Не боюся осуду• 14 апреля в 22:33

Подработка

Какую онлайн-подработку можно найти без специфических навыков? Может, у кого есть такая? Подскажите.
Голова колгоспу• 14 апреля в 22:34
Онлифанс

Першоклашка• 14 апреля в 22:34
Не знаю. Искала, не нашла
Кидаю курити• 14 апреля в 22:42
Якийсь чат-менеджер
Гарбузик• 14 апреля в 22:46
А в чем проблема пройти какие-то курсы и получить навыки?
Просто без навыков это разве что колл-центр какой-то.
Mirra Rika• 14 апреля в 23:17
Шукаємо контент - менеджера
Добрий вечір! 👋
Ми — інтернет-магазин меблів і зараз шукаємо спеціаліста для створення простого, але ефективного контенту.
📌 Що потрібно робити:
— створювати нескладні фото для розсилок (з текстом/пропозиціями) з наших матеріалів
— за потреби — обробляти відео

📌 Важливо:
У нас вже є все необхідне — фото, відео, сайт, описи та асортимент.
Ми НЕ шукаємо класичного SMM-спеціаліста з дорогими послугами за кожне фото.

Зараз є багато інструментів (у тому числі ШІ), які значно спрощують цю роботу — тому нам потрібна людина, яка вміє цим користуватись 😉

📌 Буде плюсом:
— базове розуміння ніші меблів
— креативність і відчуття ’продаючого’ контенту
Якщо ти вмієш робити просто, красиво і зі смислом — нам точно по дорозі 🤝

Чекаємо в особисті
Will_Be...• 15 апреля в 07:53
Переписка от женских анкет на сайте знакомств. Анкеты мы предоставляем. переписку нужно вести на русском. Для работы нужен ПК.