Луноходик_Ик• вчера в 22:35
В кого така ж проблема з графіками відключень світла?
Є графік, який скидають в групу ввечері, а на другий день протягом дня його разів десять змінюють, додаючи нові відключення. Хтось виясняв, навіщо вони це роблять? Чому не можна скласти графік і дотримуватись його, щоб люди могли щось планувати? В наше обленерго додзвонитись нереально, просто скидають дзвінок і все.
А вот недавно• вчера в 22:38
Хз. У нас должно быть одно отключение сегодня. Час назад уже сделали второе, через полчаса вырубят.
Сочувствую тем, кто печёт паски, это ппц(
Рожайтретьего• вчера в 22:40
Для меня это кошмар, работаю с лифтами, вот эти отключения вне графика просто ужас. Одни застрявания.
Сегодня, на одном из участков отключили утром вне графика. На этом же участке вечером отключили на 20 минут раньше, естественно все в лифтах.
Сизоока бестія• вчера в 22:38
Везде одинаковая ситуация с графиками. Сегодня у нас утром с 7 до 9 не было,это по графику,потом добавили с 16 до 19.30.Никакой точности в этой ситуации нет
Ума Палата• вчера в 22:40
Це результат того що операторів системи розподілу електроенергії мобілізували. У них не завжди є бронь
Луноходик_Ик
• вчера в 22:41
Ответ дляА вот недавно
Я хотіла сьогодні пекти, а потім на суботу почала надіятись, а тепер розумію, що доведеться просто купити одну в кошик і все на тому.
Луноходик_Ик
• вчера в 22:42
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Ну у нас сегодня сперва выключают, потом график подгоняют
В нас по графіку не було три години світла, мали ввімкнути в 22.00, а в 22.12 повідомили, що продовжено до 24 години. Ну і що тут можна запланувати
Луноходик_Ик
• вчера в 22:43
Ответ дляНеробименінерви
У нас так все время издеваются, бывает и 20 раз за день
Яка область? Пробували вияснити, навіщо вони так роблять?
Бо в нас або трубку не беруть, або кидають, коли починаєш запитувати.
КротоТо• вчера в 22:43
У меня целый день раньше графика выключают, потом меняют график. Заколебали уроды.
Неробименінерви• вчера в 22:44
Ответ дляЛуноходик_Ик
Даа... у меня пар из ушей тоже, иногда не сдерживаюсь и сижу возмущаюсь в люстру)
Ума Палата• вчера в 22:45
Ответ дляЛуноходик_Ик
Навіщо вони так роблять? Працювати нема кому. Питання, ніби людям 17 років, дивляться на світ широко розкритими очима
Неробименінерви• вчера в 22:45
Ответ дляЛуноходик_Ик
Черновицкая, да это бесполезно выяснять, они уже который месяц не в состоянии кабинет на сайте починить, операторы ничего не знают.. Только график 100 раз в день крутят.
Я_не_аноним_100%• вчера в 22:46
Ответ дляЛуноходик_Ик
У нас должны были выключить в 21, на час, в итоге выключили в 22 и прислали график до 00, а потом на завтра с 0 до 2х, по факту на четыре часа вместо одного
Луноходик_Ик
• вчера в 22:47
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Жах. Все для людей
Роздратована шкіра• вчера в 22:48
Постійний стрес, тривога і невизначеність посилює контроль над суспільством в тоталітарних державах. в демократичних навпаки-дестабілізує і призводить до протестів. От і думайте яка ми держава і навіщо цю невизначеність практикують навіть в таких деталях. Це, звісно, краплина в морі, але і море буде меншим без неї
КонФФетОшка• вчера в 22:48
Ответ дляЛуноходик_Ик
Я вже в іншій темі написала - підозрюю, що це диверсія виробників пасок. Що. У них купували, а не вдома пекли.))
Хотіла пекти, син просив. Але завтра для підстраховки доведеться купити.
КонФФетОшка• вчера в 22:50
Ответ дляУма Палата
До чого тут це? Якщо нема кому працювати , то треба вимикати не за тим планом , який вони ж і озвучили? Як це повʼязано?
КонФФетОшка• вчера в 22:52
Ответ дляРоздратована шкіра
І? Що ви хочете сказати? Прояви тоталітаризму це? А з якою метою?
Чи які пропозиції? Брати вила і гвинтівку в йти під час війни владу скидати?
Ума Палата• вчера в 22:54
Ответ дляКонФФетОшка
Ок, спробую пояснити. Уявіть собі роботу бухгалтера, чи вчителя, чи працівника складу, будь-яка професія, що вам зрозуміліше. Було 8 людей, 4 мобілізували, 1 взяли і він нулячий, його треба вчити. А навантаження сильно збільшилось. Який результат ви очікуєте від цих 5 людей, які виконують роботу мінімум 8-ми?
Чарочка діда• вчера в 22:53
Ответ дляА вот недавно
5.1? У нас тоже
Хвильоватиша• вчера в 22:54
Роблять це тому, шо відбуваються ремонтні роботи. Десь полагодили, десь ні. Єнергосистема працює в аварійному режимі.
Є планові відключення,є аварійні.
КонФФетОшка• вчера в 22:56
Ответ дляУма Палата
Я очікую, що можна оцінити. У нас 5 людей, не навчені. Значить вимкнемо світло 2 рази по 3 години в такий-то час. Так написати, щоб люди знали. І так і зробити! А ви як вважаєте? А не змінювати все по факту пʼять разів на день.
Чарочка діда• вчера в 22:56
Ответ дляЛуноходик_Ик
У меня Джек пот сегодня. Утром не было света, потом я волосы покрасила и паски спекла. Успела
КонФФетОшка• вчера в 22:57
Ответ дляХвильоватиша
Є планові відключення,є аварійні.
Це планові. Тільки вони самі свого ж графіку не дотримуються. Якщо є потреба вимикати, ремонтувати - ок. Але можна ж чітко наперед час написати
Чарочка діда• вчера в 22:57
Ответ дляЛуноходик_Ик
Жах. Все для людей
И к нас также. Третий раз за сутки