sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Школа
anonim_212
Зам. зав. Анонима• 12 апреля в 21:22

Чи йдуть завтра в школу діти? Київ

показать весь текст
face_with_tears_of_joy 1 woman_facepalming 7
78 0
Все фото темыКомментарии автораМои ответы
  • 1
  • 2
  • 3
anonim_7
Манкоголік• 12 апреля в 21:36
31
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Будете знати, що багато питань вирішуються безпосередньо департаментами та управліннями освіти в межах громад та областей
Дети и так столько времени пропустили зимой, что речь идет об учебе в июне, не говоря уже об обычном понедельнике. У нас светское государство, что там в частных школах решают, не имеет отношения ко всем остальным.

anonim_12
Дюймовочка• 12 апреля в 21:36
32
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Причин може бути достатньо і прикладів таких вистачає
Приведите хотя бы один, подтвержденный.
like 2
anonim_144
Едимнаморе• 12 апреля в 21:36
33
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Тему про фобії я не створювала
Ви ж написали?- Тягне завтра гуляти, хочу розуміти купа там буде дітей чи ні -

я вас запитувала про страхи щодо купи інший дітей.
like 3
anonim_196
Сегодня не целуюсь• 12 апреля в 21:36
34
Идут…
anonim_212
автор Зам. зав. Анонима • 12 апреля в 21:36
35
Ответ дляЕдимнаморе
Департамент і управління вашій школі прийняло рішення про вихідний 😂?
Ви думаєте ви якось смішно пожартували?
woman_facepalming 3
anonim_212
автор Зам. зав. Анонима • 12 апреля в 21:38
36
Ответ дляТехпаспорт на медузу
А батькам теж вихідний дали?
Завтра багато хто вихідний. Просто вам до відома )
face_with_tears_of_joy 1 woman_facepalming 2
anonim_144
Едимнаморе• 12 апреля в 21:39
37
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Ви думаєте ви якось смішно пожартували?
То ви жартує. Це яке районне управління освіти Києва наказ такий вашій школі написало?
like 2
anonim_212
автор Зам. зав. Анонима • 12 апреля в 21:39
38
Ответ дляМанкоголік
Дети и так столько времени пропустили зимой, что речь идет об учебе в июне, не говоря уже об обычном понедельнике. У нас светское государство, что там в частных школах решают, не имеет отношения ко всем остальным.
Я зворотнє і не говорила )
Стільки у всіх агресіі на прості питання))
anonim_51
Техпаспорт на медузу• 12 апреля в 21:39
39
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Ви думаєте ви якось смішно пожартували?
Та то ви тупе питання написали. Всі школи вчаться) Батьки на роботу йдуть, І тільки у вашої дитини вихідний і мамі теж на роботу не треба, бо дитя вихідне
like 2

anonim_12
Дюймовочка• 12 апреля в 21:40
40
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Завтра багато хто вихідний. Просто вам до відома )
Частный бизнес может давать своим работникам хоть всю неделю выходных, и ваша частная школа тоже. Но в Украине (Киев же ещё в Украине находится, я не ошиблась?) завтра - рабочий день.
heart 4 like 1
anonim_144
Едимнаморе• 12 апреля в 21:40
41
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Завтра багато хто вихідний. Просто вам до відома )
Та ви що? 🤣
face_with_tears_of_joy 3
anonim_10
Пульт от линолеума• 12 апреля в 21:40
42
Ответ дляЕдимнаморе
Ви ж написали?- Тягне завтра гуляти, хочу розуміти купа там буде дітей чи ні -

я вас запитувала про страхи щодо купи інший дітей.
Ну если речь о каком то развлекательном центре в тц, то лучше когда меньше детей, не нужно ждать очередь на интересные аттракционы, в фуд-корте будут свободные столики
anonim_212
автор Зам. зав. Анонима • 12 апреля в 21:41
43
Ответ дляЕдимнаморе
Ви ж написали?- Тягне завтра гуляти, хочу розуміти купа там буде дітей чи ні -

я вас запитувала про страхи щодо купи інший дітей.
А я написала, яка вам різниця. Тому що ви полізли туди, де вам не місце.
woman_facepalming 1
anonim_51
Техпаспорт на медузу• 12 апреля в 21:41
44
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Завтра багато хто вихідний. Просто вам до відома )
Бездєльнікі чи депутати ?
like 1
anonim_27
культУра• 12 апреля в 21:41
45
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Слухайте, ну ви ж мабуть доросла людина, до чого це запитання на запитання? Я наче нормально запитала і пояснила чому я питаю, ні, треба прийти і зʼязвити
А вы идете на работу или выходной?
woman_facepalming 1
anonim_212
автор Зам. зав. Анонима • 12 апреля в 21:42
46
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Та то ви тупе питання написали. Всі школи вчаться) Батьки на роботу йдуть, І тільки у вашої дитини вихідний і мамі теж на роботу не треба, бо дитя вихідне
Я написала звичайне питання. Ви його ідентифікували як тупе. Я тупою ідентифікую вас. Все просто )
anonim_51
Техпаспорт на медузу• 12 апреля в 21:43
47
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Я написала звичайне питання. Ви його ідентифікували як тупе. Я тупою ідентифікую вас. Все просто )
Та навзаєм
anonim_212
автор Зам. зав. Анонима • 12 апреля в 21:43
48
Ответ дляДюймовочка
Частный бизнес может давать своим работникам хоть всю неделю выходных, и ваша частная школа тоже. Но в Украине (Киев же ещё в Украине находится, я не ошиблась?) завтра - рабочий день.
Супер
Я хотіла отримати ось таку просту відповідь )
face_with_tears_of_joy 1
anonim_212
автор Зам. зав. Анонима • 12 апреля в 21:44
49
Ответ длякультУра
А вы идете на работу или выходной?
В мене немає вихідних )

anonim_144
Едимнаморе• 12 апреля в 21:44
50
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Я написала звичайне питання. Ви його ідентифікували як тупе. Я тупою ідентифікую вас. Все просто )
А ви живете на глухому Київському хуторі? Навколо вас тільки учні та батьки вашої приватної школи?
Ви взагалі маєте зв´язок з цивілізацією?
Інших людей бачите? Чи уникаєте ’ толпи’ у всьому?
like 3
anonim_212
автор Зам. зав. Анонима • 12 апреля в 21:44
51
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Бездєльнікі чи депутати ?
А нашій країні це тотожно
anonim_51
Техпаспорт на медузу• 12 апреля в 21:45
52
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Супер
Я хотіла отримати ось таку просту відповідь )
Можете спати спокійно) Це тількі вашій сім´і привелегії
face_with_tears_of_joy 1
anonim_144
Едимнаморе• 12 апреля в 21:45
53
Ответ дляЗам. зав. Анонима
В мене немає вихідних )
Живете по бОгатому
anonim_212
автор Зам. зав. Анонима • 12 апреля в 21:46
54
Ответ дляЕдимнаморе
А ви живете на глухому Київському хуторі? Навколо вас тільки учні та батьки вашої приватної школи?
Ви взагалі маєте зв´язок з цивілізацією?
Інших людей бачите? Чи уникаєте ’ толпи’ у всьому?
Вам яка різниця? Стільки питань про чуже життя. Своїм займіться
anonim_212
автор Зам. зав. Анонима • 12 апреля в 21:46
55
Ответ дляЕдимнаморе
Живете по бОгатому
По звичайному, не хвилюйтеся )
anonim_144
Едимнаморе• 12 апреля в 21:47
56
Ответ дляЗам. зав. Анонима
По звичайному, не хвилюйтеся )
Та ніхто не і не думав. З чого ви взяли?
anonim_212
автор Зам. зав. Анонима • 12 апреля в 21:47
57
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Можете спати спокійно) Це тількі вашій сім´і привелегії
Мені ваше благословіння не потрібне )
anonim_212
автор Зам. зав. Анонима • 12 апреля в 21:48
58
Ответ дляЕдимнаморе
Та ніхто не і не думав. З чого ви взяли?
З полиці
anonim_144
Едимнаморе• 12 апреля в 21:48
59
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Вам яка різниця? Стільки питань про чуже життя. Своїм займіться
Ваше життя нікому не цікаве.
Цікаво,як так можна жити в бульбашці 😂
like 1
anonim_51
Техпаспорт на медузу• 12 апреля в 21:48
60
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Мені ваше благословіння не потрібне )
І не думала вас благословляти
  • 1
  • 2
  • 3
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff