Зам. зав. Анонима• 12 апреля в 21:22
Чи йдуть завтра в школу діти? Київ
показать весь текст
1
7
Манкоголік• 12 апреля в 21:36
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Будете знати, що багато питань вирішуються безпосередньо департаментами та управліннями освіти в межах громад та областей
Дети и так столько времени пропустили зимой, что речь идет об учебе в июне, не говоря уже об обычном понедельнике. У нас светское государство, что там в частных школах решают, не имеет отношения ко всем остальным.
Дюймовочка• 12 апреля в 21:36
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Причин може бути достатньо і прикладів таких вистачає
Приведите хотя бы один, подтвержденный.
2
Едимнаморе• 12 апреля в 21:36
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Тему про фобії я не створювала
Ви ж написали?- Тягне завтра гуляти, хочу розуміти купа там буде дітей чи ні -
я вас запитувала про страхи щодо купи інший дітей.
я вас запитувала про страхи щодо купи інший дітей.
3
автор
Зам. зав. Анонима
• 12 апреля в 21:36
Ответ дляЕдимнаморе
Департамент і управління вашій школі прийняло рішення про вихідний 😂?
Ви думаєте ви якось смішно пожартували?
3
автор
Зам. зав. Анонима
• 12 апреля в 21:38
Ответ дляТехпаспорт на медузу
А батькам теж вихідний дали?
Завтра багато хто вихідний. Просто вам до відома )
1
2
Едимнаморе• 12 апреля в 21:39
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Ви думаєте ви якось смішно пожартували?
То ви жартує. Це яке районне управління освіти Києва наказ такий вашій школі написало?
2
автор
Зам. зав. Анонима
• 12 апреля в 21:39
Ответ дляМанкоголік
Дети и так столько времени пропустили зимой, что речь идет об учебе в июне, не говоря уже об обычном понедельнике. У нас светское государство, что там в частных школах решают, не имеет отношения ко всем остальным.
Я зворотнє і не говорила )
Стільки у всіх агресіі на прості питання))
Стільки у всіх агресіі на прості питання))
Техпаспорт на медузу• 12 апреля в 21:39
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Ви думаєте ви якось смішно пожартували?
Та то ви тупе питання написали. Всі школи вчаться) Батьки на роботу йдуть, І тільки у вашої дитини вихідний і мамі теж на роботу не треба, бо дитя вихідне
2
Дюймовочка• 12 апреля в 21:40
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Завтра багато хто вихідний. Просто вам до відома )
Частный бизнес может давать своим работникам хоть всю неделю выходных, и ваша частная школа тоже. Но в Украине (Киев же ещё в Украине находится, я не ошиблась?) завтра - рабочий день.
4
1
Едимнаморе• 12 апреля в 21:40
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Завтра багато хто вихідний. Просто вам до відома )
Та ви що? 🤣
3
Пульт от линолеума• 12 апреля в 21:40
Ответ дляЕдимнаморе
Ви ж написали?- Тягне завтра гуляти, хочу розуміти купа там буде дітей чи ні -
я вас запитувала про страхи щодо купи інший дітей.
я вас запитувала про страхи щодо купи інший дітей.
Ну если речь о каком то развлекательном центре в тц, то лучше когда меньше детей, не нужно ждать очередь на интересные аттракционы, в фуд-корте будут свободные столики
автор
Зам. зав. Анонима
• 12 апреля в 21:41
Ответ дляЕдимнаморе
Ви ж написали?- Тягне завтра гуляти, хочу розуміти купа там буде дітей чи ні -
я вас запитувала про страхи щодо купи інший дітей.
я вас запитувала про страхи щодо купи інший дітей.
А я написала, яка вам різниця. Тому що ви полізли туди, де вам не місце.
1
Техпаспорт на медузу• 12 апреля в 21:41
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Завтра багато хто вихідний. Просто вам до відома )
Бездєльнікі чи депутати ?
1
культУра• 12 апреля в 21:41
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Слухайте, ну ви ж мабуть доросла людина, до чого це запитання на запитання? Я наче нормально запитала і пояснила чому я питаю, ні, треба прийти і зʼязвити
А вы идете на работу или выходной?
1
автор
Зам. зав. Анонима
• 12 апреля в 21:42
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Та то ви тупе питання написали. Всі школи вчаться) Батьки на роботу йдуть, І тільки у вашої дитини вихідний і мамі теж на роботу не треба, бо дитя вихідне
Я написала звичайне питання. Ви його ідентифікували як тупе. Я тупою ідентифікую вас. Все просто )
Техпаспорт на медузу• 12 апреля в 21:43
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Я написала звичайне питання. Ви його ідентифікували як тупе. Я тупою ідентифікую вас. Все просто )
Та навзаєм
автор
Зам. зав. Анонима
• 12 апреля в 21:43
Ответ дляДюймовочка
Частный бизнес может давать своим работникам хоть всю неделю выходных, и ваша частная школа тоже. Но в Украине (Киев же ещё в Украине находится, я не ошиблась?) завтра - рабочий день.
Супер
Я хотіла отримати ось таку просту відповідь )
Я хотіла отримати ось таку просту відповідь )
1
автор
Зам. зав. Анонима
• 12 апреля в 21:44
Ответ длякультУра
А вы идете на работу или выходной?
В мене немає вихідних )
Едимнаморе• 12 апреля в 21:44
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Я написала звичайне питання. Ви його ідентифікували як тупе. Я тупою ідентифікую вас. Все просто )
А ви живете на глухому Київському хуторі? Навколо вас тільки учні та батьки вашої приватної школи?
Ви взагалі маєте зв´язок з цивілізацією?
Інших людей бачите? Чи уникаєте ’ толпи’ у всьому?
Ви взагалі маєте зв´язок з цивілізацією?
Інших людей бачите? Чи уникаєте ’ толпи’ у всьому?
3
автор
Зам. зав. Анонима
• 12 апреля в 21:44
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Бездєльнікі чи депутати ?
А нашій країні це тотожно
Техпаспорт на медузу• 12 апреля в 21:45
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Супер
Я хотіла отримати ось таку просту відповідь )
Я хотіла отримати ось таку просту відповідь )
Можете спати спокійно) Це тількі вашій сім´і привелегії
1
Едимнаморе• 12 апреля в 21:45
Ответ дляЗам. зав. Анонима
В мене немає вихідних )
Живете по бОгатому
автор
Зам. зав. Анонима
• 12 апреля в 21:46
Ответ дляЕдимнаморе
А ви живете на глухому Київському хуторі? Навколо вас тільки учні та батьки вашої приватної школи?
Ви взагалі маєте зв´язок з цивілізацією?
Інших людей бачите? Чи уникаєте ’ толпи’ у всьому?
Ви взагалі маєте зв´язок з цивілізацією?
Інших людей бачите? Чи уникаєте ’ толпи’ у всьому?
Вам яка різниця? Стільки питань про чуже життя. Своїм займіться
автор
Зам. зав. Анонима
• 12 апреля в 21:46
Ответ дляЕдимнаморе
Живете по бОгатому
По звичайному, не хвилюйтеся )
Едимнаморе• 12 апреля в 21:47
Ответ дляЗам. зав. Анонима
По звичайному, не хвилюйтеся )
Та ніхто не і не думав. З чого ви взяли?
автор
Зам. зав. Анонима
• 12 апреля в 21:47
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Можете спати спокійно) Це тількі вашій сім´і привелегії
Мені ваше благословіння не потрібне )
автор
Зам. зав. Анонима
• 12 апреля в 21:48
Ответ дляЕдимнаморе
Та ніхто не і не думав. З чого ви взяли?
З полиці
Едимнаморе• 12 апреля в 21:48
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Вам яка різниця? Стільки питань про чуже життя. Своїм займіться
Ваше життя нікому не цікаве.
Цікаво,як так можна жити в бульбашці 😂
Цікаво,як так можна жити в бульбашці 😂
1
Техпаспорт на медузу• 12 апреля в 21:48
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Мені ваше благословіння не потрібне )
І не думала вас благословляти
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу