Ужгород• 17 апреля в 18:04
Що роблять ваші чоловіки після робочого дня та на вихідних
Дівчата, у мене питання, що роблять ваші чоловіки після робочого дня та на вихідних?
Ужгород
• 17 апреля в 18:07
Ответ дляSo_so
Именно в США?
Не важливо де, але за США буде цікавіше. Европа та Канада також підходять. В Україні не цікавить, більше питання до тих, хто виїхав разом сім’єю з чоловіками.
Ужгород
• 17 апреля в 18:08
Ответ дляФрикаделька
Что скажу то и делает
А якщо не скажете, у нього є хоббі чи щось інше, чим він цікавиться коли є вільний час
Фрикаделька• 17 апреля в 18:09
Ответ дляУжгород
Ютуб и сериалы, но это всегда каждый день Польша
Ужгород
• 17 апреля в 18:09
Ответ дляВсе напваки
Бегают за лав- лав по берегу океана и кидают в нее песочек
Ні, ну я серйозно питаю.
Твердая валюта• 17 апреля в 18:09
Ответ дляУжгород
Мої мужчини пиздять кацапів на українській землі.
А ваш мущіна працює в штатах на фірмі топдиван
Киця-бриця• 17 апреля в 18:10
Ответ дляУжгород
та мабуть же ті хто виїхав уже сім´єю, то роблять після роботи те ж що й до виїзду... Чи ви б хоч пояснили до чого питання, раз мова не про заграничних женихів і їх менталітет
Ужгород
• 17 апреля в 18:11
Ответ дляТвердая валюта
Мій мужчина ніякого відношення до кордонів України не має, у нього є свої обов’язки перед власною державою. А вашим мужчинам велика подяка!
А поговорить?• 17 апреля в 18:12
Ответ дляУжгород
Ні, ну я серйозно питаю.
Навіщо вам приватне життя?
Ужгород
• 17 апреля в 18:12
Ответ дляА поговорить?
Ухилянти?
Та всякі, не лише ж ухилянти, є ті що і законно виїхали
Ужгород
• 17 апреля в 18:13
Ответ дляА поговорить?
Навіщо вам приватне життя?
Бо це форум і я хочу поговорити. Ваше право відповідати або тримати приватне життя під замком
Киця-бриця• 17 апреля в 18:14
Ответ дляУжгород
так а чого ви питаєте про виїхавших укр чоловіків а не про американських чоловіків? Чи звідки там ваш...
Все напваки• 17 апреля в 18:16
Ответ дляУжгород
Ні, ну я серйозно питаю.
В основном спит и отдыхает. Обычно очень насыщенная неделя, за день может проехать пять областей, поэтому высыпается, если дома выходной
Треба ось так• 17 апреля в 18:17
За всіх не скажу
Але коли баклажан лав лав лав має вільну хвилинку, то возить її по картьє і діорах
Хоббі таке
Ужгород
• 17 апреля в 18:18
Ответ дляКиця-бриця
Я взагалі не питала про національність чоловіків, є ті що жили в Україні з французами і виїхали до Франції, є такі у кого чоловік з рашки і також виїхали кудись. Мене цікавить чим вони займаються після роботи і на вихідних
Играю у края• 17 апреля в 18:18
Встречаемся после работы и планируем вечер. На выходные релакс, спа, поездки, отдых на природе, озера, горы, ну или типо дача , туда едем
Киця-бриця• 17 апреля в 18:20
Ответ дляИграю у края
тау автор здається і питає що саме робите ввечері. Що таке ’планируем вечер’? Ну спланували і які у вас зазвичай плани? Боже, оце впряглася асистентом автора забезплатно
Ужгород
• 17 апреля в 18:22
Ответ дляКиця-бриця
а можна розказати чим я займаюсь? Бо чоловіка нема
Розкажіть, але це не цікаво, бо ми тут завжди про жінок: деякі манікюр, стрижка , спортзал, прибрати вдома і наготувати їсти. Якщо ви чимось іншим займаєтесь, то розкажіть
Ужгород
• 17 апреля в 18:23
Ответ дляКиця-бриця
Я так зрозуміла що вони живуть окремо, бо зустрічаються після роботи
Играю у края• 17 апреля в 18:24
Ответ дляКиця-бриця
Кино, театр, концерт, просто прогулка, ресторан , бар, ужин дома, клуб, караоке. На что настроение есть .
Оновлена версія• 17 апреля в 18:25
Не ходить на роботу. Зараз облаштовуємо газони, клумби, гірки.. роботи на пару тижнів, потім будемо терасу доробляти. В сб нд нісого не робить як і я))
Киця-бриця• 17 апреля в 18:25
Ответ дляУжгород
хто робить манікюр і стрижку кожен день після роботи? Хто кожен день прибирає? Ви ж про це питаєте?
Прийшла, поїла що було, чи швиденько приготувала, і відпочиваю - дивлюсь якісь відео, фільми, скролю соцмережі, читаю. Спортзал, так. В будні в принципі все. У вихідні - швидка уборка, і залежно від погоди, або в шопінг мол потинятися, або в якесь кафе, в парк, до океану іноді. Думаю що чоловіки не сельно відрізняються в цьому плані
Играю у края• 17 апреля в 18:26
Ответ дляУжгород
А подружжя после работы не может встретиться и пойти вместе домой 😂. Мы и на работу и с работы вместе
Киця-бриця• 17 апреля в 18:27
Ответ дляИграю у края
тобто кожен день після роботи у вас якесь мероприятіє, серйозно, чесно? Нема такого що ви просто прийшли з роботи і лягли валяєтеся? Оо. Чи ви не щодня бачитеся?
Все напваки• 17 апреля в 18:29
Ответ дляУжгород
А что у вас произошло?
Раздражает, что не так проводит время?
Мало внимания?
Я вообще за личное пространство, все мы разные
Раздражает, что не так проводит время?
Мало внимания?