Бабка-байкерша• 10 апреля в 09:07
Яку покупну паску передати на подарунок?
Якусь сирну в Сільпо взяти?
ПАЦАНКА О• 10 апреля в 09:19
Я б хотіла, щоб мені подарували дорогий панетоне, італійський чи Біскотті, чи з якоїсь модної кондитерської отой гарний за 600 чи 700 чи 1000 гривень.
Сирні, з Сільпо, АТБ, новусів.. я і так купити можу
Кіма кепка• 10 апреля в 09:29
В Сільпо є панетоне з манго- 1000 грн, з карамельною начинкою 300 грн, з кремом і яєчним лікером - 600 грн. Пече сільпо. Є паски в Волконському. Дорогі. В Намелаці 2 тис грн з фісташковою начинкою,це просто відпад.їла учора. В Рошені не беріть- ніяке
Морожена_курка• 10 апреля в 09:30
Ответ дляПАЦАНКА О
Ну губа не дура
Кіма кепка• 10 апреля в 09:34
Ответ дляШтора с кисточкой
біскотті всі нахвалюють
нічого в ньому немає. звичайний кекс з родзинками і є на 1 кг з шоколадною начинкою,але її там небагато
ПАЦАНКА О• 10 апреля в 09:36
Ответ дляМоже ще третю?
Біскотті мені найкраща.
Біскотті божественна!
Я вже другий тиждень купую щодня, наїстися не можу. Легка, ароматна, в міру солодка. Ідеальна для мене
Може ще третю?• 10 апреля в 09:36
Ответ дляКіма кепка
Ну а традиційна паска - то що таке ? Звичайний кекс без начинки.
Це зараз сходять з розуму з різними начинками , декором і т.д.
Замрійлива• 10 апреля в 09:42
Ответ дляКіма кепка
Ціни різні. від 300 грн
Я знаю, тому і запитую.
В мене сусідка працює на Біскотті, хіматоза там одна
Кіма кепка• 10 апреля в 09:42
Ответ дляЗамрійлива
Я знаю, тому і запитую.
я біскотті не беру. теж чула що там одні хімічні порошки. я працбвала в Сільпо. Точно скажу що сільповські паски добрі. оці звичайні по 100-150 грн.
Замрійлива• 10 апреля в 09:43
Ответ дляКіма кепка
Автор про паску запитувала.
Відколи пакси з начинками
Намелака нічого особливого, ще й приторно солодка маса
Відколи пакси з начинками
Кіма кепка• 10 апреля в 09:43
в біскотті багато сиплять хімії. Це факт від людей які там працюють. В сільповські паски ліпші за складом. я там працювала. от їх рекомендую. Біскотті я б дітям взагалі не давала.
СонячнаДівка• 10 апреля в 10:43
Ответ дляПАЦАНКА О
Не дуже зрозуміло, чому ви не можете купити собі панетоне Біскотті за 400 грн, не чекаючи подарунку.
До речі, це вітчизняний виробник.
І до речі два - сирна паска Цар хліб смачніше багатьох пасок з дорогих кондитерських. Просто без коробки, яка коштує пів паски.
До речі, це вітчизняний виробник.
Богдана-df90• 11 апреля в 09:47
Ответ дляПАЦАНКА О
Біскотті божественна!
В яких магазинах продається?
ПАЦАНКА О• 11 апреля в 09:49
Ответ дляБогдана-df90
В яких магазинах продається?
Сільпо, Копійочка