Просто каралева• 19 апреля в 22:49

Аноскопія це дуже боляче? Краще під медикаментозним сном?

Дуже страшно робити. Навіть свічку вставити це боляче, а тут. Хтось робив?
БоХатая• 19 апреля в 22:50
Я делала со сном, рекомендую однозначно

Печальки.нет• 19 апреля в 22:51
Знеболюють.
Да будет так• 19 апреля в 22:51
Це ж не колоноскопія. Там все однозначно, тут як хочете
автор Просто каралева • 19 апреля в 23:02
Ответ дляБоХатая
Я делала со сном, рекомендую однозначно
Це хвилин 5 чи менше?
БоХатая• 19 апреля в 23:04
Ответ дляПросто каралева
Це хвилин 5 чи менше?
Без понятия, я была в отрубе ;) не смотрела на время
Соня-сонятко• 19 апреля в 23:33
Не боляче, не треба там ніякого медсну, може, кілька секунд неприємно в самому кінці.
хутряна володарка• 20 апреля в 00:16
Ано, это анус? Это ж как клизму поставить. Или автор в обмороке от клизмы?)

Лиса Патрикевна• 20 апреля в 00:18
Это не больно, неприятно. Свечку тоже не больно ставить. Автор, у вас психологический барьер и страх, и это понятно.
автор Просто каралева • 20 апреля в 00:27
Ответ дляхутряна володарка
Он выше пишут, что с наркозом делали.
автор Просто каралева • 20 апреля в 00:28
Ответ дляЛиса Патрикевна
Это как с миреной. Одни пишут не больно, другие сознание теряют. Я шла, у меня ноги ватные были. Оказалось не больно, оч странные чувства были просто
хутряна володарка• 20 апреля в 00:52
Ответ дляПросто каралева
Значит ваш болевой порог прекраснее моего, меня на мирену пшикали лидокаином, а все эти колоно нет
Тихомандражная• 20 апреля в 21:44
Аноскопія це стандартна процедура у проктолога ніякого сну, він намасте гелем і все , все терпимо, чи у вас там сильне запалення що і в туалет не можливо сходити?
автор Просто каралева • 20 апреля в 21:49
Ответ дляТихомандражная
У мене все так наболіло, що я нічого не розумію. Я вже була у гінеколога, ось йду тепер до проктолога. Все пече сильно навколо, біль.
Тихомандражная• 20 апреля в 22:05
Ответ дляПросто каралева
Все буде добре це не довга процедура і гель буде, тож розкажіть все лікарю, може вам спочатку назначать терапію протизапальну на кілька днів , не нервуйте.