Eva_Pankovskay• 18 апреля в 19:36
Де ви реально купуєте оригінальну Medik8? Порадьте перевірені сайти
Дівчата, чесно вже не розумію, що зараз відбувається з Medik8 .Половина пише, що купує онлайн і все ок, інші — що кругом підробки і гроші на вітер…Натрапила на цей сайт
Ціни норм, асортимент великий, але тепер сижу і думаю — а раптом це не оригінал? Бо платити такі гроші і отримати підробку — ну таке…
Хтось реально тут замовляв? Чесно скажіть — все ок чи краще не ризикувати?
Ответ дляOlga Zelenyak
Есть официальный сайт medik8.ua
Так, але там ціни не маленькі
Мій косметолог каже , що тільки у неї оригінал, а у всіх інших підробка! При цьому ціни у неї більше ніж на офіційному сайті відсотків на 30%!
Вот Вам оф/сайт, в Украине один единственный представитель этого бренда, Ваш косметолог, если не заказывает сама не пойми от куда, то берет продукцию там. На счет цены - Ваша косметолог, видимо, очень жадная, у этого бренда коэффициент для косметолога один из самых высоких.