АяВсёЗнаю• 22 апреля в 23:28
Кінезіотерапія- є такі вправи щоб фізіотерапевт не торкався мого тіла?
При виконанні вправи
То сидить на мені
То тримає ногу
То тримає низ живота
Це нормально? Чи я занадто накручую себе
Поговоріть зі меою, мені здається це занадто інтимно виглядає
Особливо якщо фізіотерапевт не дівчина
То сидить на мені
То тримає ногу
То тримає низ живота
Особливо якщо фізіотерапевт не дівчина
АяВсёЗнаю
• 22 апреля в 23:32
Ответ дляПлету интриги
Ну так скажите, что вам некомфортно.
Він каже треба тримати
Так я бачу шо і інші фізіотерапевти таке роблять
Я мабуть дивна… може тут є хтось на досвіді, розкаже
Плету интриги• 22 апреля в 23:35
Найдите женщину тогда
У меня был мужчина, но никакого дискомфорта не было
А сейчас женщина. Конечно прикосновения есть, но они точно не интимные.
АяВсёЗнаю
• 22 апреля в 23:41
Ответ дляПлету интриги
Найдите женщину тогда
Наприклад лежиш на спині
Ноги метелики
І він тримає за коліна роздвигає ноги
Це не інтимно?
Ноги метелики
І він тримає за коліна роздвигає ноги
Це не інтимно?
Вареничніца• 22 апреля в 23:56
Ответ дляАяВсёЗнаю
Він каже треба тримати
Проходила курс кінезіо після защемлення сідничного нерва, нога не працювала зовсім. За півтори місяця вправ відновила ногу.
Були різні вправи, і контактні, і ні. Це залежить,який вам комплекс підібрали і на яку зону.
Бриджит_Фрикандо• 23 апреля в 00:07
Хм
Я займалась і ніхто мене не торкався. Навіщо? Є вправи на тренажерах, він показує, слілкуєг, щоб правильно виконувала. Може лікоть поправити. Але сідати, лягати, тримати...це щось не те
Чудо в декрете• 23 апреля в 01:39
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Хм
У меня до тренировок и тренажёра кинезист разрабатывал (массаж) связки и сухожилия, т.е. без прикосновений никак не обойтись.
Массажи мне нравились больше;))) и растяжка была. Правда в отличие от озабоченного пидара на сайте, которого админы в упор не видят, у меня сексуального подтекста со стороны кинезиста не проявллось
Жінка з перцем• 23 апреля в 07:47
я в таком состоянии приползла, что мне все равно было.нормально, и я стала здоровым человеком
Жінка з перцем• 23 апреля в 07:49
Ответ дляАяВсёЗнаю
Наприклад лежиш на спині
Ноги метелики
І він тримає за коліна роздвигає ноги
Це не інтимно?
Ноги метелики
І він тримає за коліна роздвигає ноги
Це не інтимно?
что тут интимного? это же же врач