Вообще не факт• 22 апреля в 10:00
Патрульная заслуживает наказания?
Полицейскую вместе с ее напарником обвиняют в служебной халатности. Сама она это отрицает и говорит, что не работает "в поле" с 2019 года. Ее вызвали для усиления, потому что в полиции Киева не хватает людей.
В Киеве состоялся суд над патрульными, которые не остановили стрелка в Голосеевском районе во время теракта 18 апреля. Правоохранителей уже отстранили от работы, поскольку их поведение признали не соответствующим статусу полицейского. В суде одна из патрульных, Анна Дудина, заявила, что не видела самого нападающего, а потому не могла открывать огонь наугад в жилом квартале, где вокруг были люди и многоэтажки. Также выяснилось, что она была на Майдане, сообщает "Слідство. Инфо".
Зробіть вибір:
вже голосів:
Заслуживает
Не заслуживает
Борисфенка• 22 апреля в 20:45
Ответ дляУмничка-помощничка
Впевнена, у вас була б інша риторика, якби це торкнулося вас особисто
Я зробила все, щоб мене це не торкнулося особисто.
Умничка-помощничка• 22 апреля в 20:46
Ответ дляБорисфенка
Тоді до чого ці дописи з оправданням поліцейської? Вас тоді взагалі немає чого хвилювати, що робиться в країні
Путающаяся• 22 апреля в 20:55
Ответ дляБорисфенка
Дівчина під кулями не встигла так швидко оцінити ступінь транспортабельності.
Вдома на відео вам все бачиться яскравіше, кулі біля вуха не пролітають.
все виходжу з діалогу, вам з Німеччини видніше 🌷
ЛісАпетная• 22 апреля в 21:02
Ответ дляГуби до вух
А я читаю, что за них уже залог внесли
Люто пропоносите теперь
смотрите за своей жеппой внимательней,а то чужое видите под лесом,а свое не видите под носом.
я не помню в этой или другой теме писала,что их выкупят, найдется спонсор.
это было еще днем.так что понос отменяется.
Борисфенка• 22 апреля в 21:07
Ответ дляУмничка-помощничка
До того, що москалі не гребують ніякими засобами.
І робити крайньою поліцейську не треба.
Якби хуйла пристрелили - також мільйони людей живими б залишилися.
І робити крайньою поліцейську не треба.
Приму в дар• 22 апреля в 21:19
Ответ дляБорисфенка
Згадався випадок років 7 тому, стріляв поліцейський по гонщикам в Києві, бо вони з швидкістю 200 км по місту летіли, сидить той поліцейський досі.
Мораль - стріляй чи не стріляй, все одно посадять.
Але модель ідеальної поведінки цієї жінки дуже хотілося б почути. Ви це як собі бачите, що вона мала зробити?
Они знали , что там были звуки стрельбы + вызвавшая их женщина не выходит на связь. Из этого уже делается вывод - могут быть раненые, а значит минимум нужно нести с собой аптечку.
Далее они увидели людей в крови и раненого ребенка. Один осматривает ребенка, а второй осматривает лежащих людей, оценивает обстановку, предупреждать случайных гражданских. Оба должны быть готовы быстро реагировать.
Борисфенка• 22 апреля в 21:23
Ответ дляПриму в дар
Угу, угу, при нагоді спробуєте втілити свої ідеальні плани. Хоча щиро не раджу.
Оце фіфа• 22 апреля в 21:35
Ответ дляВообще не факт
Такая же как и патрульная матильда, намотает по полной коллеге
Ні,молодша мені здається
Умничка-помощничка• 22 апреля в 21:36
Ответ дляБорисфенка
І робити крайньою поліцейську не треба.
Ніхто не робить її крайньою. Її роблять винною через те, що не виконала свої професійні обов´язки.
Як люблять тут хлопцям нагадати про свої Конституційні обов´язки, то нехай і поліція згадає про свої і несе за них відповідальність
Умничка-помощничка• 22 апреля в 21:37
Ответ дляБорисфенка
Для чого тоді йти в професію, де не можеш захистити людей?
Оце фіфа• 22 апреля в 21:37
Ответ дляМішечок щастя
Де ж ті всі бажаючи, дивина та й годі. Бачите, яких дітей набирають, хочете щоб взагалі наркоманів з бомжами стали брати? Мають служити люди не після місяця ’навчання’, має бути серйозна підготовка до того, коли людей починають направляти в патрулювання, навик поводження зі зброєю не досягається за місяць, я вже мовчу про тактику затримання озброєних злочинців, мають бути люди зі спеціальною освітою, має бути також і захист поліцейських, а не коли через кожен постріл проводиться чуть не службова перевірка і того поліцейського сношають як тільки можуть за випущену кулю навіть у повітря. Питання не стільки в людях, хоча і в них теж, питання більше до системи в цілому і до керівництва, які переважно не є досвідченими поліцейськими, а ж чиїмись синочками, що уявлення не мають про роботу поліції. Але зараз усім, а перш за все самій поліції найлегше й найпростіше повісити все на двух конкретних поліцейських
В сенсі де?
Подаються на конкурс і хтось проходить,а хтось ні
Знайомий ледь пройшов в патрульну казав дуже важко було пройти,особливо влк та фізичну підготовку,але то не Київ ,а райцентр в нього можливо менша конкуренція була
Борисфенка• 22 апреля в 21:38
Ответ дляУмничка-помощничка
Які професійні обов´язки рядового патрульного у разі появи озброєного маньяка?
Умничка-помощничка• 22 апреля в 21:40
Ответ дляБорисфенка
Він має реагувати на загрозу життя людей. А як по вашому має бути? Нах вони тоді?
Борисфенка• 22 апреля в 21:42
Ответ дляУмничка-помощничка
На загрозу мав зреагувати їх начальник. Але йому пофіг, послав їх під кулі все одно.
Мішечок щастя• 22 апреля в 22:58
Ответ дляОце фіфа
В сенсі де?
Ну, не пройшов. Я питаю де бажаючі, що 60% некомплект
Оце фіфа• 22 апреля в 23:14
Ответ дляМішечок щастя
Ви читати вмієте?
Бажаючих багато ,але конкурс не всі проходять
Мішечок щастя• 23 апреля в 00:14
Ответ дляОце фіфа
Ви читати вмієте?
Те що не всі проходять конкурс (слава Богу), не означає, що багато бажаючих. Уявляю, хто ті, хто не пройшов, дивлячись на тих хто таки потрапив до поліції
Оце фіфа• 23 апреля в 15:56
Ответ дляМішечок щастя
Чому не означає?
Бажаючих багато раз конкурси проходять
Мішечок щастя• 23 апреля в 18:03
Ответ дляОце фіфа
Чому не означає?
Бажаючих багато раз конкурси проходять
Саме тому, що нестача кадрів і проходять конкурси. Якби були укомплектовані посади, то й конкурсів не було б.
Стервочка• вчера в 08:03
Ответ дляБорисфенка
І робити крайньою поліцейську не треба.
Больная женщина
Стервочка• вчера в 08:04
Ответ дляБорисфенка
Кончита.