Хто проходив скринінг 40+ , чи варто, яке враження?
Результат:
вже голосів:
40 (31.25%)
не хочу проходити
30 (23.44%)
не проходила, але хочу пройти
22 (17.19%)
не знаю як цезробити
20 (15.63%)
не проходила, але збираюся
8 (6.25%)
ні чого не чула про це
7 (5.47%)
проходила у приватній клініці
1 (0.78%)
проходила у державній клініці
Мусик Пусик• 16 апреля в 09:59
Ответ дляНе пью, не курю
Какая себестоимость тех анализов , что входят в скрининг? Плюс 15 минут работы врача на приеме.
В то же время ’Віктор Ляшко повідомив, що для старту програми «Скринінг 40+», закладено в бюджет 10 млрд грн.’
Так а собівартість до чого, програма повинна покрити комерційну вартість інакше клінікам невигідно з нею зв´язуватися. А комерц.вартість тільки кардіограма 350 грн, глік гемоглобін щось біля 200, ліпідогоама біля 500 здається. Креатинін теж +/-200, електроліти не пам´ятаю. Ну і ще поговорити. Тобто це десь тисяча з хвостом. Тоді 10 млрд. це десь на 10млн. людей.
Всіх підсаджую• 16 апреля в 09:59
Ответ дляБабуся Бетман
а по гинекологии что?
А по гінекології вам навіть направлення від терапевта не потрібно, я сама в Хелсі обрала до якого хочу, записалася на огляд, сказала що щорічне обстеження хочу (пішла до нового, тому що мені треба було ще одну думку на почуте у попереднього), нова мені призначила пакет аналізів, зібрала, і УЗД. Заплатила я тільки за один гормон в Сінево з 6, бо по НСЗУ тільки 5 можна, і заплатила 350 грн, все решту пройшла по її направленнях безкоштовно.
Зараз на дієті• 16 апреля в 09:59
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Вы нажали кнопку отримати допомогу ? Открыли дия картку ?
Карту открыла сейчас, а дальше выдает ошибку, когда нажимаю получить помощь
Бабуся Бетман• 16 апреля в 10:00
Ответ дляВсіх підсаджую
супер
это раз в год можно?
Мусик Пусик• 16 апреля в 10:02
Ответ дляТелепузик
Проблема в тому, що всі ці аналізи ви і так можете пройти за направленням безкоштовно. Я восени все, що мені треба пройшла безкоштовно. Просто записуєтесь на прийом до сімейного, розказуєте їй свої скарги і вона виписує вам всі потрібні направлення, навіть на узі сосудів на ногах видала направлення. Я не зрозуміла цієї програми. Що було б корисно - узі нирок, печінки, жовчного пройти, бо воно не безкоштовне, але за цією програмою його вам не назначать.
Зараз у сімейних права порізали, бо я так розумію раніше вони часто бездумно відправляли на всі підряд обстеження. Тепер в них лише загальні обстеження а в основному місія сімейного тепер зібрати анамнез і скерувати до відповідних вузьких спеців
Всіх підсаджую• 16 апреля в 10:03
Ответ дляБабуся Бетман
супер
это раз в год можно?
Напевно якщо для профілактики то безкоштовно раз, а якщо буде лікування, дінамику спостерігати, то думаю і більше по потребі, виписують направлення знов. Пробуйте, я в в цей раз обрала діагностичний центр платний, який працює з НСЗУ, але пройшла все безкоштовно, єдине, гормони вони не роблять, тому в Сінево.
Мусик Пусик• 16 апреля в 10:05
Ответ дляТелепузик
Ну якраз мені на ттг і виписувала мій сімейний направлення, хоча можливо це тому що, щз у мене видалена+радіойод, і я ці аналізи вже 11 років здаю кожні пів року. Хоча сімейна у мене нова, тобто особисто якоїсь там прихильності немає, вона дивиться мою справу на компі і виписує.
Там якось цікаво - якщо у вас в системі є ініційований план лікування від вузького спеціаліста то сімейний може згідно плану давати направлення і рецепти. А просто прийти і сказати ’дайте направлення на МРТ голови’, наприклад, не вийде.
Всіх підсаджую• 16 апреля в 10:05
Ответ дляБабуся Бетман
супер
это раз в год можно?
Але запишіться сама через Хелсі, напевно якщо в такому центрі я б записалася у них в реєстратурі, то це було б платно, як приватний прийом, ну і звісно аналізи певно теж вже інакше.
Пушкининиана• 16 апреля в 10:19
Ответ дляМусик Пусик
Так
Більш розгорнуто і більше направлень видає вже вузький спеціаліст.
Я_канеша_извиняюсь• 16 апреля в 10:29
Ответ дляЗараз на дієті
Что пишет ?
Бачу_майбутнє• 16 апреля в 10:36
Ответ дляxstorys
фото
Тут навіть дивлячись в дзеркало вже повинно бути зрозуміло
годовасик• 16 апреля в 10:45
Ответ дляБабуся Бетман
такие дебильные программы еще надо было придумать
Ну чому?черговий дерибан. А ’мудрому наріду’ подай це, як халяву - понесуться з радісним іго-го , на скаку причмокуючи ’і фапотьку’
Бабуся Бетман• 16 апреля в 10:47
Ответ длягодовасик
не знаю даже что дебильней - эта или та что 3 тыс бесплатных км каждому украинцу на железную дорогу
что думаете?
годовасик• 16 апреля в 10:47
Ответ дляxstorys
Програма до речі дуже не погана, робляться аналізи, лікар розшифровує їх, звертає увагу на прооблемні питання по здоров´ю
ні.... ці люди таки заслуговують на те, що з ними роблять...
годовасик• 16 апреля в 10:50
Ответ длячерная мамба
Ви це просто так без 2 тис не можете пройти?
Поміряти тиск,зріст і побалакати, ото супер програма..
Не скажіть))) хтось кругленьку суму з бюджету зістриз за ’розробку програми’, далі постійно буде стригти за супровід/оновлення/захист і т.д.
Можу тільки одне сказати - генії
годовасик• 16 апреля в 10:51
Ответ дляРаспутница
Авторе, цей скринінг звичайне відмивання грошей державою. Абсолютно все, що є в цьому скпінінгу може зробити ваш сімейний лікар по декларації, це все підтримується НСЗУ.
Єдина різниця, що ви ці гроші можете використати в приватній лікарні. І це теж мета цієї програми - дати людям можливість відчути як гарно в приватних лікарнях, тобто підштовхнути пацієнтів ближче до приватної медицини.
Це я вам пишу я лікар, як людина яка працює в цій системі
годовасик• 16 апреля в 10:53
Ответ дляРаспутница
Е ні, програма не дебільна, програма дуже грамотно прорахована. Інша справа, що розрахована на дебілів (перепрошую), тобто розрахована на людей, які не розуміють що до чого
На 73%, працюють по відточеній технології з 2019го
годовасик• 16 апреля в 10:54
Ответ дляНе пью, не курю
Оце розмах)))) юльчині 5% і яникові 10-15% виглядають казкою))))
годовасик• 16 апреля в 10:59
Ответ дляОбижулька
Я думала може там будуть якісь обов´язкові обстеження типу на ранню діагностику рака, тощо, а так ні про що ця програма
Давно кажу що цим зеленим наперсточникам заздрять найіменитіші королі злочинного світу
годовасик• 16 апреля в 11:02
Ответ дляБабуся Бетман
что думаете?
Думаю, ще це - генії дерибану
Телепузик• 16 апреля в 11:02
Ответ дляМусик Пусик
Ну так, і скринінг 40+ не дасть вам можливості мрт голови зробити. Суть в тому, що саме ця програма 40+ без толку, бо то що вони пропонують, ви й так зробите).
Ви уходите в вузьку спеціалізацію зі своїм мрт голови чи будь чого., звісно і логічно що спочатку до сімейного, від нього до вузького спеціаліста, який вже скаже чи потрібне вам то мрт.
Распутница• 16 апреля в 11:07
Ответ длягодовасик
Та якби з 2019. Все почалося набагато раніше
Указка• 16 апреля в 11:42
Ответ длячерная мамба
Не, ну побалакати тут основне
Мудрецыха мира• 16 апреля в 13:20
Ответ дляГравіцапа
В субботу иду сдавать ттг , ферритин и витамин д по направлению от семейного
как научите?)
Здесь даже направление на анализ крови невозможно взять (Днепр). Семейный говорит, что реактивов нет.
СережкинаЯ• 16 апреля в 13:33
Ответ дляМамина квіточка
Я пройшла. Здала аналіз крові (в т.ч. ліпідограмму).
Сказали, що я здорова і найближчі 10 років я не в зоні ризику (діабет, серц.-судинні).
І все.
Очікувала більшого на 2000 грн
І все.
Очікувала більшого на 2000 грн
Только анализ и всё? Так я его месяц назад тоже сдала бесплатно через семейника.
СережкинаЯ• 16 апреля в 13:35
Ответ дляКиця-бриця
Проходила в Добробуті, ще в лютому місяці, все сподобалось.
А что именно прошли?
Гравіцапа• 16 апреля в 13:36
Ответ дляМудрецыха мира
как научите?)
У семейного беру электронное направление на эти анализы . Через сайт синево нсзу ловлю окошки и записываюсь . Это не быстро ( если брать синево в Запорожье). Но и мне не к спеху . Планово.
Зараз на дієті• 16 апреля в 13:43
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Что пишет ?
На жаль, сталась помилка. И так постоянно.
Столічна штучка• 16 апреля в 13:46
Ответ дляxstorys
Я вот чего не понимаю - те же самые анализы итак доступны по нсзу как и консультация терапевта. Это уже оплачено из налогов.Что нового?
Патика-мотика• 16 апреля в 13:48
Ответ дляxstorys
А что там модно пройти?
Ни МРТ, ни стоматолог, ни даже ЭКГ
Замерить давление и сахар, поменять рост на ростомере?
Так это полный бред, всё это можно сделать и так бесплатно
Так что чисто очередной отмыв бабла
Ничего нового
Ни МРТ, ни стоматолог, ни даже ЭКГ
Так что чисто очередной отмыв бабла
Ничего нового