Жирафовое варьенье• 20 апреля в 20:26
Порадьте продавця троянд
Дівчатка, будь ласка, ким задоволені. Порадьте когось хорошого. Хочу мамі замовити доставку краси
Жирафовое варьенье
• 20 апреля в 20:52
Ответ дляПацелуйнитуда
Площа Соборна
Або інет
Я питала про магазини у інтернеті
Пацелуйнитуда• 20 апреля в 20:56
Ответ дляЖирафовое варьенье
Я питала про магазини у інтернеті
Мені пофіг. Ви навііть місто не вказали((
Але через інет (є сайти) - добре працює.
Жирафовое варьенье
• 20 апреля в 20:57
Ответ дляПацелуйнитуда
Ой все. Всього Вам найкращого
Чучало яблуні• 20 апреля в 21:10
Дуже хвалять троянди з трояндового. Ціни нормальні. Але в них було, що не менше 20 кущів. Господарі цієї зими померли, то справу продовжує сестра Олі Чеботаревої.
Жирафовое варьенье
• 20 апреля в 21:13
Ответ дляЧучало яблуні
Боже, який сум, зараз їх знайду. Я б навіть і 20 взяла б, щоб мама собі що лишила, а що ще кому подарувала. Дякую Вам за пораду 🙏❤️🌸