Як міряти?• 12 апреля в 15:33
Кому 50+ і діти - підлітки?
Розкажіть, будь ласка, про своє життя, чи є у Вас відчуття драйву сучасних мам і взаєморозуміння з дитиною, чи радиться вона з вами чи віддалилась?
Давайте , поговоримо.
Заставляличка• 12 апреля в 17:30
Ответ дляСтолічна штучка
С вами все хорошо? Вы знаете меня? Вы знаете мою дочь? Или..ваши .параноидальные личные проблемы и ваши детские травмы возбудили ваши ’влажные’ фантазии
Навіщо мені вас знати, мені достатньо вас читати , щоб зрозуміти хто ви
Летюча помилка• 12 апреля в 17:30
Ответ дляТак точно!
Мені 50, доньці 11, вже рік як розпочались підліткові ’заскоки’. Сказати, що важко - це нічого не сказати. До того вона дуже активна фізично, потрібно або водити її на купу спортивних гуртків, або самій із нею активнічати.
А какие именно заскоки?
Заставляличка• 12 апреля в 17:31
Ответ дляЯк міряти?
Є таке
Цього занадто багато :(
За те в мами є друг чи подруга.
Це ціль таких батьків
За те в мами є друг чи подруга.
Це ціль таких батьків
Заставляличка• 12 апреля в 17:32
Ответ дляТак точно!
В дитини скоріше за все рдуг. Більшість друг йде в парі з депресіями
В терапії дитина не була, от приколи й почалися
Як міряти?
• 12 апреля в 17:34
Ответ дляФима Собак
То ви вважаєте, що повага до батьків це вроджене?
На це важко відповісти, що впливає, думаю є багато чинників і в купі виростає в повагу чи неповагу. Мабуть, і вроджене є.
Фима Собак• 12 апреля в 17:34
Ответ дляЯк міряти?
Це соціальна навичка
Йосип_молодий• 12 апреля в 17:36
Ответ дляБорисфенка
Мені 57, сину 14. Десь до 12 років водила його на гуртки, розваги, батути і каруселі. Зараз вже нікуди не хоче ходити зі мною, з друзями гуляє.
Все нормально. Старшому сину я по молодості не встигала стільки уваги приділяти, з молодшим справжнє материнство. Сленгом дитячим не користуюся, маю свої справи і хоббі, даю йому вільний простір і право вибору багато в чому.
Вы не работаете,вот и время есть
Як міряти?
• 12 апреля в 17:38
Ответ дляФима Собак
Я зі своїм молодшим за останні три роки об ’їздила майже всю Європу. А тепер йому це вже не цікаво. І не тому, що я стала старше на рік, а тому що він став старшим на рік і знаходиться в активній фазі сепарації.
Сепарація - це нормально, але її потрібно направити в русло мораальних цінностей, а не в русло вседозволеності.
Борисфенка• 12 апреля в 17:38
Ответ дляЙосип_молодий
Вы не работаете,вот и время есть
Так. І нормальне материнство - це коли мама з дитиною.
А по молодості все кар´єру будувала, гори звертала. Зараз маю час і натхнення цікавитися проблемами сина.
Фима Собак• 12 апреля в 17:40
Ответ дляЯк міряти?
До чого тут вседозволеність, мова про те, що підлітку цікаво вже спілкування з однолітками більше, ніж з батьками
Як міряти?
• 12 апреля в 17:41
Ответ дляНе виправдовуюсь
я ни в 50 ни в 70 носки вязать не собираюсь и огорода у меня нет, предпочтения сына не знала ни в 35 ни сейчас не собираюсь вникать - это его территория. Мы просто дружим, вместе дуркуем, он рассказывает свои печали и новости (по крайней мере пока что рассказывает - ему 16), я ему могу поныть про жизнь.
И вообще я собираюсь рожать второго в 45 и меньше всего меня волнуют глупости типа ’драйва современных мам’ или как там ))))
Вам скільки зараз , щось не зрозуміла? І скільки сину?
Як міряти?
• 12 апреля в 17:49
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
моя думка якщо бабуля натягне юбку в клітинку їй не стане 16. Більшість дітей, які зараз жаліються на своє дитинство мали батьків 20+. Я поважаю свого сина і з молодшим роблю помилок в вихованні набагато меньше, ніж зі старшим. Стала спокійнішою, перестала вимагати оцієї *субординації* поважаю його смаки, інші погляди, але не скачу як божевільна на скейті, і не прихожу до друзів сина зі словами хелой, бро...
А я навіть собаку назвала Бро
А якби прийшли і сказали жартома, вони б оторопіли від несподіванки і посміялися всі разом з Вами від такого привітання!
Каяспер• 12 апреля в 17:52
Ответ дляЯк міряти?
Не носки в’язати і на дивані, чи городі, а бути в темі підлітків: стилі, уподобання, музика і т.д.
Є мами , діти яких дорослі, в 50 + вже мають онуків і відчувають себе досить дорослими матронами.
до чого тут диван до віку, мені 54, я шкарпетки в´язала у 23 - заспокоювалася, наразі не в´яжу, троє дітей, молодшому 18 нещодавно виповнилося, старшій 36 скоро
Каяспер• 12 апреля в 17:53
Ответ дляЯк міряти?
а, онуки в мене з 40 є, третю ось чекаємо
Каяспер• 12 апреля в 17:54
Ответ дляНа границе
Ну, как это? Бодрой лошадкой по всяким активностям, вместе на великах, роликах, вирусный танец разучить и запостить вместе.
так це не сучасність та вік, ми на гірських лижах з чоловіком ганяємо більше по часу, дітям набридає, донька починає нити, що втомилася, а ми зранку зайшли, ввечері вийшли, а є люди які все життя ні вєліки ні роліки, це як батьки заклали у вас, любите спорт чи ні,ми своїх намагалися привчати з дитинства, самі теж активні
Каяспер• 12 апреля в 17:55
Ответ дляНа границе
И давно 35+ стало 50+?
людина так себе відчуває, не заважайте
Замрійлива• 12 апреля в 17:58
Ответ дляФима Собак
Того що мама це мама, а не подруга
Думаю, автор допису мала на увазі, що вони близькі з донькою. Принаймні, я зрозуміла саме так.
Але ж кожен зрозумів по-своєму, та ще й приплів своє 🤷 в принципі, як завжди
Як міряти?
• 12 апреля в 18:00
Ответ дляФима Собак
І вона потребує саме вашої активності?
Так, ходимо в театр, музеї, виставки, концерти, кіно, подорожуємо разом, я даю їїй час і на подруг і друзів, і проводження з ними змістовного вільного часу
От сьогодні з друзями святила великодній кошик зранку
Як міряти?
• 12 апреля в 18:01
Ответ дляФима Собак
Ну якщо це знаходить відгук у вашій душі, саме ця музика, аніме, то ви і берете в цьому активну участь. Але ж в кожної людини свої власні смаки, і зовсім не обов´язково вони повинні співпадати. То я повторюсь, щоб бути сучасними батьками, не треба слухати з дитиною одну й ту саму музику. Треба поважати її смаки і вподобання, не критикувати їх, не нав’язувати власні
А може, дитина тягнеться за батьками як прикладом і цікавиться одним і теж. Це може бути?
Я Головна• 12 апреля в 18:05
Ответ дляНа границе
У меня была коллега, ей было 52 или 53, а сыну лет 11-12. И она постоянно использовала подростковый сленг. Выглядело это глупо и неуместно. Но, вероятно, она считала себя очень продвинутой мамой подростка. Похоже, что Автор точно так рассуждает.
Мне 50, младшему 14, преподаватель вуза, знать подростковый сленг просто обязательно, использую его по мере необходимости, конечно, в общении с соответствующей аудиторией, а не с престарелыми матронами, вязущими носки на диване!
Борисфенка• 12 апреля в 18:05
Ответ дляЯк міряти?
Це може бути, але це печально насправді. В 16 років треба дати дитині право на власні уподобання.
І на концерти з нею ходити вже не варто. Безвідносно до того, скільки років мамі - 35 чи 55. Бо ви там вже не в тему.
Фима Собак• 12 апреля в 18:06
Ответ дляЯк міряти?
Може бути.
Ви взагалі меседж мій зрозуміли? Наявність спільних інтересів сама по собі ні про що не свідчить, крім наявності спільних інтересів
Я Головна• 12 апреля в 18:08
Ответ дляПотребую апгрейду
Аналогічно, мені 50, донці 14. Іноді починає розмовляти зі мною таким тоном, що хочеться дати ляпаса. Фарбується як клоун, ліпить повіки, довгі нігті-пазурі. На навчання забила. Чекаю, коли закінчиться цей дебільний період. Також чула,що є така теорія, ця поведінка спеціально природою вигадана, щоб нам легше було їх відпустити.
Я інколи просто замикаюсь в собі і навіть не маю бажання з нею спілкуватись, щоб не відчувати себе такою, якою я є на її думку, і якою я ніколи себе нажаль не відчувала, тільки поруч з дитиною підлітком.
До 10 років була ніжна і чемна дитина.
Так в их 10 началась война! Моя тогда весной резко изменилась, я списывала на новое общение, т.к.почти все выехали, но потом поняла, что это их защитная реакция на происходящее. У старшего вообще не было подростковых проблем, наоборот он стал идеальным ребёнкомв 13 лет, а тут....
Фима Собак• 12 апреля в 18:08
Ответ дляЯк міряти?
Вибачте, але оце ’я даю їй час’ має якийсь дивний вигляд
Клевотница• 12 апреля в 18:08
Ответ дляЯк міряти?
Ой скільки батьків впустили виховання дітей своєю любов´ю... скільки дітей самі по собі нещасні, бо батьки старі по ментальності. Тут мільйон тем про це.
Тому бути в темі дитини- це іти в ногу з часом. Але це, особисто моя думка.
То що ж ви так здалеку зайшли в описі теми? Треба було одразу написати, що мета похейтитм мам, які народили в 35+.
І ще-«старими ментально» можна бути в будь-якому віці, це не про паспорт, це про світогляд.
Клевотница• 12 апреля в 18:11
Ответ дляХвець-тець
Когда мне было 13, маме-53 года, конфликты по многим вопросам, например ее раздражали мои стринги, а мне просто было удобно такое носить и т.д. Полный ментальный разрыв, хотя с моими сестрами, она их родила до 30 лет- отношения были нормальные в подростковом возрасте.Хотя может дело и в характерах...В общем, было сложно, и это при том, что я хорошо училась и не была в маргинальных компаниях
Мою подругу мама народили в 18. Після неї ще 2-є дітей в значно пізнішому віці. Найскладніші стосунки в підлітковості були саме з подругою, бо мама мудрості не мала взагалі. І подруга таке мочила, що каже, досі соромно.
Зі старшими її мамі було в рази легше. Тому, думаю справа не у віці..
Так точно!• 12 апреля в 18:14
Ответ дляЛетюча помилка
А какие именно заскоки?
Да разные. В еде, в одежде, не хочет учиться. Протестное поведение.
Фима Собак• 12 апреля в 18:15
Ответ дляТак точно!
Вона має їсти і одягатися як ви?
ПлюшкамиБалуюсь• 12 апреля в 18:16
Ответ дляЯк міряти?
Мне 39, не знаю про их музыку , стиль еще да. Забирает мои вещи . Ругаемся каждый день - не понимаем друг друга .
Так точно!• 12 апреля в 18:16
Ответ дляЗаставляличка
Так, в неї рдуг. Але депресії і близько немає, є гіперактивність, гіперзбудження. Спочатку робить, потім думає. Все їй треба.