Единорог помог• 20 апреля в 08:37
Аналіз на папілома вірус від НСЗУ
Дівчатка, дуже прошу вашої допомоги. Хто знає чи покриває НСЗУ аналіз на папілома вірус чи можна його здати безкоштовно в Сінево? Лікар просив щоб я знайшла йому код за яким він його може виписати, а я не знаю де шукати. Допоможіть будь ласка - код аналізу - має бути спочатку буква, а потім цифр
Единорог помог
• 20 апреля в 08:44
Ответ дляТреба підробіток
І то
Дякую я лікарю це була скинула, а він сказав, щоб він міг виписати направлення має бути код для нього і він є іншим - мають бути буква, а потім цифри. В Сінево теж не відповіли - шукайте, лікар має знати
Я супер-пупер• 20 апреля в 08:48
звоните на сайт нсзу спрашивайте. хотя там есть перечень анализов ( на их сайте)- что доступны, но при этом мой семейный такое не выписывает вообще- не заморачиваясь.
Единорог помог
• 20 апреля в 08:55
Ответ дляЯ супер-пупер
а можете мені скинути будь ласка посилання на перелік безкоштовних аналізів, бо не можу знайти
Укр_жіночка• 20 апреля в 09:02
Ответ дляТреба підробіток
Ось
Это должен быть код не лаборатории, а нсзу
Единорог помог
• 20 апреля в 09:06
Ответ дляКолдунья-вещунья
Не покриває, нещодавно здавала платила самостійно
Дякую, просто ввела в пошуку і видало, що покриває
Колдунья-вещунья• 20 апреля в 09:08
Ответ дляЕдинорог помог
можете спробувати, але в Києві не покрило. Код має приходити під час створення направлення на ваш телефон в смс-ках. Після вводите номер направлення і Сінево, якщо підтягне цей аналіз в можливі до виконання зробите.
Не заздріть тьоті• 20 апреля в 09:13
На сайте Синево смотрите список. Ну это же легко. Раздел анализы от НСЗУ, далее за посиланням. Но вам уже правильно ответили что не покрывает. Покрывает в CSD, но можно сдать только в их центральном отделении на Жмеринской и туда фиг запишешься.
Оце потужно• 20 апреля в 09:17
Ответ дляЕдинорог помог
Так семейники видят,что покрывает НСЗУ,другой вопрос-возьмётся ли делать синево бесплатно.Если НСЗУ-обычная электронка из 16 цифр в смс.
Не заздріть тьоті• 20 апреля в 09:20
В дополнение к посту 12. Хм, уже не указано что только на Жмеринской берут. А когда я сдавала год назад, то было такое условие. Так что можно попробовать. Это CSD! В Синево нельзя.
Единорог помог
• 20 апреля в 10:12
Всім дякую дівчатка за допомогу. Є безкоштовне направлення в лабораторію CSD лаб (код А33043), записалася в своєму місті без проблем, але вони мазок не беруть - потрібно їм принести. Може комусь ця інформація теж стане в нагоді. Всім гарного і спокійного дня
Треба підробіток• 20 апреля в 10:17
Ответ дляУкр_жіночка
Код НЗСУ выпишет врач автора.
Треба підробіток• 20 апреля в 10:22
Ответ дляЕдинорог помог
Это какой то бред. Врач ваш должна просто вписать нужный вам анализ, она естественно знает что. И для синево это не какой то особенный.
Все побачила вже що вдалось))
Треба підробіток• 20 апреля в 10:20
Ответ дляЕдинорог помог
Мне выписывали для щитовидки и гемоглобин разный - проверяла все покрывает. Гормон подруге ещё выписывали, тоже покрыл (так тот анализ пол 1600 она говорила...)
Треба підробіток• 20 апреля в 10:21
Ответ дляКолдунья-вещунья
Так вопрос в том что врач не выписывает типо не знает что)
Я супер-пупер• 20 апреля в 11:33
Ответ дляЕдинорог помог
ну вот и я не знаю где, но советчицы ссылку давали где смотреть. мне тогда было не надо, я просто себе отметила
Укр_жіночка• 20 апреля в 14:01
Ответ дляТреба підробіток
Код НЗСУ выпишет врач автора.
Нет у врача автора этого кода, потому что не покрывает нсзу этот анализ