Зам. зав. Анонима• 12 апреля в 21:22
Чи йдуть завтра в школу діти? Київ
показать весь текст
1
7
Едимнаморе• 12 апреля в 21:48
Ответ дляЗам. зав. Анонима
З полиці
А там немає інформації про роботу шкіл Києва на 13 квітня?🤣🤣🤣
автор
Зам. зав. Анонима
• 12 апреля в 21:48
Ответ дляЕдимнаморе
Ваше життя нікому не цікаве.
Цікаво,як так можна жити в бульбашці 😂
Цікаво,як так можна жити в бульбашці 😂
Серйозно? А ці питання кідстаф-бот сам написав ?)
автор
Зам. зав. Анонима
• 12 апреля в 21:49
Ответ дляЕдимнаморе
А там немає інформації про роботу шкіл Києва на 13 квітня?🤣🤣🤣
Немає
Едимнаморе• 12 апреля в 21:50
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Серйозно? А ці питання кідстаф-бот сам написав ?)
Удалено администрацией...
Карусель-весель• 12 апреля в 21:52
Ответ дляДюймовочка
Завтра по всей стране официально рабочий день. С какой стати департамент образования какого-то города или области вдруг сделает выходной для школ?
У нас завтра діти в школу не йдуть, тому так, є міста де роблять.
3
автор
Зам. зав. Анонима
• 12 апреля в 21:52
Ответ дляЕдимнаморе
Удалено администрацией...
Удалено администрацией...
Грамотний хвіст• 12 апреля в 21:52
Ответ дляДюймовочка
Завтра по всей стране официально рабочий день. С какой стати департамент образования какого-то города или области вдруг сделает выходной для школ?
Львів
3
1
автор
Зам. зав. Анонима
• 12 апреля в 21:58
Ответ дляКарусель-весель
У нас завтра діти в школу не йдуть, тому так, є міста де роблять.
А ви в якому місті ?
Карусель-весель• 12 апреля в 21:58
Ответ дляЗам. зав. Анонима
А ви в якому місті ?
Західна Україна
1
автор
Зам. зав. Анонима
• 12 апреля в 21:59
Ответ дляКарусель-весель
Західна Україна
Львівська область чи інша ?
Мир Мир Мир!• 12 апреля в 22:12
Син не йде завтра до школи за сімейними обставинами (Київ), чому він дуже радий)
Нам з чоловіком дали вихідні на понеділок на роботі, то поїхали святкувати Великдень до батьків. Ми дуже рідко бачимось з ними, якраз із-за відсутності цих вихідних днів після свят, а життя проходить, батьки не молодшають. Школа була і буде.
Нам з чоловіком дали вихідні на понеділок на роботі, то поїхали святкувати Великдень до батьків. Ми дуже рідко бачимось з ними, якраз із-за відсутності цих вихідних днів після свят, а життя проходить, батьки не молодшають. Школа була і буде.
Грамотний хвіст• 12 апреля в 22:35
Ответ дляМанкоголік
Кто бы сомневался))
Нехай навіть не намагаються))
Скільки себе пам´ятаю вихідні понеділок, вівторок
Скільки себе пам´ятаю вихідні понеділок, вівторок
Добро с Кулаками• 12 апреля в 22:39
Ответ дляЗам. зав. Анонима
В мого вихідний, але школа приватна. Тягне завтра гуляти, хочу розуміти купа там буде дітей чи ні
Удалено администрацией...
автор
Зам. зав. Анонима
• 12 апреля в 23:19
Ответ дляДобро с Кулаками
Удалено администрацией...
Удалено администрацией...
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу