Прилипало• 2 часа назад
Тема щоб відволіктися. Що ми думаємо про таку фізичну форму?
Мені занадто
Вона професійна танцюриста, зрозуміло що їй треба. Але мені занадто
П.с. я розумію скільки за тим роботи і що це афігеть як круто. Я чисто про естетику
Треба розділ "обсмокчемо?"😀
Купи слона• 2 часа назад
лучше так, чем когда жир висит) если что, я люто завидую по-доброму)
Сало не люблю• 2 часа назад
Это перебор, для женщины для гормонов не хорошо иметь такое сухое тело
Встидаюся запитать• 2 часа назад
Це її робота, ви ж самі написали вона професійна танцюристка.
Навряд чи просто в залі за кілька тренувань в тиждень може бути така фігура.
Тому який сенс це обноворювати
Я на хвилинку• 2 часа назад
Ответ дляА шо сталося?
Я думала она бодибилдер.. для танцовщицы какой-то ту мач рельеф..
Мені теж так здалося, але я не експерт…
Примарочка• 2 часа назад
Такая форма - это тренировки, серьезная многолетняя пахота, генетика и фарма, много фармы. Любителям не грозит.
Примарочка• 2 часа назад
Ответ дляСало не люблю
Там много ´чужих гормонов´ бегает, самых разных
Прилипало
• 2 часа назад
Ответ дляВстидаюся запитать
Тому який сенс це обноворювати
Я її просто бачила в менш сухій формі
Примарочка• 2 часа назад
Ответ дляВстидаюся запитать
Тому який сенс це обноворювати
Это профи на фарме.
Бадабум• 1 час назад
Смішний звіздьож про відпустку. Киця два тижні ’сушилась’ для цієї фотосесії. Ретушер впахував як німий над фотками. Тіло не тримає такий ’сушений’ м´яз більше 2-3 днів. Звіздьож як є.
Сладко-соленая• 1 час назад
Ответ дляПримарочка
Ой да какая там фарма, если и есть то фигня, на ’много фармы’ были бы мышцы более выражены, особенно плечи. Зал, питание, сушка
ЭкстрасенсиХаЯ• 1 час назад
Ответ дляЯ на хвилинку
Подобається все окрім живота, оці кубики таке собі
Захекалася читать• 1 час назад
Мені здається вона після супер сушки, мабуть перед якімось конкурсом, типу бодібілдеров. Занадто суха.
Купи слона• 1 час назад
Ответ дляПенсіонер
Куди там пісюна пхати?
в оті кістки?
не переживайте, вашему такое тело точно не светит
профисийна ,,,
это естественная необходимость ,,,
вобще молодец , сухенькая , поджарая, живая , динамичная ,,,
мышца эластичная , гибкая ,,,
это не дебилы из спортзалов , перед зеркалами ,,,
арбузы потеряли ,,,
жрущие всякое дерьмо ,,,
потом если без зала и дерьма , все потекло , оплыло ,,,
это естественная необходимость ,,,
мышца эластичная , гибкая ,,,
арбузы потеряли ,,,
жрущие всякое дерьмо ,,,