пАлАвинкА• Изменено 14 апреля в 16:53

Ви б залишились би працювати на такому місці?

Подобається робота, розумієте робочі процеси, але не знайшли спільну мову з колективом і керівник до всього чіпляється
Результат:
вже голосів: 59
50 (84.75%) Ні
9 (15.25%) Так
Аль де Барановна• 14 апреля в 17:41
Ответ дляпАлАвинкА
Перший день було нормально, я ще зловила себе на думці, що прекрасна компанія, потім з другого дня почались психи, якась реакція на мої питання, ти що на минулій роботі цього не робила? І тому інше
З колегами теж не легко немає комунікації
Возможно , у них текучка и коллеги уже просто не реагируют?
Всякое бывает
Но вообще очень странно, обычно первые 3 месяца к новичку лояльно относятся в норм.компаниях, потому что он и так в стрессе, все это должны понимать

автор пАлАвинкА • 14 апреля в 17:42
Ответ дляТріль підпільний
Не знаю, автор. Явно странное поведение начальства и коллег по отношению к новичку. Решать Вам. Обычно с новенькими ведут себя более доброжелательно.
Мені просто є з чим порівнювати, колишня робота і це ну просто небо і земля
І я на своїй шкурі знаю як важливо мати хороший колектив, де тебе за людину вважають
А тут більше претензій почула в свій бік, не те запитала, не там ручку взяла, не те роблю і тому інше
І як біла ворона
Тріль підпільний• 14 апреля в 17:42
Ответ дляпАлАвинкА
Тяжело конечно и очень странно. Обычно все подсказывают. Доработайте месяц хоть, посмотрите. Кстати, отпишитесь потом, если не забудете. Интересно чем закончится.
автор пАлАвинкА • 14 апреля в 17:43
Ответ дляТріль підпільний
Звісно, відпишусь, дай Боже сил пройти цей етап
Тріль підпільний• 14 апреля в 17:43
Ответ дляпАлАвинкА
І як біла ворона
Значит это не Ваше. Так бывает.
автор пАлАвинкА • 14 апреля в 17:43
Ответ дляАль де Барановна
Всякое бывает
Я запитувала в них немає текучки
автор пАлАвинкА • 14 апреля в 17:44
Ответ дляТріль підпільний
Значит это не Ваше. Так бывает.
Перевага лише в тому що робота ближче до дому, не треба далеко їхати
Але краще я буду далеко їздити, ніж мучитись на самій роботі
автор пАлАвинкА • 14 апреля в 17:45
Ответ дляТріль підпільний
Я резюме своє обновила
Аль де Барановна• 14 апреля в 17:45
Ответ дляпАлАвинкА
Я запитувала в них немає текучки
Тогда лично я бы спросила, почему такое отношение ко мне?
Мне некомфортно то то и то то..Могу ли я узнать причину..
Пусть посмотрят на себя со стороны, возможно у человека проблемы, а вы на свой счет берете

Тріль підпільний• 14 апреля в 17:46
Ответ дляпАлАвинкА
Согласна. Было такое. Были хорошие условия работы и близко к дому. Радовалась. Но начальница - треш. Пришлось уходить. У меня большой опыт работы и в коллективах и с разным начальством. Но с такой пиявкой я столкнулась впервые. Поняла что не смогу просто.
Тріль підпільний• 14 апреля в 17:48
Ответ дляАль де Барановна
Кстати да, автор. Вы можете это озвучить. Все равно ничего не потеряете.
Тріль підпільний• 20 апреля в 09:07
Автор, как Ваши дела?
автор пАлАвинкА • 21 апреля в 20:16
Ответ дляТріль підпільний
Автор, как Ваши дела?
Я пішла з цього місця, вистачило мене ненадовго, ходила туди і кожен день нервувала через всякі дрібниці, зрозуміла що так тривати не може
В той же день знайшла іншу роботу, де мене все влаштовує і з колегами поладнала.
Тому ніколи не варто терпіти, нерви понад усе.