Дюйм оф о4ка• 12 апреля в 13:08
Это же какой-то вброс? Люди так серьезно отвечают
Ну правда фото трусов и жуткой лепнины
БеллаДонна• 12 апреля в 14:41
Ответ дляМинерАлочка
Такий манікюр роблять не так давно, може років з 3-4, як фото може бути 10 років?
Такий манікюр роблять дуже давно, більше 10 років. Пам´ятаю цю ліпнину і візерунки у своєї квартирантки, рік приблизно 2008
Не гоню• 12 апреля в 15:06
Ответ дляМинерАлочка
МинерАлочка• 12 апреля в 15:15
Ответ дляНе гоню
фото
Ваше Ші недолуге, не було ніяких фігурок Хелоу Кіті ні 25 років назад, ні 10.
МинерАлочка• 12 апреля в 15:26
Ответ дляБеллаДонна
З хелоу кіті? Це фігурки з Тему чи Алі, не пригадую, що б тоді це було розповсюджено. Робили і ліпнину і всяку херню клеїли, але саме цих фігурок не було
Не гоню• 12 апреля в 17:22
Ответ дляМинерАлочка
Ви знущаєтесь? Ми 2009 рік відмічали одна дівчина з компанії була вдягнена в стилі емо, проколки і манікюр був з Кіті
Не гоню• 12 апреля в 17:25
Ответ дляМинерАлочка
Колись на розкладушках продавали Китайський хлам все по 1грн. і там тьма була фігурок хелоу кітті
МинерАлочка• 12 апреля в 18:38
Ответ дляНе гоню
Прямо з точно такою ж пластиковою фігуркою для манікюру?