Доброго вечора,сьогодні так скажемо «сплило» неочікуване зайняття сина.
Сину 16 років живемо в двох,батько пішов,виховую сама.
Приходжу сьогодні трішки раніше з роботи,тисну на дзвінок але ніхто не відкриває,по часу я розумію що він вже в дома,тут через хвилин 5-10 після 10 дзвінків вже на телефон відкрива,весь червоний та трохи даже зляканий,я не придала уваги,зробила їсти він пішов,а я поки пішла в його кімнату нагладить одяг на завтра,і дивлюся щось за диваном червоніє,я туди а там пакет і в пакеті купа жіночого одягу плаття білизна і багато чого.І я ж бачу що це не моє,я сразу на кухню і встроїла допрос думала що приводив дівчину а він видає що це його.
Якщо в загальному говорили години 2,сказав що йому подобається носити жіноче,мов воно більш комфортне,і йому б хотілось змінити одяг на жіночий хочаб в дома я сказала що подумаю
А сама навіть не знаю що сказати,що робити дівчата порадьте будь ласка,буду вдячна !
Ответ дляIrinkalak
Привет троллило
Чому ж тролило,я зараз в ступорі і шукаю думки когось щоб допомогти,я на сайтах 4 написала таке бо чесно,не знаю що робити.
Ответ дляfloricia5121
А де він його взяв?)
Сама не знаю,я накричала,завтра вже буду вияснять
Ответ дляIrinkalak
Да ничего не робити
Это или пройдет или нет.
Надіюсь на це,просто цеж не нормально трішки
Ответ дляIrinkalak
А вообще оно внезапно в 16 лет не всплывает. Ребенок бы проявил свой интерес раньше.
Незнаю,можливо і раніше таке було але ж я якось не помічала
Ответ дляIrinkalak
Ну…. Все мы разные
А это ваш сын
Поэтому принять и простить, как гаварицца
А это ваш сын
Та прийдеться,щоб робить.
Valerifurs• 15 апреля в 23:13
Ответ дляАнастасия62882
Та прийдеться,щоб робить.
такие сейчас по Парижу и в Шанель разгуливают в брюлликах и едят икорку черную- радуйтесь- не пропадет - свои его примут
Тут меня больше вопрос удивляет, что вы под дверью стояли 10 минут.
Мой сын бы открыл даже если бы был в костюме индейца)
И кстати у него недавно была сыпь и я ему дала свою домашнюю майку (так удобнее было) так он попросил её носить потому что она прикольная и очень мягкая)
Я вообще не вижу в этом проблемы. Если дело именно в удобстве
Ответ дляYon-i
Те що я чекала,це чепуха бува таке в нього або за компютером гра або ще щось.
Просто незнаю як це прийняти,якщо буде дома носить хай носе,якщо йому так комфортно.
Нерозумію що я зробила не так,де помилилася в виховані що так сталося
Ответ дляIrinkalak
Привет троллило
Давайте без цього,прошу
Ответ дляАнастасия62882
Он сомневается в своей гендерной идентичности?
Или просто ему удобно или даже прикольно?
У меня сын мои носки носил долго
Потому что они были с котиками))
Сейчас уже нога большая
Но тоже всякие милые любит такие штуки
В любом случае вы точно ничего не сделали
Дело вообще не в вас
А возможно ему просто не хватает внимания вашего
У меня сын мои носки носил долго
Потому что они были с котиками))
Сейчас уже нога большая
Но тоже всякие милые любит такие штуки
Дело вообще не в вас
Ответ дляАнастасия62882
А у вас ключів від власної хати нема?
Ответ дляnatapril
А у вас ключів від власної хати нема?
Коли приходим до дому замикаємося на внутрішній замок
Ответ дляYon-i
У меня сын мои носки носил долго
Потому что они были с котиками))
Сейчас уже нога большая
Но тоже всякие милые любит такие штуки
Дело вообще не в вас
У меня сын мои носки носил долго
Потому что они были с котиками))
Сейчас уже нога большая
Но тоже всякие милые любит такие штуки
Дело вообще не в вас
Та с гендером наче все норм.
З дівчатами гуляє,в спорт зал ходить.
Як звичайний хлопець
З дівчатами гуляє,в спорт зал ходить.
Як звичайний хлопець
Ответ дляnatapril
Дурна звичка. А якби йому погано стало, лежав непритомний і ви б не могли потрапити додому і допомогти?
Точно нічний тріль.
Знаєте,в наш час різні ситуації бувають,різні люди ходять по підʼїзду,так згодна звичка дурна але і не лишня