Люблю ВалЄру• 15 апреля в 22:35

Феритин

Прийшли результати аналізів.
Феритин - 27
Ші підсказує, що це низький показник,пограничний.
До свого лікаря ще не скоро попаду.
Ви вважаєте це низьким показником?
Крошечка-хаврошечка• 15 апреля в 22:36
У меня 5-6.

автор Люблю ВалЄру • 15 апреля в 22:36
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
У меня 5-6.
Критично(
Кукарачка• 15 апреля в 22:38
за новими дослідженнями 2025року норму підвищили до 50. Все що до-це дефіцит.
Скорая помощь• 15 апреля в 22:45
Це мало.
Треба поміняти дієту (як мінімум).
Морковна• 15 апреля в 22:46
У меня при 23 врач назначила железо. На 2 месяца и проверка.
Оля_с_киркою• 15 апреля в 22:49
Так, це мало. Плюс мінус має бути як вага, але не менше 50.
Свисток ля-минор• 15 апреля в 22:50
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
У меня 5-6.
А гемоглобін?

автор Люблю ВалЄру • 15 апреля в 23:03
Ответ дляОля_с_киркою
В мене вага 80 кг((
Мішечок щастя• 15 апреля в 23:29
У меня феритин 33, а гемоглобин 140. Вес 92кг. На днях попаду к врачу. Наверно назначит железо
Teonaa• 16 апреля в 00:54
Ответ дляОля_с_киркою
А дитині? Ніхто нідеине пише подітяи. Педіатр заявив що 15 це ок для дитини 3-4 роки. Я не згодна
Teonaa• 16 апреля в 00:55
Скажімо так, автор. У Вас - не мало. Без препарата і такий рівень, це мощно
Але так, це латентна анемія, потребує прийому заліза
ГейСюда• 16 апреля в 09:00
Ответ дляTeonaa
Без сдачи анализов из панели анемии нельзя уверенно утверждать что нужен прием железа.
Несвязанное железо токсично, и если оно не будет подхвачено белком переносчиком, то наделает в организме больше проблем чем пользы
ГейСюда• 16 апреля в 09:02
Ответ дляОля_с_киркою
Вес вообще неправильный ориентир, кто-то где-то ляпнул, остальные и подхватили...
Просто 50 - минимум.
Оптимально 70-80.
Но не просто как число, а в связке с красивыми результатами из панели анемии и отсутствием признаков гипоксии/анемии по симптомам
ГейСюда• 16 апреля в 09:03
Ответ дляTeonaa
50 - норма
Teonaa• 16 апреля в 09:09
Ответ дляГейСюда
50 - норма
Дитині прям 50???? А чому 50 - як жінці із місячними тими ж. Я думала десь 30…
Але це нереально нашкрібти ж! Колись давно у дитини був 6. Я провели курс Мальтоферу 3 чи 4 міс. І стало лише 11
Teonaa• 16 апреля в 09:09
Ответ дляГейСюда
Та да. Слихала таке
ГейСюда• 16 апреля в 09:21
Ответ дляTeonaa
Женщина с месячными теряя кровь должна иметь минимальный уровень не ниже 50. В случае женщины/девочки подростка железо должно поступать постоянно чтобы компенсировать потери.
У ребенка ’потери’ тоже есть - он ежедневно растет и именно в эти новые клетки и уходит железо.

Все реально
Девальвация• 16 апреля в 11:22
Ответ дляTeonaa
https://anarseneva.com/
це лікар гематолог, яка спеціалізується саме на анеміях. Вона росіянка, але в неї все доступно і ґрунтується на світових дослідженнях.
Незламна• 16 апреля в 13:02
у мене феритин 32,2, залізо 25,5, фолієва 3,63, гемаглобін 144 вітамін д 25. Лікар дав рекомендації тільки стосовно вітаміну д, все інше на його погляд ОК.