Девальвация• 19 апреля в 20:51

Без осуду, будь ласка. Запори і їх наслідки у дитини

Почались запори у 2 роки, педіатр запевнила, що переросте і я нічого не робила, на жаль. Зараз рік по тому, бачу шишку. Пішла до гастроентеролога, каже наслідок запорів. Почала давати дуфалак, лікар сказав, що іноді організм сам не справляється лише дієтою. Але шишка це тепер операцію лише робити? Можливо було щось схоже у вас, розкажіть як краще діяти і чи є щось, що можна зробити прямо зараз?
Всех анонимов аноним• 19 апреля в 21:19
Ответ длямесяцкие
Ні, це мінімум, який вона зробила.
Нормальна б мати повела ще до одного лікаря, перечитала б інтернет, знайшла б ще 200 способів допомогти дитині і в кінці кінців би його знайшла
А так, звісно. Лікар сказав чекати, переросте… це ж найпростіше, що можна зробити 😂 не робити нічого і чекати
Ви хочете сказати, нормальна мати створила б тему на Порадниці і лікувала б усіма запропонованими тут способами? Ви дивна.
Про ’зводила б ще одного лікаря’... Зводили б. Якщо до першого треба півроку черги чекати, то цікаво скільки до другого б чекали і головне - хто направлення дав би?
Ще цікавіше лікуватися в українському селі за 50км від райцентру. Ось дуже б я хотіла подивитися,як ви звідти б по лікарям каталися. Спочатку, щоб дитину записати, потім на візит, потім на аналізи чи УЗД. Ну а до другого вже довелося б в обласний центр їхати чи у Київ. Знову по тій же схемі.

Однозначно• 19 апреля в 21:17
У моего тоже в 2.5 начались резко запоры. Давала лактулозу и форлакс, тк просто лактулоза не справлялась. Вроде полечили и вот опять.
Блондинка в Шоколаде• 19 апреля в 21:18
Ответ дляНаучительница
Вы сами его пробовали? Я раз беременная пробовала, такой жести не пожелаю никому. Спросите про препараты на основе макрогола, пусть выпишет. Это мягкое средство, не проносное.
Мне его беременной тоже прописывали-вообще не помогал.
А по факту-киви, отвары с тыквой и черносливом. Сыну прописывала педиатр бактерии аптечный.
месяцкие• 19 апреля в 21:23
Ответ дляВсех анонимов аноним
Слухайте, зараз можна і онлайн консультацію взяти, було б бажання щось робити.
І так, краще шукати інформацію з різних джерел ніж нічого не робити і чекати, чи ви теж з таких мам, які дивляться, як мучиться дитина і нічого не робите?
Всех анонимов аноним• 19 апреля в 21:31
Ответ длямесяцкие
Я не з тих мам, що лікують на Порадниці онлайн. Ви онлайн ще зуби не лікуєте? Апендицит не вирізаєте? Кожному своє.
месяцкие• 19 апреля в 21:32
Ответ дляВсех анонимов аноним
А я пишу, що потрібно лікувати на порадниці? :)
Вкуси мене• 19 апреля в 22:26
Нещодавно вже дрочера педофілі банили і тему видаляли аналогічну... Знову вилізло...
А мамки дурепи йому відповідають...

Сладкий лимончик• 21 апреля в 10:28
+
автор Девальвация • 22 апреля в 21:52
Ответ длямесяцкие
Ні, це мінімум, який вона зробила.
Дурна ви
месяцкие• 22 апреля в 22:01
Ответ дляДевальвация
Дурна ви
За те ви дуже розумна, що знущались з дитини не один місяць і нічого не робили.