Туфли в чешуе• 10 апреля в 19:31
Хто заробляє більше 2 тис $
Ким ви працюєте? Яка професія? Чи важко працюєте?
Брюнетка в Мармеладе• 10 апреля в 19:42
Технолог на виробництві.Особисто мені не важко,´.Дуже цікаво,люблю роботу і йду з задоволенням. Для 2000+ потрібен досвід, який не купити, і не отримати ні з яких книжок . Тільки практика років 4-5 +
Доль Чекомбана• 10 апреля в 19:53
Ответ дляРокерША
Анімація (художник-мультиплікатор 😅) в геймдеві
а ви не боїтесь? зараз штучний інтелект ваш конкурент
Фоточки нема• 10 апреля в 19:55
Заробляю зараз чистими більше трьох тисяч якщо рахувати в доларах. Впровадження і підтримка ERP систем. Це за чисто підтримку на розслабоні у одного клієнта. Прямий контракт з Європою. Правда я і живу в Європі. Якщо повернусь в Україну - буде те саме - робота віддалена. Іноді бувають більш напружені контракти де може бути і по 10 годин роботи в день. Тоді і дохід до 15 тис мінус податки. Але це нечасто.
За освітою я бухгалтер а потім додаткова освіта більш вузька саме по моїй системі, по міжнародним стандартам і т.д. До цього в анамнезі 1С спочатку як користувач, потім аналітик і впровадження. Потім інші ERP.
Наразі я ці всі тисячі просто не встигаю витрачати. Віпочинок пару раз у рік, комфортне житло є, їжа яка хочемо у достатку - тут це дешево. Я не знаю куди от все зароблене витрачати. Хіба збирати на житло у Європі - це можна довго відкладати. А так зайшла у сусідню тему - там дівчата на паски слюні пускають - я такого не їм - правильне харчування. По вечорам я у спортзалі або з дітьми. Один-два рази на тиждень може ресторан. Іноді заздрю людям які мають багато бажань і все їм треба.
Червона ікорка• 10 апреля в 20:19
Ответ дляГлубоководная селедка
Стример
Вы по много часов работаете?
Позаземний розум• 10 апреля в 20:23
Ответ дляФоточки нема
SAP устанавливаете?
Глубоководная селедка• 10 апреля в 20:50
Ответ дляЧервона ікорка
Вы по много часов работаете?
Часов по 8 в среднем. Бывает больше, бывает меньше
Українка Маша• 10 апреля в 21:29
Ответ дляФоточки нема
За освітою ви - казківниця, а не бухгалтер
Українка Маша• 10 апреля в 21:29
Ответ дляФоточки нема
Фоточки нема• 10 апреля в 21:30
Вам диплом показати? Давайте, я вам свій а ви мені свій. А то під анонімом можна тролити як хочеш. Доречі у мене червоний диплом магістра. А у вас?
Українка Маша• 10 апреля в 21:35
Можно казати/ писати все, що вам хочеться.
P.S. А, в мене особливий - золотий диплом магістра !
Фоточки нема• 10 апреля в 21:37
Ответ дляУкраїнка Маша
Ні-ні, я ж готова довести і диплом показати. На фоні порадниці. А ви мені свій. Бачите, як ображати людей під анонімом - воно легше ніж свої здобутки показати.
Я ще до речі пам´ятаю з 1С чем відрізняється регістр накопичення від регістру відомостей. А ви мені розказуєте що я не бухгалтер.
Давайте, відкривайтеся і посвітимо тут дипломами, або закрийтеся і не вилазьте зі своєї трольської нори.
Фоточки нема• 10 апреля в 21:39
Ответ дляПозаземний розум
SAP устанавливаете?
Я не буду уточнювати з якою саме програмою працюю. Вибачте. Тут є люди які мене можуть впізнати.
Мульйонерша• 10 апреля в 21:48
Ответ дляФоточки нема
скажіть, де ви вчились на аналітика і розробника, чи як назвати вашу спеціалізацію, ERP систем? які у вас ще є навички? англійська на високому рівні?
РокерША• 10 апреля в 22:10
Ответ дляДоль Чекомбана
С его помощью 60% делаю
Фоточки нема• 10 апреля в 22:10
Ответ дляМульйонерша
Так, я швидше аналітик. Спочатку вища бух освіта, потім робота бухгалтером, іноді в колективі були проблеми з 1С і я стала розбиратися бо інші бухгалтери не хотіли або прикривалися віком. Потім стала брати участь в доробках 1С, потім впроваджувала його на підприємствах або нові версії 1С, але це все зі змінам робіт, ростом зп, потім зрозуміла що в 1С є стеля по зп яка мене не влаштовує. Стала шукати інші ERP, масштабніші, завдяки моєму досвіду і освіті мене взяли помічником помічника. Там знову вчилася на практиці і на іноземних спеціалізованих курсах. Потім потихеньку росла. Цей шлях зайняв приблизно 20 років.
Англійську я здала на С1 ще кілька років тому. Її теж паралельно активно вчила. Працюю я на ній же.
Всі інші навички дуже специфічні - бази даних трохи, АПІ-інтеграції, знання техніки обчислення ПДВ в різних країнах та на митниці, де-які знання по сферах де були впровадження, наприклад в енергетиці, телекомунікаціях, виробництві віскі
, горизонтальному бурінні та таке інше.
Я не розробляю. Я аналізую, створюю макет програми для підприємства, знаходжу місця, де софт треба змінити, придумую як це зробити, створюю функціональну та технічну документацію для програміста, потім тестую те що він розробив, і далі це все разом впроваджую і підтримую.
Мульйонерша• 10 апреля в 22:37
Ответ дляФоточки нема
, горизонтальному бурінні та таке інше.
ви крута
дякую за розгорнуту відповідь. бажаю вам успіхів у вашій праці.
а я бухгалтер, просто бухгалтер у свої майже 50))
Бензопирен• 10 апреля в 23:05
Ответ дляФоточки нема
, горизонтальному бурінні та таке інше.
Іноземні замовники дуже відрізняються від наших (1С)?
В мене схожий початок історії. Тільки я сильно вигоріла на проєктах по 1С. Це найдешевший на той момент продукт був (по вартості години), тож купували ті, що дуже економили. А апетит у всіх приходить під час впровадження і все ’в рамках бюджету’.
Змінила систему і працюю штатним співробітником і ІТ-відділі не ІТ-компанії.
Але дитина підросте - буду знов шукати ІТ-компанію, бо там досвід напрацьовується інтенсивніше.
Фоточки нема• 10 апреля в 23:09
Ответ дляМульйонерша
ви крута
Дуже дякую. Як на мене бухгалтер один із непоганих варіантів для жінки. Щасти Вам!
Фоточки нема• 10 апреля в 23:28
Ответ дляБензопирен
Так, я Вас розумію. Тому я і пішла з 1С. Грошей мінімум а протягом проекта запити подвоюються за ті ж гроші.
Не можна говорити про іноземних замовників загалом. Вони дуже відрізняються від пострадянських однозначно але скажімо американці будуть дуже відрізнятися від англійців. Австралійці від французів і т.д. Загалом в англо-американській системі обліку взагалі клас. Хочеш дебетувати доходи - будь ласка - ніхто слова кривого не скаже. Ніяких тобі сторно. Вся система настільки гнучка - легко підлаштувати під будь-яку діяльність. Аудитор приходить - ви йому пояснюєте що до чого і він не може сказати що це не правильно якщо правила бух обліку/звітності загальні не порушені. А не як у нас: у вас тут помилок на 300 тис штрафів - шукайте де і платіть - у нас така норма.
Континентальна система трохи жорсткіша, більше заморочок з ПДВ, правилами Євросоюзу, стандартами, але все-одно легше ніж в Україні.
Для мене було сюрпризом коли я клієнту кажу: по правилам МСФЗ ми маємо робити от так. А вони мені: а нам начхати на правила МСФЗ, ми ними не користуємося. У нас он внутрішні правила корпорації, що нас викупила і наші внутрішні правила і амортизація повинна нараховуватися окремо для них і окремо для нас, за різними методами, різним строком використання, різними сумами. Ну, таке. Нам же втирали що МСФЗ - то святе, вчіть їх, переходьте, буде вам щастя і міжнародне визнання. Фігня то.
Загалом західний світ набагато більше поважає фахівців. У нас кожен директор/керівник відділу - місцевий бог а ти його слуга бо він тобі платить. А на заході вони тобі платять шалені гроші і готові співпрацювати, слухати і змінювати свої воркфлоу якщо ти кажеш що так треба. А ще каву тобі роблять, замовляють таксі і ведуть обідати щоб ти був щасливий. Бо знайти нового фахівця треба купа грошей і часу. Вони вимагають набагато менше доробок, та і сама податкова набагато більше прилаштована під бізнес ніж у нас. Тобто для України будь-яка західна система потребує значних доробок через дурні закони і правила в податковій. На заході такого немає.
Фоточки нема• 10 апреля в 23:29
Ответ дляБензопирен
З якою системою працюєте зараз?