Сиренькая• 15 апреля в 21:06
Девочки пожалуйста посоветуйте лучший пылесос
Аккумуляторный. Чтобы справлялся с шерстью от 2х огромных пухнастых котов
Я_и_моя_собака• 15 апреля в 21:19
Акумуляторний не може бути кращим, потужності не вистачить. Акумуляторний це щоденний віник для крихт.
Я_и_моя_собака• 15 апреля в 21:24
Для алергиків як я, краще з аквафільтром. Був, подобається, хоча габарити суттєві. Для здорових людей не менше 800 ват потужності дивіться. Звичайний з колбою, можна миючий, якщо є потреба. Треба обирати мобільність, чи якість прибирання. Що вам треба?
Сиренькая
• 15 апреля в 21:25
Ответ дляКіна не буде
Робот пылесос Дрими L40 Ultra AE
Спасибо, но не подходит( брала на пробу, но мой 13ти килограммовый кабанчик его подавляет, особенно в паре с кошкой, которая на 2 кг меньше(
Сиренькая
• 15 апреля в 21:26
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Мені треба все в одному)
Кіна не буде• 15 апреля в 21:27
Ответ дляСиренькая
Убирайте своих котеек во время уборки на балкон или в ванную и все проблемы решены)
Тільки не про гроші• 15 апреля в 21:33
В мене філіпс миючий. З шерстю великої собаки чудово справляється, дуже ним задоволена
Любительница• 15 апреля в 21:55
У мене Samsung Jet75, і дуже волохата морда, шерсть до 15 см. Він чудово справляється, досить потужний, як на акумуляторний, щітка з приводом, крутиться.
Любительница• 15 апреля в 21:58
Ответ дляСиренькая
У Вас мейнкуни чи пума?)
Княгиня пітьми• 15 апреля в 22:04
Ответ дляСиренькая
роборок моющий, правда чистить к все время нужно после
Радостина• 16 апреля в 07:04
Я купила Ровенту акумуляторний і дуже задоволена.
Теж шерсть і теж мейнкун. Робот припадає пилом - бо таке собі, іграшка для кота.
Ровентою задоволена повністю. Потужності вистачає гарно прибрати, меблі в тому числі. Якщо навіть прибираю на турбо режимі - жодного разу не закінчувався заряд.
Там ще є додатково насадка, можна пилососити і мити підлогу одночасно.