаю
Тантрический кекс
• вчера в 22:33
Ответ дляЖирафовое варьенье
О Боже, ще й різати можуть ((
Дякую, що поділилися.
Тантрический кекс
• вчера в 22:34
Ответ дляКаРаКаТиЦа
У мене пройшло 7 чи 8 років, не так щоб дуже давно, хто зна які матеріали
Жирафовое варьенье• вчера в 22:38
Ответ дляТантрический кекс
О Боже, ще й різати можуть ((
Дякую, що поділилися.
Я теж боялася, але після того нарешті настало полегшення. Одна рекомендована тут ’професіоналка’ почистила канали, подивилася на них візуально , вирішила, що все добре й забетоновувала намертво. А спляча кіста тим часом збунтувала й рознесла мені пів обличчя. Довелося позбуватися оперативно. Не знаю, як вам збираються діставати матеріал з каналів, у мене всі проліковані канали забетоновані намертво.
ПрипоРошенная• 1 час назад
Ответ дляЖирафовое варьенье
Чим закриті ?
Цементом чи рез- формом без гутаперчі ?
Томатико• 1 час назад
Ответ дляТантрический кекс
Сходите к другому врачу, если не доверяете