Вимагаю спілкування• 19 апреля в 19:56
Хто мав міжреберну невралгію
Як ви відрізнили її від проблем із серцем або легенями? Коли коле в грудях, фантазія малює найгірше, тому хочу почути, як це було у вас.
Калинові вуста• 19 апреля в 19:57
У меня обычно болит справа под ребрами и отдает в спину. Ну сердечная боль не с той стороны и не такая
Сиренькая• 19 апреля в 20:01
По ребрам надавлювала - хруст і прострілювання, м´язи тягне. В мене зліва було влітку продуло. І невралгія, і міозит, весь лівий бік ребер і рука боліло, стрілялр, пекло,як наче кип´ятком ошпарилась. Лікувалась 2 тижні,сидячи у щакритій кімнаті, бо найменший рух повітря мене обпікав знову.
Сиренькая• 19 апреля в 20:02
Ответ дляКрестьянинДиор
Принимаю ибупрофен 400, если прошло - это было оно.
То слабеньке.
Трохи злякана• 19 апреля в 20:06
Я не можу вдихнути , не сісти не встати тут не сплутаєш тіло наче мені не належить, але автор буває по різному краще до лікаря
КрестьянинДиор• 19 апреля в 20:11
Ответ дляСиренькая
То слабеньке.
Я не пила по жизни сильные лекарства, старалась по минимуму. И мне пока помогает.)
Сиренькая• 19 апреля в 20:16
Ответ дляКрестьянинДиор
Хорошо,что помогает. Но эффект зависит от степени воспаления, а не от того, что пил до этого.
КрестьянинДиор• 19 апреля в 20:18
Ответ дляСиренькая
И от того, что пил тоже. Постепенно организм адаптируется к дозе лекарства и перестает помогать. Сравниваю с теми, кто с юности на каждый пук пил обезболивающее и нестероидные.
Сиджу тихенько• 19 апреля в 20:40
Просто пошла к семейному и прошла обследования,в первую очередь проверила сердце. А до этого себя накручивала до панических атак
annet_sheludchenko• 19 апреля в 22:01
При рухах дуже боліло натирала ь меновазіном.натріть один раз якщо стане легше то невралгія
Фима Собак• 20 апреля в 10:39
Визначив терапевт за симптомами міжреберну невралгію, як наслідок ковіду. Проколола 6 днів Олфен і все минуло.