Алгонавт• 19 апреля в 21:02
Сос спустилась по сходам і нога підвернулась. Чула звук - зявилась гулька
Що робити
Чим мазати
Ходжу але кульгаю
Ст на ногу, чим мазати? Що робити
Пройшла година і ось така гуля
Чим мазати
Ходжу але кульгаю
Ст на ногу, чим мазати? Що робити
Пройшла година і ось така гуля
Дверной_Проем• 19 апреля в 21:04
Траумель гель і на рентген завтра, якщо сьогодні нема можливості поїхати.
тогдалия• 19 апреля в 21:08
Эластичным бинтом перемотать, снимок сделать, траумель, троксевазин - таблетки и мазь.
Аноним_1859• 19 апреля в 21:12
Може бути і перелом.
Фастум і долобене не підходе. Перемотайте туго і лежіть
ЭтаваНиМожетБыть• 19 апреля в 21:16
Фаниганом бы намазать.. И перебинтовать, у меня в детстве часто ноги подворачивались, отек моментально, ногу раздувало, несколько дней не могла ходить, делали компрессы из магнезии. Если сомневаетесь, что что-то серьезное то тогда к врачу..
Для драки• 19 апреля в 21:19
Стати можете на ногу? Зранку в травмпункт поїдьте, візьміть таксі , якщо нікому відвезти
Алгонавт
• 19 апреля в 21:20
Ответ дляЛюбви вам!
Перша доба холод потрібно.
Ну і рентген зробити.
А треба довго з холодом ходити?
Парасюха• 19 апреля в 21:22
Травматология. Если ночью боль начнет усиливаться - не ждите, едьте в дежурную.
ГЛЮкоза• 19 апреля в 21:23
Нічим не мазати. Їхати прям зараз в травмпункт. Там зроблять рентген і скажуть що далі. У вас набряк сильний плюс шишка. Це може бути і перелом, і вивих, і що завгодно.
П.С.навіщо в травмпункті рентген, якщо Порадниці по фото через монітор лікування призначають? Подумайте про це дорогою у травмпункт. Їхати прям зараз, вони цілодобово.
Пффф 100%• 19 апреля в 21:24
Травмпункт
Повязка/бинт нельзя пока не спадет отек
Прикладывать холодное
Нога выше тела
Повязка/бинт нельзя пока не спадет отек
Прикладывать холодное
Нога выше тела
ГЛЮкоза• 19 апреля в 21:28
Ответ дляАлгонавт
А треба довго з холодом ходити?
Вам ноги не потрібні? Вам НЕ можна зараз на хвору ноги ступати. Беріть перед собою табуретку, спирайтеся руками на неї, стоїте на здоровій нозі, руками табуретку посунули і перестрибнули тихенько і отак пересуваєтеся до машини чи таксі, щоб їхати в травмпункт. Навряд чи вдома є милиці чи крісло колісне для інвалідів. Це у тавмопунпті так вчили пересуватися по квартирі на отакі випадки.
На хвору ногу по можливості не ставати взагалі, вдягнути легкий тапок шльопок по типу кроксів.
тогдалия• 19 апреля в 21:29
Ответ дляАлгонавт
А треба довго з холодом ходити?
Не даст вам уже ничего холод. Мотайте бинтом и езжайте на рентген.
Алгонавт
• 19 апреля в 21:30
Ответ длятогдалия
Так воно саме не пройде?
Я нормально ногою рухаю туди сюди
тогдалия• 19 апреля в 21:31
Ответ дляАлгонавт
Так воно саме не пройде?
Я нормально ногою рухаю туди сюди
Перелом? Криво срастется. Езжайте и проверяйте, что с ней.
Пффф 100%• 19 апреля в 23:02
Автор, ну что вы?
Как нога?
Вам рассказать как я сижу 4-ый месяц на больничном с ногой ?
Как нога?
Алгонавт
• 20 апреля в 11:57
Ответ дляПффф 100%
Автор, ну что вы?
Как нога?
Розкажіть
Гуля не збільшилась
То сиджу, нікуди не ходила
Ходжу шкотильгаю
Але не гіршає мені
Може все наладиться?
Гуля не збільшилась
То сиджу, нікуди не ходила
Ходжу шкотильгаю
Але не гіршає мені
Може все наладиться?
Рятівник Малібу• 20 апреля в 12:31
В грудні впала. Допрацювала зміну на роботі. Прийшла додому. Боліло, але ходила, навіть по сходах. Набряку не було великого. Але поїхали в лікарню, думала розтягнення. Перелом, гіпс на 87 днів. Потім процедури різні. До сих пір ходжу з палицею, тому що до кінця не зрослось. Кальцію за цей час випила стільки, що пів хати можна було построїти. В нирках з´явився пісок, бо кальцій не засвоювався.