Обнемашечка• 21 апреля в 19:33
Как мне надоел быт
Эта уборка, готовка, просто не никакого желания что то делать. Вот совсем ничего.
Вільний митець• 21 апреля в 19:51
Ответ дляДинамоКит
Точно не як вона, бо у мене щоденне прибирання підлоги, бо коти дома
Так в чем кайф
за кошаками намывать?
Дайте подуться• 21 апреля в 19:52
Тем кто говорит, что надоел быт сами создают себе проблемы. Я вообще не знаю что это
ДинамоКит• 21 апреля в 19:53
Ответ дляВільний митець
Так в чем кайф
за кошаками намывать?
В тому що не викинеш вже їх якщо взяла відповідальність за них.
короткопамятна• 21 апреля в 19:53
Не быть отличницей.
Даже заставлять себя. Переступать через разбросанные носки, не бежать собирать чашки по квартире.
Готовить что-то простое. Салаты.
И пельмени.
Готовить что-то простое. Салаты.
И пельмени.
Инста_Богиня• 21 апреля в 19:54
Ответ дляСамо_достаточная
Вообще супер решение. Но если у автора нет робота, то не страшно, я думаю, с непомытыми полами
Поки не було робота, підлогу мтв син підліток) він же пилесосив диван)
Вільний митець• 21 апреля в 19:54
Ответ дляДинамоКит
Ну это понятно. Но вы написали что нет побиту. А моете каждый день. Только а гордом одиночестве. И утешаете себя
Инста_Богиня• 21 апреля в 19:55
Ответ дляВільний митець
Так в чем кайф
за кошаками намывать?
А що за ними треба мити?
ДинамоКит• 21 апреля в 19:56
Ответ дляВільний митець
У меня не одиночество, я 5 дней в неделю отдыхаю) после работы тишина и без напряга.
Обнемашечка
• 21 апреля в 19:56
Ответ дляЗроблено у 80-х
Йдіть на роботу
Если я после работы буду идти на другую работу, это решит проблему быта
Вільний митець• 21 апреля в 19:58
Ответ дляДинамоКит
А что хорошего в тишине? А с чего вы решили что к не одиноких напряг?
Инста_Богиня• 21 апреля в 19:59
Ответ дляВільний митець
Ой, ну не починайте, добре?
Я от живу з двома котами і сином підлітком
Посуд миє ПММ, підлогу -робот пилесос. Розбирає ПММ, син. Він же приносить воду і різне важке
Два рази на день насипати їжі котам, і забрати грудку з лотка.
Їжа сама проста. М´ясо в аерогрилі, овочі, каша.
Що там ще?
Аа, прання. Ну так . Раз на тиждень, два три прання
Що такого в цьому побуті?
Що там ще?
Що такого в цьому побуті?
Ответ дляИнста_Богиня
Ой, ну не починайте, добре?
Що там ще?
Що такого в цьому побуті?
Що там ще?
Що такого в цьому побуті?
А підлогу три рази на день хто буде героїчно намивати?)
Ванна Тазиковна• 21 апреля в 20:02
Ответ дляОбнемашечка
Краще вже вдома...відпочивати
Бяки-козяки• 21 апреля в 20:02
Ответ дляОбнемашечка
Не готовят, только ноют
Если старше 10, то отправляйте самих питаться и убираться.
Если младше, то запаситесь детским питанием и йогуртами.
Инста_Богиня• 21 апреля в 20:02
Ответ дляparele
При проведении подобных расследований можно нечаянно выйти на самого себя)
Оце 100%
Моя мама привчила, що в суботу -прибирання. Причому таке, знаєте.. серьозне.
А потім чоловік якось каже -для чого тобі те прибирання? Пішли гуляти.
Ви не уявляєте, який в мене був злом стереотипів поведінки.
Виявилося, що й справді.. можна піти гуляти
Инста_Богиня• 21 апреля в 20:03
Ответ дляparele
Я там вам...
Нижче вже відповіла))🙃
Вільний митець• 21 апреля в 20:03
Ответ дляИнста_Богиня
Ой, ну не починайте, добре?
Що там ще?
Що такого в цьому побуті?
Що там ще?
Що такого в цьому побуті?
И? Такой же побит у вас бы был и с мужиком, но его нет, мужчины. А как расскажут
Ответ дляИнста_Богиня
Оце 100%
Ваш чоловік - красунчик))
Инста_Богиня• 21 апреля в 20:04
Ответ дляВільний митець
А,ви без чоловіка своє життя взагалі не уявляєте, чи що?
Ви просто чоловічий придаток?)
Піу!Піу!• 21 апреля в 20:05
Ответ дляОбнемашечка
Делать это за четверых или за одного, разные объемы, знаете ли.
Если у вас там не только вы и три двухлетки, то почему вы делаете за всех?
Вільний митець• 21 апреля в 20:06
Ответ дляИнста_Богиня
Ви просто чоловічий придаток?)
Конечно, нет. Зачем мне это? Кто меня будет холить и лелеять? Кто будет на руках носить? Кто будет обнимать и целовать?
А вы придаток чей? Кошачий?
Инста_Богиня• 21 апреля в 20:06
Ответ дляparele
Ваш чоловік - красунчик))
Був. Загинув...
Але його й правда це не дуже цікавило. Він мені ніколи не казав-не прибрано, не приготовано.. йому було цікавіше піти зі мною гуляти і обговорювати фільм, чи книжку. Чи просто говорити про все на світі)
Ванна Тазиковна• 21 апреля в 20:08
Ответ дляИнста_Богиня
Оце 100%
Колись моя мама казала: він тебе вижене.
Я здивувалася: чого? Вона: бо він миє підлогу на кухні, а ти телевізор дивишся.кажу: в мене важливіша задача, я підбираю фільм на вечір, а якщо він підлогу забруднив, чого маю Її мити
Инста_Богиня• 21 апреля в 20:07
Ответ дляВільний митець
А вы придаток чей? Кошачий?
Хто у вас вдома прибирає, готує і займається пранням?)))
Вільний митець• 21 апреля в 20:08
Ответ дляИнста_Богиня
Не я.
Инста_Богиня• 21 апреля в 20:08
Ответ дляВанна Тазиковна
Оо, мама мені якось -будеш так підлогу мити свекруха на другий день вижене!!
Кажу, я жити із свекрухой не збираюся!
І так і не жила)
Кажу, я жити із свекрухой не збираюся!
І так і не жила)