А я женатая• 24 апреля в 09:13
.." у школах перевірятимуть військові документи 17-річним ."
«Прямо у школах перевірятимуть військові документи 17-річним – без «Резерв» чи «Дія» не обійтися», - Міноборони
Діти 2009 року народження мають стати на облік призовників до 31 липня..Документ потрібно згенерувати через "Резерв" або "Дію".
Перевірки планується проводити безпосередньо у навчальних закладах..
Я б такое не носила, но продаю• 24 апреля в 09:20
Ответ дляВорожу на каві
Украина...
Вільна країна вільних людей...
Зоркая Зорро• 24 апреля в 09:20
Я не понимаю, чего они добиваются.
Только только мамы подростков выдохнули, и перестали с 15 лет вывозить всех до единого.
А то в одной статье ноют, что за полгода 400 тысяч 18-22 выехало, Мерц против, и тут же следующую новость наваливают, после которой приедет еще больше.
Последний вагон• 24 апреля в 09:21
Сегодня 17 . Через 4 года 21, а беспределу этому конца й края нету 12 лет уже
А я женатая
• 24 апреля в 09:24
помниться..., в 19- говорилось батькам- ДУМАЙТЕ!!! фіг. - Ржали. чомусь майбутнє дітей не турбувало і тіні сумніву не було,що війна може розгоріться знову....
а тепер- всі на підтримку результату вибору батьків. (вони ж знали що робили.добровільно.)
Я пані прохана...• 24 апреля в 09:24
В чем проблема? Всегда 17 летних парней ставили на учет в военкомате.
Та никада в жизни• 24 апреля в 09:31
Ответ дляЯ пані прохана...
Тут, наверное, ключевое про резерв+ и дию. Никак не переключится ефедоров со своих е-поделок, дудит и дудит по привычке
ПочтальЁнша• 24 апреля в 09:31
Ответ дляЯ пані прохана...
Школам було пофіг стали ви на той облік чи ні. Вони першу документацію зібрали, відвели до військомату, а далі їх не хвилювало, ніхто нічого не перевіряв. Зараз скоро дійде, що атестати не будуть видавати без резерву+. Так що не порівнюйте.
Ядвига Юсьлегко• 24 апреля в 09:32
Ответ дляЯ пані прохана...
Це правда. У нашому класі ще до війни класний керівник казала хлопцям, що не отримають атестат, якщо не принесуть копію приписного. І для вступу приписне було потрібне, без нього не приймали в КПІ чи КНУ. Може в поплавського, було інакше, але за правилами без приписного пакет документів вважався неповним. Тому по суті нічого не змінилося крім Резерву.
А я женатая
• 24 апреля в 09:36
Ответ дляОколовита
Центральноевропейский концлагерь «Украина»
ну чому зразу концлагерь?
Чи Ви думали,що під час війни не могло такого бути? Особливо,коли раша має в скільки раз більше населення??
поговорюють,що війна може затягтися до 30р.,і то в кращому випадку..
Де наші верховнокомадувачі будуть брати людей?
(боюсь, з такими темпами скоро і за жінок братимуться.. ((. )
--
Ядвига Юсьлегко• 24 апреля в 09:33
Ответ дляПочтальЁнша
Це неправда. У нашій Київській школі класний керівник наголошувала, що атестати не видадуть поки не буде копії приписного. Це було до війни.
Сусідка зверху• 24 апреля в 09:35
Ответ дляА я женатая
ну чому зразу концлагерь?
--
То есть вы считаете это нормальным? Что детей в 11-м классе, которые должны думать о будущем, мечтать, любить, строить планы, берут в учет чтоб отправлять на верную смерть потому что в Рф людей в несколько раз больше?
Мне кажется лучше думать как это все прекратить, чем поддерживать геноцид.
Сусідка зверху• 24 апреля в 09:36
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Да ладно, а потом в конце концов выдавали. Никто к этому всерьез не относился и это была второстепенная штука
Околовита• 24 апреля в 09:36
Ответ дляА я женатая
ну чому зразу концлагерь?
--
Войну нужно заканчивать!!!
На любых условиях
Вы странная??! 17летних уже в окопы готовят
На любых условиях
А я женатая
• 24 апреля в 09:37
Ответ дляСусідка зверху
Уже подумали ’ Війна закінчиться,раз,два!! ’ Радісно побігли і проголосуваали в 19 .
Допомогло??
Та никада в жизни• 24 апреля в 09:37
Ответ дляОколовита
Войну нужно заканчивать!!!
На любых условиях
Я думаю то была ирония
ПочтальЁнша• 24 апреля в 09:37
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Я пам´ятаю свій випуск і хлопці нічого не носили і далі по рокам і теж по знайомим. Ця дурка тільки зараз впроваджується.
Ядвига Юсьлегко• 24 апреля в 09:37
Ответ дляСусідка зверху
Ну вважайте і зараз ’шуткою’. Бо в нашій школі, наприклад, по суті нічого не змінилося. І вступити без приписного було неможливо. І забрати диплом про закінчення ВНЗ без підписаного у рвк обхідного теж було неможливо.
То що змінилося? Нічого.
Сусідка зверху• 24 апреля в 09:37
Ответ дляА я женатая
ну чому зразу концлагерь?
--
А еще удивляет фраза последняя.
То есть то, что берутся за детей - ок, но вот чтоб такими темпами за женщин…
А мне кажется что мужчина, что женщина, что юноша, что девушка, что старик или старуха - обладают даром под названием жизнь и никто не вправе его отнимать.
Ядвига Юсьлегко• 24 апреля в 09:38
Ответ дляОколовита
Войну нужно заканчивать!!!
На любых условиях
мацква. хуйлу.
Вован, час закінчувати війну.
П.С. не дякуйте. Тепер ви знаєте куди і яку давати телеграму. Дійте.
Вован, час закінчувати війну.
СпайдерВумен• 24 апреля в 09:39
Ответ дляА я женатая
ну чому зразу концлагерь?
--
Ключове - раша має в скільки раз більше населення.І хоч немовлят всіх обліковуй незалежно від статі,а раша все одно матиме в декілька разів більше військового резерву.
Сусідка зверху• 24 апреля в 09:39
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
То що змінилося? Нічого.
Изменилось очень многое. Если раньше это была формальность, то сейчас это билет на тот свет.
Не путайте
Я пані прохана...• 24 апреля в 09:39
Ответ дляПочтальЁнша
У нас сейчас точно так же, собрали копии документов и школа подала. Всё.
А я женатая
• 24 апреля в 09:39
Ответ дляСусідка зверху
А еще удивляет фраза последняя.
дітей поки ставлять на облік...,а жінки- уже стоять.скільки там профессій по списку??
Ядвига Юсьлегко• 24 апреля в 09:39
Ответ дляПочтальЁнша
Брехня. Ще скажіть що у ВНЗ вступали без приписного.