Підмітайло• 17 апреля в 19:53
ІРЦ, особливі діти, навчання
День добрий.
Дівчата, в кого особливі дітки, як у вас відбувається навчання?
Чи проводить ІРЦ, якісь корекційні заняття?
Які успіхи тих хто відвідує школу?
Взагалі, яке відношення і вимоги до знань дітей від вчителів?
Чи ви бачите толк від існування ІРЦ?
Більше цікавить навчання особливих діток 5-9 класів, ну і чи вчаться такі дітки далі чи їх після 9-го додому?..
Тема для мене особисто важка.
Син закінчу 4 клас, супер знаннями не похвалюсь, не уявляю яке навчання буде далі...
Плак-плак..
Які успіхи тих хто відвідує школу?
Чи ви бачите толк від існування ІРЦ?
Тема для мене особисто важка.
Плак-плак..
Плету интриги• 17 апреля в 19:56
Ніякого толку з них немає, тільки обстеження зробили після садочку і все.
Підмітайло
• 17 апреля в 19:58
Ответ дляПлету интриги
Отака потужна інклюзія, на жаль 😪
Забризкана водою• 17 апреля в 20:00
Ответ дляБаба_Воля
Говорят, что проводят, но нам ни разу не предлагалт
Я бачила як пропонували зовсім важким дітям.
Забризкана водою• 17 апреля в 20:00
Автор, нічого оптимістичного не напишу. Повна середня освіта обов´язкова, тому після 9 класів пту як мінімум.
Баба_Воля• 17 апреля в 20:04
Ответ дляЗабризкана водою
Возможно, потому что у нас не тяжёлый случай
Плету интриги• 17 апреля в 20:04
Ответ дляЗабризкана водою
У мене зовсім важкий, нічого не пропонували, навчання ніякого немає, бо школа працює онлайн, а онлайн він не може вчитися.
Підмітайло
• 17 апреля в 20:21
Що краще домашнє навчання чи водити в школу і сидіти з ним на уроці?
ДваДваВісім• 17 апреля в 20:23
У нас в Киеве в ирц есть занятия для тех, кому они нужны.
Моему ребёнку не нужны были. В зависимости от того, какая у ребёнка проблема они пишут инструкции как с ребёнком заниматься как оценивать и что требовать, а что нет.
Это всё разрабатывается индивидуально под каждого ребёнка. Если честно я была очень сильно удивлена в хорошем смысле настолько подробно они дали инструкции. Там было очень много страниц и мне тоже объяснили много. Нам это очень помогло!
Инклюзия действует до конца 9 класса, а потом нужно опять к ним идти и они дальше решают. Вот у меня ребёнок 9 класс заканчивает и остаётся в 10 и 11 в школе. Пойдём опять получать инклюзию.
Підмітайло
• 17 апреля в 20:25
Ответ дляДваДваВісім
В 5-й теж робили висновок ІРЦ, чи тільки в 1-й клас?
ЧупакабраЗеБест• 17 апреля в 20:29
Ответ дляДваДваВісім
ая побоялась инклюзии.
ДваДваВісім• 17 апреля в 20:31
Ответ дляПідмітайло
А нам в первый класс не нужно было. Мы дурачки наоборот радовались какой у нас умный ребёнок. Мы вообще в 7 классе только дошли туда и то только для консультации
Підмітайло
• 17 апреля в 20:34
Ответ дляДваДваВісім
А діагноз який, якщо не секрет?
Чи просто проблеми з друзями,чи щось в цьому роді...)
Бо у сина аутизм і це не приховати було)
Підмітайло
• 17 апреля в 20:36
Ответ дляЧупакабраЗеБест
ая побоялась инклюзии.
Ви нічого не втратили, що туди не пішли 😁
Начальник Анонимов• 17 апреля в 20:47
Ответ дляПідмітайло
Спецшкола
ДваДваВісім• 17 апреля в 20:47
Ответ дляПідмітайло
А діагноз який, якщо не секрет?
Обратились из-за дискалькулии.
Все его странности социальные и остальные мы долго списывали на эту детскую одаренность и плохую социализацию из-за нашей гиперопеки (так получилось потому что были проблемы со здоровьем).
Но всё-таки похоже у него рас есть. И он решил, что хочет пройти тестирование.
Начальник Анонимов• 17 апреля в 20:48
Ответ дляПідмітайло
Ми робили перед 5 кл
Диви яка я пава!• 17 апреля в 20:49
Ответ дляПідмітайло
Нам теж не пропонували...
А в школі займається зі спеціалістами? Яка у нього група підтримки? Чи є асистент в класі?
Блакитна устриця• 17 апреля в 20:59
Я дочку водила на обстеження по рекомендації шкільного психолога. То бачила що в ІРЦ багато дітей і проводили з ними заняття, ми чекали, і коли приїздила за результатами теж. В мене в дитини після обстеження інклюзії не потребує,ООП є. Рекомендації тільки заняття з шкільним психологом.
ДваДваВісім• 17 апреля в 21:03
Ответ дляЧупакабраЗеБест
ая побоялась инклюзии.
Я тоже боялась, но меня там уговорили. И моему ребёнку стало намного легче.