Кокосиха• 21 апреля в 08:27
Котлета або голубці або риба з гарніром на сніданок це норм?
Чи краще вівсяночка, авокадо там всякі, панкейки?
Тишком нишком• 21 апреля в 08:29
Нормальний сніданок. Я, на приклад, не дуже люблю солодкі сніданки. Хіба що сирники або ліниві вареники, але не дуже сооодкі
Працівниця року• 21 апреля в 08:29
Дивлячись, де ви працюєте. Вдома можна і вівсяночку, або взагалі тільки каву. А для чоловіка чи у кого фізична праця, то рибка і м´ясо на сніданок самий раз
Тишком нишком• 21 апреля в 08:30
Ответ дляХвігура мічти
А чем авокадо помешает усвоению котлеты или голубца?
Вам смакуватиме туше на капуста від голубця з авокадо? Як на мене це не смакує разом
ЗдесяЯ• 21 апреля в 08:31
Зависит от предпочтений каждого человека. Я не ем котлеты утром. Кому-то норм
Хвігура мічти• 21 апреля в 08:32
Ответ дляТишком нишком
Не одновременно, но в одном приеме пищи норм.
У меня сейчас рис, рыба, кабачковая икра, хлеб с маслом, сыром и половинка авокадины.
И что примечательно, от несварения не страдаю
Рожки-да-ножки• 21 апреля в 08:35
Для важкопрацюючих і на маючих змогу потім протягом дня нормально пообідати, сніданок має бути поживним, а не бігла через місточок вхопила кленовий листочок. В мене батько усе життя перед роботою їв перше, друге і компот. А брат кава і бутер. Але батько працював в майстерні, а брат в офісі, де весь день чаюють з смаколиками.
Тишком нишком• 21 апреля в 08:36
Ответ дляХвігура мічти
Те що ви перелічили, мені норм по поєднанню смаків. А от голубці та авокадо це не те
Всіх підсаджую• 21 апреля в 08:38
Ответ дляСтриптизерка
Да пофуй. Хоть борщ с Наполеоном.
Наполеон на заварному кремі чи сметанному?
ОноВамнадо• 21 апреля в 08:39
Я не люблю так завтракать. У меня папа так завтракает- что осталось с ужина. Я люблю яйца, творог, омлет, бутер или лаваш с чем-то, какие-то фрукты, кофе.
Эскиз бесконечности• 21 апреля в 08:40
Ответ дляТишком нишком
Можно голубцы съесть. Потом авокадо
ОноВамнадо• 21 апреля в 08:41
Ответ дляЭскиз бесконечности
Все норм что хочется. Хоть шашлык
Утром 1 января оливье и бокал шампанского - прекрасный завтрак, я считаю)))
Всіх підсаджую• 21 апреля в 08:41
Я вівсянку можу їсти лише солодку з молоком.
Авокадо, як і рибу, не люблю, яке б воно не було корисним і які б там мікроелементи не були б.
Голубці люблю, якщо там багато фаршу і трішки рису чи пшона, тому прекрасний сніданок, якщо готуєте самі
Эскиз бесконечности• 21 апреля в 08:41
Ответ дляОноВамнадо
Треба підробіток• 21 апреля в 08:42
Не той вайбік як то кажуть😂
Я люблю солодкі сніданки, каклєтка не зайдьот)
Всіх підсаджую• 21 апреля в 08:42
Ответ дляОноВамнадо
І наполеон
Всіх підсаджую• 21 апреля в 08:45
Приходьте до мене, хто бажає, омлет з чедером, творог з вершками і бананом, чай, кава, какао, кола, мінералка...і шоколадні вафлі з печивом наполеон.
Стриптизерка• 21 апреля в 08:45
Ответ дляЭскиз бесконечности
Можно голубцы съесть. Потом авокадо
Как раньше выживали без авокадо, непонятно...
Эскиз бесконечности• 21 апреля в 08:45
Ответ дляСтриптизерка
Не знаю. Вообще редко покупаю. Как-то выживаю
Неправдиша• 21 апреля в 08:49
Я і борщем з салом можу поснідати, кому яке діло хто що їсть. Моє норм завжди буде комусь не норм, і це нормально
Всіх підсаджую• 21 апреля в 08:55
Ответ дляСтриптизерка
А як зараз суші їдять з хріном, і нічого, смакує
Я вже писала, що купила якийсь на паску хрін, а він такий смачний виявився, не міцний, бо з буряком. Тепер цей хрін - мій вайб на постійній основі до м´яса, а не лише на паску.
Эскиз бесконечности• 21 апреля в 08:52
Ответ дляВсіх підсаджую
Я недавно хумус с мясом попробовала вместе. Раньше так не ела. Зашло)