Як міряти?• 12 апреля в 15:33
Кому 50+ і діти - підлітки?
Розкажіть, будь ласка, про своє життя, чи є у Вас відчуття драйву сучасних мам і взаєморозуміння з дитиною, чи радиться вона з вами чи віддалилась?
Давайте , поговоримо.
Давайте , поговоримо.
показать весь текст
27
Мастер Клас• 13 апреля в 00:27
Ответ дляЯ вся ваша
вообще душа не лежит, для меня это бессмысленная трата моего времени.
Хотя навык, бесспорно, не лишний.
Хотя навык, бесспорно, не лишний.
Я ще періодами малюю. А от готувати, прибирати в домі я просто ненавиджу, мені краще на роботу ходити, ніж домашніми справами займатися.
Я вся ваша• 13 апреля в 00:33
Ответ дляМастер Клас
Я ще періодами малюю. А от готувати, прибирати в домі я просто ненавиджу, мені краще на роботу ходити, ніж домашніми справами займатися.
Рисовать тоже не мое)
Готовлю хорошо, но без фанатизма и еда -не самоцель и не культ.
Уборка по необходимости, правило 5 минут и одной руки и встроенная опция -вещи на своих местах и все в порядке.Нет хаоса и лишнй траты времени и сил.
Готовлю хорошо, но без фанатизма и еда -не самоцель и не культ.
Уборка по необходимости, правило 5 минут и одной руки и встроенная опция -вещи на своих местах и все в порядке.Нет хаоса и лишнй траты времени и сил.
На паровозе• 13 апреля в 00:45
Ответ дляПотребую апгрейду
Аналогічно, мені 50, донці 14. Іноді починає розмовляти зі мною таким тоном, що хочеться дати ляпаса. Фарбується як клоун, ліпить повіки, довгі нігті-пазурі. На навчання забила. Чекаю, коли закінчиться цей дебільний період. Також чула,що є така теорія, ця поведінка спеціально природою вигадана, щоб нам легше було їх відпустити.
Я інколи просто замикаюсь в собі і навіть не маю бажання з нею спілкуватись, щоб не відчувати себе такою, якою я є на її думку, і якою я ніколи себе нажаль не відчувала, тільки поруч з дитиною підлітком.
До 10 років була ніжна і чемна дитина.
Я інколи просто замикаюсь в собі і навіть не маю бажання з нею спілкуватись, щоб не відчувати себе такою, якою я є на її думку, і якою я ніколи себе нажаль не відчувала, тільки поруч з дитиною підлітком.
До 10 років була ніжна і чемна дитина.
Аналогічно по відчуттям, тільки в мене син підліток.
1
На паровозе• 13 апреля в 00:54
Ответ дляХвець-тець
Я поздний ребенок и на опыте как никто понимаю, что дело именно в возрасте. Помню как лошадью чумной скакала и хотела то в путешествия, то на прогулки общие семейные, а мама лежала с давлением и больной головой., отец на работе жил, ресурс здоровья не бесконечный.
А вот с моими старшими сестрами ( родили их в 23 и 29) они и в туристические поездки и в путешествия, максимум активности на фото.
А сам ребеннок в 6- 15 лет не поедет никуда. Потому помню грустно листала альбом и смотрела семейные веселые вылазки и активности своих старших сестер с моими родителями...
А вот с моими старшими сестрами ( родили их в 23 и 29) они и в туристические поездки и в путешествия, максимум активности на фото.
А сам ребеннок в 6- 15 лет не поедет никуда. Потому помню грустно листала альбом и смотрела семейные веселые вылазки и активности своих старших сестер с моими родителями...
Мені 47, але підліток ні куди не хоче з нами ходити. Вже десь 3 роки. Відпочивати їдемо самі, бігаємо по горах, всіояким активності... Дитині активності та дозвіл тільки з друзями цікавий, або просто телефон/комп. Тому ви не вірно зробили висновок
3
1
Обращеница• 13 апреля в 03:35
Ответ дляФима Собак
Мені було з нею цікаво
Читала багато років тому книгу психолога відомого, не пам’ятаю прізвище, так от він писав, що правильніше було б , що б народжували батьки, а виховували би бабусі з дідусями, бо у батьків добре з репродуктивною властивістю, а у бабусь з дідусями - з життєвим досвідом та часом)) але для цього було б потрібно жити разом цілими родинами різних поколінь, що зараз не дуже «заходить» людям)) ну щось, наче, в цьому є, і, можливо, «пізнє» батьківство- це саме спроба поєднати це все одразу
Мяо мой мяо• 13 апреля в 07:16
Ответ дляГубки-уточкой
Хлопцю 18 і ’Путешествуют, но уже сами без него.’? А що тут дивного? Дивним був би протилежний формат, якщо 18-річний подорожує тільки з батьками
Моему тоже 18 и в том , что мы вместе путешествуем не вижу ничего страшного или ужасного. Студент, редко бывает дома и совместный отдых не показатель чего-то ужасного. Для меня больше непонятно, когда ребенок приезжает на выходные, а в это время родители собираются и уезжают отдыхать. Но у каждого свои приоритеты в жизни
1
автор
Як міряти?
• 13 апреля в 09:47
Ответ дляОбращеница
Читала багато років тому книгу психолога відомого, не пам’ятаю прізвище, так от він писав, що правильніше було б , що б народжували батьки, а виховували би бабусі з дідусями, бо у батьків добре з репродуктивною властивістю, а у бабусь з дідусями - з життєвим досвідом та часом)) але для цього було б потрібно жити разом цілими родинами різних поколінь, що зараз не дуже «заходить» людям)) ну щось, наче, в цьому є, і, можливо, «пізнє» батьківство- це саме спроба поєднати це все одразу
Цікаво!
автор
Як міряти?
• 13 апреля в 09:48
Ответ дляМяо мой мяо
Моему тоже 18 и в том , что мы вместе путешествуем не вижу ничего страшного или ужасного. Студент, редко бывает дома и совместный отдых не показатель чего-то ужасного. Для меня больше непонятно, когда ребенок приезжает на выходные, а в это время родители собираются и уезжают отдыхать. Но у каждого свои приоритеты в жизни
Хвець-тець• 13 апреля в 09:51
Ответ дляНа паровозе
Мені 47, але підліток ні куди не хоче з нами ходити. Вже десь 3 роки. Відпочивати їдемо самі, бігаємо по горах, всіояким активності... Дитині активності та дозвіл тільки з друзями цікавий, або просто телефон/комп. Тому ви не вірно зробили висновок
Чого це не вірно, може то у вас дивне сприйняття реальності, що сидіння дитини в телефоні та уникання спілкування з родиною то є нормально?
2
1
Хвець-тець• 13 апреля в 09:58
Ответ дляБорисфенка
Ви просто не дуже розумієте, що вік програмістів короткий. Вони, як балерини, в 16 починають, в 35 йдуть на пенсію, стають керівниками проектів, бо мізки вже не ті.
Як раз розумію, в нас друзі в ай ті, але після універу. Також двоюрідна сестра в ай ті, в Німмечині після універу працює вже давно, ніхто вашого сина без вищої освіти не візьме на пристойну посаду в ай ті компанію в 18 років.
Таке враження, що Ви часто фантазуєте або дійсно в хмарах літаєте
Таке враження, що Ви часто фантазуєте або дійсно в хмарах літаєте
Впораюсь зі всим• 12 мая в 18:15
Ответ дляПотребую апгрейду
Аналогічно, мені 50, донці 14. Іноді починає розмовляти зі мною таким тоном, що хочеться дати ляпаса. Фарбується як клоун, ліпить повіки, довгі нігті-пазурі. На навчання забила. Чекаю, коли закінчиться цей дебільний період. Також чула,що є така теорія, ця поведінка спеціально природою вигадана, щоб нам легше було їх відпустити.
Я інколи просто замикаюсь в собі і навіть не маю бажання з нею спілкуватись, щоб не відчувати себе такою, якою я є на її думку, і якою я ніколи себе нажаль не відчувала, тільки поруч з дитиною підлітком.
До 10 років була ніжна і чемна дитина.
Я інколи просто замикаюсь в собі і навіть не маю бажання з нею спілкуватись, щоб не відчувати себе такою, якою я є на її думку, і якою я ніколи себе нажаль не відчувала, тільки поруч з дитиною підлітком.
До 10 років була ніжна і чемна дитина.
Саме так,це природній механізм сепарації як від дітей, так і від старих батьків, яких ми маємо колись відпустити.
1
Просто красавица• 25 мая в 21:40
Це не залежить від віку. У мене ще мала, але, коли я була підлітком, моїй матері було 40+. Розмовляти нам було ні про що. Вона як застрягла у своїх 20, так і не хотіла звідти повертатися. Я постійно вислохувала, що я не така і ще купу претензій. Вона ще зі мною конкурувала.
автор
Як міряти?
• 26 мая в 00:07
Ответ дляПросто красавица
Це не залежить від віку. У мене ще мала, але, коли я була підлітком, моїй матері було 40+. Розмовляти нам було ні про що. Вона як застрягла у своїх 20, так і не хотіла звідти повертатися. Я постійно вислохувала, що я не така і ще купу претензій. Вона ще зі мною конкурувала.
Нестандартний у Вас випадок
Просто болталка• 04 июня в 22:39
Ответ дляЯк міряти?
Ой скільки батьків впустили виховання дітей своєю любов´ю... скільки дітей самі по собі нещасні, бо батьки старі по ментальності. Тут мільйон тем про це.
Тому бути в темі дитини- це іти в ногу з часом. Але це, особисто моя думка.
Тому бути в темі дитини- це іти в ногу з часом. Але це, особисто моя думка.
СТАРІ ПО МЕНТАЛЬНОСТІ? 🤔👀👀👀 Бляяяяяяяхаа 😱 Скільки би вам не було років, вашим дітям з вами точно не повезло. Коли мати тупа, як пробка, - це біда 😬😬😬
автор
Як міряти?
• 06 июня в 09:03
Ответ дляПросто болталка
СТАРІ ПО МЕНТАЛЬНОСТІ? 🤔👀👀👀 Бляяяяяяяхаа 😱 Скільки би вам не було років, вашим дітям з вами точно не повезло. Коли мати тупа, як пробка, - це біда 😬😬😬
Як же повезло вашим,з вашим розумом і культурою спілкування !
Просто болталка• 06 июня в 11:14
Ответ дляЯк міряти?
Як же повезло вашим,з вашим розумом і культурою спілкування !
З вовками жити - по-вовчому вити 🤷🏼♀️😅
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу