Дверной_Проем• 23 апреля в 11:30
Яку б книгу ви обрали?
якби була можливість опинитися серед її героїв і подій, щоб далі жити своє життя цілковито щасливо і безтурботно, знаючи, що хепіенд точно буде?
Джавеліна• 23 апреля в 11:32
я обожаю Ремарка, но никогда бы не хотела быть каким-то героем его книг)))
Білий Лосик• 23 апреля в 11:33
Ответ дляДжавеліна
да, у него практически все женщины героя там умирают
Сосиска_Втесте• 23 апреля в 11:33
50 відтінків сірого; Моя провина, Твоя провина, Наша провина; Щоденники вампірів; Сутінки. Не судіть строго:-)
Джавеліна• 23 апреля в 11:33
Ответ дляБілий Лосик
ну вот и я о том же)))
Білий Лосик• 23 апреля в 11:33
Ответ дляСосиска_Втесте
шалунишка
Дверной_Проем
• 23 апреля в 11:33
Ответ дляБілий Лосик
Робинзон Крузо
але ж щоб вижити, йому треба було гарувати, мов каторжному, ще й тубільця спромогтися спіймати
Цветочница• 23 апреля в 11:34
шо значить ’хепі енд точно буде’? в кінці точно всі помруть в будь-якому випадку.
Сосиска_Втесте• 23 апреля в 11:34
Ответ дляБілий Лосик
шалунишка
Ага. Люблю про любов, щоб аж шкварчало!
Сосиска_Втесте• 23 апреля в 11:35
Ответ дляБілий Лосик
Робинзон Крузо
Та ну нє. Сомнітєльний друг той Пʼятниця
Дверной_Проем
• 23 апреля в 11:36
Ответ дляЦветочница
до смертного одра прийдуть білі єдинороги з золитими копитцями й перенесуть душу спочилого десь вище за веселки і зефірні хмарки, де вічне блаженство і пара ковзанів на додачу
Каляка маляка• 23 апреля в 11:37
Ответ дляСосиска_Втесте
мне кажется в Дневниках мир весьма суровый)
Сосиска_Втесте• 23 апреля в 11:37
Ответ дляКаляка маляка
Але там є Деймон:-)
Дверной_Проем
• 23 апреля в 11:38
Ответ дляСосиска_Втесте
Ага. Люблю про любов, щоб аж шкварчало!
то вам у цирюльню до Голохвастова, може?
Білий Лосик• 23 апреля в 11:38
Ответ дляСосиска_Втесте
Але там є Деймон:-)
а мой фаворит был Клаус, вот это мужчина
Сосиска_Втесте• 23 апреля в 11:40
Я б ще в мультику «Ваяна» взяла участь. Мауі такий гарненький. З ним би я пустилася в подорож. Ну і з Кхалом Дрого би трохи потусила, гарна вони пара були з Дайнеріс. Шкода, що без хепі енду. Злий якийсь шедевр.
Білий Лосик• 23 апреля в 11:41
Ответ дляСосиска_Втесте
может давайте по взрослому, как вам Эммануель?
Сосиска_Втесте• 23 апреля в 11:42
Ответ дляДверной_Проем
Ну не рвіть мого серця, як пуклю. В груді моєй Везувій так і клекотить.
Сосиска_Втесте• 23 апреля в 11:43
Ответ дляБілий Лосик
Згодна. Також цікавий. Але трохи мутний. Мені спершу Стефан подобався. Але він трохи нуднуватий згодом став. А Деймон цікавий такий.
Теща дочки• 23 апреля в 11:45
Я б хотіла жити в ’Мойдодирі’. Люблю психоделічний дурдом, ну і не проти бути мамою, з спальні якої виходить такий шкаф)
Дверной_Проем
• 23 апреля в 11:45
Ответ дляСосиска_Втесте
я так і знала, що в душі ви не легковажна гризетка, що пустилася берега, а цнотлива, майже зовсім незаймана мрійниця!
Білий Лосик• 23 апреля в 11:45
Ответ дляТеща дочки
умывальников начальник и мочалок командир)))
Теща дочки• 23 апреля в 11:46
Ответ дляБілий Лосик
Явно має свою клінінгову компанію, при грошах, значить.
Білий Лосик• 23 апреля в 11:46
Ответ дляLediBlac
Незнайка в Цветочнос городе
но живем мы в Незнайке на Луне
Дверной_Проем
• 23 апреля в 11:46
Ответ дляТеща дочки
страшно уявити, що там за дверима спальні поміж мамою і Мойдодиром за тет-а-тети...
Акуна_Матата• 23 апреля в 11:47
Ответ дляLediBlac
Незнайка в Цветочнос городе
Вот где беззаботность!
Теща дочки• 23 апреля в 11:47
Ответ дляДверной_Проем
Куди там тим ’50-ти відтінкам...’