ДолькиКабана• 12 апреля в 09:08

Було у вас, що лікар призначив одне, а в аптеці почали активно переконувати

взяти аналог. Цікаво, ви міняєте препарат чи принципово берете тільки те, що в рецепті.
Цікавий писочок• 12 апреля в 09:08
В аптеке нет , но так как сама врач меняю себе сама если нужно

Несу пургу• 12 апреля в 09:09
міняю. але в нас була супер педіатр. ніколи не пхала дорогущих незрозумілих ліків.
Я такая - жду трамвая• 12 апреля в 09:09
Я сама всегда смотрю аналоги, потому что есть дешевле. Мне назначили пробиотик к антибиотику за 500 грн..ну как бы тот что за 250 ничем не хуже)))
Даха-сваха• 12 апреля в 09:12
Було, і багато раз. Не беру!
Бо колись стикнулась один раз з маззю Клотримазол польська супер, на нашу алергія, але ж взяла нашу, бо сказала то ж аналог, їхнє класичне ’діюча речовина та ж сама’.
А вдруге хотіла взяти Смекту, а підсунули якусь дрянь.
З тих пір ні і шукаю що мені треба.
Белоснежко• 12 апреля в 09:21
Замовляю через таблетки тощо і те що мені треба.

Вибор роблю в додатку за діючою речовиною.

Питання провізора на касі ігнорую (а нада ´то, а нада то...?)

Таким чином ніхто мені нічого не впарює.
Кудлата хмаринка• 12 апреля в 09:48
Аптекарь получает чаевые за продажу тех или др. препаратов, от поставщика.
пицунда• 12 апреля в 10:16
беру только по рецепту. у нас в аптеке впаривают что не лень. может они на процентах сидят не понимаю