Все напваки• 15 апреля в 17:01

Вашим підліткам також нічого не потрібно, туризм

Хочу спланувати літо так, щоб воно було насиченим і цікавим, з подорожами та новими враженнями. Наприклад, розглядаю варіант поїздки на море, екскурсій і загалом активного відпочинку.

Але складається враження, що підлітку (14 років) це не дуже цікаво. У неї зовсім інші пріоритети — більше зосереджена на своїх заняттях, наприклад нігтях та їх оформленні.

Вона майже не проявляє інтересу до планування подорожі: не питає, куди саме ми їдемо, не хоче дивитися маршрут або місто на карті, достатньо знати лише, що буде море.

Я б хотіла щоб вона проявляла активність
Допомагала з вибором
Блін що я не так роблю
Все це дуже дорого.. шалені кошти йдуть (
Кудрі кручу сама• 15 апреля в 17:20
Нікуди не везіть, і всі проблеми закінчаться, автор.

Мама Карло• 15 апреля в 17:22
Ответ дляРазгуляшка
Тю, що в вас є цінніше, ніж ви самі?
бажання зібрати фінансову подушку і пасивний дохід на старість
Кудрі кручу сама• 15 апреля в 17:22
Ответ дляХочу на Балі
Смотреть маршрут и выбирать места? Да половина взрослых этого не любит делать, чего на ребенка пенять.
А навіщо це взагалі робити, це не відпочинок, а муштра якась.
Чорнобаївка• 15 апреля в 17:23
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Чем встречание с мальчиком лучше комп’ютерных игр?
+++. От игр хоть не бывает нежелательной беременности.
Разгуляшка• 15 апреля в 17:24
Ответ дляМама Карло
А якщо вона не настане? Завтра вже нічого не буде, або просто впших бадань вже не буде, а ви так і не зробили собі приємне?
пАлАвинкА• 15 апреля в 17:27
Мої підлітки любили поїздки в різні місця.
Марс атакує• 15 апреля в 17:27
Моему пофиг было тоже куда, главное ехать куда то.
Все сама организовывала, он даже не интересовался. Позже только спросил в какую страну едем
Но в процессе ему было интересно, гулять, лазить везде со мной, дома не сидел

На границе• 15 апреля в 17:28
Ответ дляЛеопардові панчохи
так а чого ви не поїдете в ті два тижні коли він в таборах? Я щось не розумію вас. А з бабкою щось не так, дуже старенька чи не хоче з ним залишатися?
Бо я не можу їхати в іншу країну залишивши дитину саму - бувають різні ситуації в житті , особливо медичні тому спокійно відпочивати за 1000+ км не можу
Мядуза аля моргонер• 15 апреля в 17:31
Навіть мені не цікаво. Ненавиділа оце ’нав´язування добра’ тривожною матір´ю. Коли їм буде це дійсно цікаво, вони вже підростуть і нехай роблять що хотять і їдуть куди хотять.
Карма хамелеона• 15 апреля в 17:34
В 15 лет с удовольствием ездит группой в горы кататься на лыжах, на экскурсии в другие города и страны с одноклассниками. С мамой не хочет (чему я в принципе и рада)
Мама Карло• 15 апреля в 17:35
Ответ дляРазгуляшка
ну якщо завтра не настане, то все одно буде, подорожувала я чи ні. я вже про це не пошкодую
а якщо настане, а я без фінансової підтримкм, то старість буде важка. і я точно пошкодую, що не забезпечила собі щось краще
Ласую колобками• 15 апреля в 17:36
Я свою после 12 лет несколько раз за сезон в лагерь отправляю,там ей намного интереснее чем со взрослыми
ФсеСама• 15 апреля в 17:39
Ви можете бути найкласнішою, але в 14 ви дитині точно не бажана компанія для розваг
Я вся ваша• 15 апреля в 17:39
Мої підлітки на городі літом в селі і на ягодах
автор Все напваки • 15 апреля в 17:46
Ответ дляСвекруня
Вы в 14 лет помогали родителям маршруты составляли? Меня только гульки интересовали, подруги и некоторые книги
Та я взагалі нікуди з батьками не їздила
Ми економили на всьому щоб купити квартиру
Не гоню• 15 апреля в 17:56
Мій на море не хоче, нудно. Море можна як додаток до екскурсії. Йому треба технічні музеї, виробництва, американські гірки) А ще залюбки буде вештатися просто вулицями Парижу та Берну.
Китай, Японія, Корея - теж би помчав із задоволенням)