Ласунка• 2 часа назад
Обговоримо відносини з жонатим?)
Я весь час думала, що я та ніколи в житті і справді ніколи навіть і не дивилась в сторону одружених. Мені колишній муж зраджував і я знаю як це боляче, а зараз познайомилась з хлопцем і якось в мене нема докорів сумління взагалі. Ні на грам. Нічого серйозного не планується. Це шо я така погана?😁
Чи це ми всі такі?
Украиночка• 1 час назад
Ответ дляЛасунка
Я не питала, знала що є діти, думала що жінка екс, щось таке випливало, від іншої людини дізналась випадково. Але живуть зараз в різних країнах, він закордоном, колишній військовий після полону. Діти в Україні
А почему он с женой не живёт?
Меряю линейкой• 1 час назад
Ответ дляМісячне Сяйво
В мене достатньо прикладів навколо, не тільки мого особистого досвіду.
Тоже не релевантно ибо окружение это отфильтровано через ваши моральные установки в том числе.
Я вообще с возрастом поняла, что ничерта не смыслю в том почему люди живут так или иначе.
Пишу, не читаю• 1 час назад
Ответ дляПургену мне
Я никогда не осуждаю тех, кто встречается с женатыми. Осуждаю только мужчин. Конкретно мне такие отношения неинтересны. Мне не нужны изначально бесперспективные отношения
Единственный адекватный комментарий тут
Барбітта• 1 час назад
Ответ дляМісячне Сяйво
Самоцінність від моральних настанов не залежать. Є такі паскудні люди що ппц, але при тому вважають себе хіба що не королями всесвіту з самоцінність вище неба. Як і навпаки є люди вкрай високоморальні, чуйні із самооцінкою нижче плінтуса (і це доречи більш типово)
Самооцінка це не те ж саме, що самоцінність
Акуна_Матата• 1 час назад
Ответ дляЛасунка
Можливо, не типова ситуація для мене. Я спочатку думала обірвати спілкування, а потім зрозуміла що не хочу, що хотіла зробити це тільки тому що є якісь норми, яких і притримувалась завжди, але ж кажу нема докорів сумління.
А на порадницю написала, бо це ж клята звичка, з 2012 року тут
В чем проблема? Вы ж понимаете он спит с вами и с женой, жена о вас не знает, вы знаете, что как минимум кроме вас он еще одну письку лижет, а может и еще есть, не брезгуете, то ок… хоть в сексе ты хорош?
Акуна_Матата• 1 час назад
Ответ дляМеряю линейкой
Вы поддержки своего в омут с головой хотите? Определитесь чего ВЫ в первую очередь хотите от таких отношений. Потому что главная ошибки и разочарование таких проходных любовниц в том, что ваш трах обязательно должен перерасти в отношения и брак с вами. А это проихсходит в 5% случаев. Т.е. вы некоторое время спите с мужчиной без обязательств, просто секс, пока кто то из вас не поставит точку. Если вас устраивает такой формат, несущит в первую очередь вам кучу рисков: беременность, зппп, риск влюбится и подорвать свою психику и самооценку и т.д. - вперед. Но помните, не все жены по умолчанию нормальные, есть такие как я, знающие составы серной кислоты и с лучшей подругой адвокатом по уголовке.
Так не обязательно афишировать свои знания
Ласунка
• 1 час назад
Ответ дляУкраиночка
А почему он с женой не живёт?
Розмова була не про дружину, але казав що якщо повернеться в Україну, то не витримає і піде знову на війну. В цій країні він був на реабілітації і залишився. Чого інша сторона не їде сюди не знаю
Ласунка
• 1 час назад
Ответ дляАкуна_Матата
Зараз не спить, вони ж в різних країнах
Ну такий хороший парубок в усіх сенсах
Пишу каліграфічно• 1 час назад
У меня были отношения с женатым чуть больше 10 лет
Все было отлично, внимание, секс, финансовое обеспечение, ни о чем не жалею, благодаря ему у меня и работа хорошая была, и квартиру купила и ребенка за границу отправила
Машину подарил
Сейчас я в отношениях с иностранцем ( свободным) и тоже хорошо
Это жизнь
Она такая, разная
Машину подарил
Это жизнь
Она такая, разная
Акуна_Матата• 1 час назад
Ответ дляЛасунка
Зараз не спить, вони ж в різних країнах
Ну такий хороший парубок в усіх сенсах
Ну так есть другие, думаю говорит женат, что б вы на многое не расчитывали
Пишу, не читаю• 1 час назад
А зачем Вам это? Вы не хотите нормальных отношений? Подумайте об этом, Со свободным пришлось бы строить настоящие отношения, где видно, кто ты и что можешь дать. А в чужом браке можно оставаться на вторых ролях.
Ласунка
• 1 час назад
Ответ дляАкуна_Матата
Мені він сказав що дружина екс
Наша взяла• 1 час назад
Ответ дляЛасунка
Дозвілля, мені цікаво і весело з ним
У вас дети есть? Вы бы хотели, чтоб по ту сторону так же ’весело’ было с вашей дочерью? Или сын ходил с ветвистыми рогами. Или 4 внуков от каждой новой женщины.
ТаПрямТам• 1 час назад
Ответ дляЛасунка
Дерзайте
Самый крутой секс у меня был с женатиком
Тоже жена с детьми в Украине была)
Наша взяла• 1 час назад
Ответ дляСвій варік
улюблена приказка-утішалочка рогаток))) а по факту: сучка може хотіти скільки завгодно, але як чоловік - не кобель, то не заскочить, бо у нього просто не встане. Так що, якщо подивитись уважно на приказку, то у ній сучка - гулящий кобель. тільки ж не кожній рогатці хочеться це визнавати.
Зи, пишу це з точки зору дружини
У вашего на другую не встанет? Он уже импотент? Сочувствую.
Это ж надо так вывернуть, что сучка - это кобель. Так он/она ходит всех насилует, что ли? Вы уж определитесь.
Ласунка
• 1 час назад
Ответ дляНаша взяла
Це дурня про таке думати, у дітей абсолютне інше життя від нашого. Ви і знати не будете, що там відбувається
Свій варік• 1 час назад
Ответ дляНаша взяла
поспівчувайте собі, бачу, що швиденько себе впізнали))) а як за свого сучку-кобеля образились
А в мене з чоловіком все ок)
Наша взяла• 1 час назад
Ответ дляЛасунка
Ну, если вам они не доверяют, то не будете. Будет подруге плакаться.
Вы всячески себя пытаетесь обелить.
Все вы понимаете.
Вы всячески себя пытаетесь обелить.
Все вы понимаете.
Ласунка
• 1 час назад
Ответ дляНаша взяла
Вы всячески себя пытаетесь обелить.
Все вы понимаете.
Вы всячески себя пытаетесь обелить.
Все вы понимаете.
Та я не відбілюю
Я задаюсь питанням, чому раніше це було табу, а зараз нема докорів сумління взагалі
Наша взяла• 1 час назад
Ответ дляСвій варік
А в мене з чоловіком все ок)
Так это ж не я вывернула наизнанку.
Вы продолжайте повторять про ’ок’, человек может себя убедить практическив чем угодно. А то кругом много таких как автор.
Душа компанії• 1 час назад
Ответ дляКручу хвости
Ага все так говорят а потом сопли на кулак наматывают
Был у меня женатик, никаких соплей, сексуальный, в постели огонь, то что надо, даже чувства были, но я же понимала, изменяет одной, будет изменять другой, так что просто использовала его в своих целях, приятно, но есть же куча других мужчин, так и ушла к свободному)
Місячне Сяйво• 1 час назад
Ответ дляМеряю линейкой
Я бачу різних людей - колег, друзів, родичів та обґрунтовано вважаю свої когнітивні здібності достатніми щоб робити висновки з побаченого. Тому переконувати мене, що я бачу якось не так і не правильно - не треба. Це не відповідає дійсності. Тенденція дуже чітко прослідковується.
Наша взяла• 1 час назад
Ответ дляЛасунка
Та я не відбілюю
Потому что сумління ваше оказалось неустойчиво. Вот кто-то не будет есть из грязной миски, а кому-то норм
Меряю линейкой• 1 час назад
Ответ дляМісячне Сяйво
Вопрос не в том, что вы видите, а в том как воспринимаете. И любые те или иные вещи вы воспринимаете через свою призму установок. А у других людей другие призмы, и потому те же самые вещи они видят в другом свете.
Місячне Сяйво• 1 час назад
Ответ дляБарбітта
Сам факт того, що людина живе не за суспільною мораллю, ще не означає низьку самоцінність. Для мене питання не в тому, наскільки це морально виглядає збоку, а в тому, чи комфортно мені в певному форматі (стосунків, поведінки, вибору життєвого шляху, коло спілкування). Якщо доросла людина свідомо обирає стосунки, які їй підходять, розуміє межі, ризики і не бреше собі - це її вибір, а не “неповага до себе” чи низька самоцінність.
Низька самоцінність - це коли людина терпить те, що їй боляче, тісно і принизливо, але боїться це визнати. І доречи в офіційних шлюбах такого в сотні разів більше.
Тому не треба підміняти поняття. Відмова мучити себе заради чужих моральних схем - це ще не проблема із самоцінністю. Іноді це якраз чесніший контакт із собою, ніж життя “правильно”, але через силу.
Свій варік• 1 час назад
Ответ дляНаша взяла
Так это ж не я вывернула наизнанку.
Ви краще розкажіть, скількох коханок, що вже набридли, ваш кобель позбувся вашими стараннями
А я навиворіт нічого не вивертала, факт є фактом: сучка - це жонатий кобель, не захоче - не скоче. От і вся правда.
Як і правда те, що є дружини, а є ’мудрі’ жони-рогатки, котрі самі виправдання своєму сучці-кобелю придумають, лиш би не втратити бодай такого
Свій варік• 1 час назад
Ответ дляМісячне Сяйво
ЯНаПэПэ• 1 час назад
автор,а навіщо він вам?...по суті він хоче сексу, чоловіки у яких була або є родина, діти не дуже поспішають до сер.стосунків а тим паче до шлюбу з іншої
Милота• 1 час назад
Ответ дляСнідаю авокадо
Взаимно! Но секс был бы хорош! 🤣
не факт. там про вас ваша девушка темку написала. про пибзик на 12 сантиметров. спрашивает, что делать.
мы тут коллективно думаем