Я пані прохана...• 16 апреля в 11:00

Шукаю психолога для дівчинки 11 років

Будь ласка, порадьте когось. Моя дочка навчається в Німеччині в 5 класі. З 2 по 4 класу вчилась в початковій школі і була там щаслива- вчителі, однокласники, друзі, гуртки - все було ідеально.
З вересня перейшла в середню школу і вже є подружки, любить цю нову школу. Але основна проблема для, дочки - класна вчителька. Вона також викладає кілька предметів 3 рази на тиждень. То кожні ці 3 дні на тиждень донька дома ридає, згадуючи якісь неприємні, образливі моменти з школи.
Школу міняти не хоче і це не так просто. Інших вчителів і клас любить. І я б хотіла їй якось допомогти співіснувати з вчителем.
Я їй намагалася пояснити, що ми не завжди можемо вибирати коло оточуючих.
Дочка почала дуже тихо розмовляти, не піднімає руку на уроках цієї вчительки взагалі. І це ж теж, мабуть, дратує вчительку.
То я б хотіла чи психолога, чи, може, викладача сценічної вимови, щоб додати впевненості доньці .
Можливо, я занадто переймаюся. Якщо що, то це не перша моя дитина)))
Дякую за будь-які поради
Кубик Рубика• 16 апреля в 11:03
может поговорить с учителем для начала?

Ласкове телятко• 16 апреля в 11:03
Ви не зверталися до адміністрації школи і до самої вчительки?
Пушкининиана• 16 апреля в 11:04
Учитель математики?
вАлнуюся сильнА• 16 апреля в 11:05
що саме робить вчитель, що це так діє на вашу дитину? Чесно, я би з землею зрівняла, якби був аб´юз зі сторони вчителя до моєї дитини
Залетна Я тут• 16 апреля в 11:08
дешевше і ефективніше буде спочатку поговорити з вчителем
автор Я пані прохана... • 16 апреля в 12:08
Вибачте, що не зразу відповідаю - на роботі
Справа в тому, що наче й нема такого чогось особливого, що можна було б пред´явити вчителю. Мені здається, що вона, маючи своїх двох маленьких дітей, трохи датується на інших)) Хоча Її чоловік теж вчитель в цій школі і був класним керівником мого сина. Я йому безкінечно вдячна за ті роки, за його ставлення до сого сина та й до інших дітей.
Напишу трішки пізніше деякі ситуації. Та буду Аляска за погляд зі сторони
З царем в голові• 16 апреля в 12:27
Чесно тут щось конкретне з вчителькою, вона вашу дитину заганяє в депресивний стан. Я б говорила акуратно спочатку з вчителькою, навіть трішки можливо хитро підлизала їй, такі реалії