ХвостПистолетом• 18 апреля в 16:08
Что делать если я истеричная, нервная и неуверенная в себе?
Как исправить себя? Поможет ли психолог?
КошкинДом• 18 апреля в 16:10
Работа над собой. Кардинально не изменитесь, т.к. изменить саму структуру личности невозможно. Но можно подкорректировать. Осознанность, саморефлексия, комплекс действий. Психолог необязателен.
ПультОт_БМВ• 18 апреля в 16:29
автор, психотерапія працює і вирішує будь-які запити до тієї міри, коли людина може бути задоволеною і щасливою. Це гарна новина) А погана - це все результат зусиль самого клієнта, а не психотерапевта.
Психотерапевт знає, що робити, але робити доведеться вам.
Хоча мені, як психотерапевту, іноді дуже хочеться зробити щось замість клієнта, бо мені це просто, а йому складно. Але на жаль, так це не працює(
Злюсь до кипіння• 18 апреля в 16:31
Якщо ви істеричка, то ви знаєте для кого закатуєте ці істерики і впевнені , що ви свого доб´єтеся. Якщо хтось невпевнений у собі, то він істерити не буде, бо розуміє, що може спонукати осуд, недосягнення цілей, а ви знаєте, що будь що і ви заістерили, ніжками затупали, сльозу пустили і буде по-вашому
Злюсь до кипіння• 18 апреля в 16:32
Автор, а ви за гроші хочете почути, що ви супер, що маєте право бути любою, що ви особистість? Вам обов´язково потрібно заплатити гроші, щоб дізнатися це, щоб вам розказали, що ви унікальна?