АнтиТроль• 2 часа назад
Что можете сказать об этой породе собак?
Не пожалели, что завели?
Завели бы?
Весела пiсенька• 2 часа назад
Бачила у блогера що взяли таку міні-міні, потім купували їй кисневу капсулу, бо вона по ночам задихалась, бо собака малесенька, в грудній клітині не вистачало місця для сердця та легень, все перетискало одне одного.. Усі ці декоративні породи це потенційно дуже хворобливі собаки, якщо ви до цього готові - беріть.
Два-три тижні і фсьо• 2 часа назад
Я не люблю цих шавок вічно тявкающих.
Великі собаки - це клас
Харчовий тріль• 2 часа назад
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Я не люблю цих шавок вічно тявкающих.
Великі собаки - це клас
Бульдожики не тявкают. Вообще не слышала, чтоб гавкали
ЯяяКакаджамбо• 2 часа назад
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Я не люблю цих шавок вічно тявкающих.
Великі собаки - це клас
Французы не тявкают
пАлАвинкА• 2 часа назад
Любовь всей моей жизни. Лучшая собака. Но прожил всего 4,5 года. Сердце
Творческий типаж• 2 часа назад
Нет, погладить да, а так знаю очень болезненная проблемная порода.
Шалена красуня• 2 часа назад
Они потрясающие, но у них очень слабое здоровье, готовьтесь сразу много денег тратить на вета
Красота неземная• 2 часа назад
Вони милі і все таке, у друзів є. Але собі би не заводила з міркувань здоров’я.
Альфред Шнитке• 2 часа назад
они милые, но проблемные по здоровью и мало живут
я против всех этих пород
Ответ дляВесела пiсенька
это не мопс
Срочнокпсихологу• 2 часа назад
Это порода с высокой ценой, требует тщательного ухода за складками, плохо переносит жару, храпит, часто страдает метеоризмом и не любит одиночества.
Кофр для ноги• 2 часа назад
Мы такую будем брать, у девушки сына такая, беспроблемная, добрая, веселая, компанейская, подручная, он тоже такую хочет
На пів ставки• 1 час назад
Мені не подобаються собаки які потребують більше догляду ніж я сама і дитина. Моя дворянка прожила зі мною чудових 15 років і за весь цей час були у ветеринара три рази: коли лапу порізала на прогулянці і двічі коли потребувала уколу після укусу кліща. Зараз обираю собі нового друга для прогулянок, але таких навіть не розглядаю
ЖующаЯКонфету• 1 час назад
Ответ дляМамОмужа
Мені їх шкода. Порода для знущання над тваринами
ви праві! ці бідні тварини страждають все життя! в деяких країнах навіть забороняють породи з таким сплющеним носом, бо виведення таких пород - знущання над тваринами. Навіть по фото видно, що собака-інвалід.
Залізний занавіс• 1 час назад
Ответ дляиз желе я
Не беріть, штучно виведена і має дофіга проблем зі здоров´ям
Не більше ніж будь-яка інша
Залізний занавіс• 1 час назад
Ответ дляСрочнокпсихологу
За якими складками, там тих складок під очима і над носом, все
Залізний занавіс• 1 час назад
Маю таке чудо, йому вже 2 роки. Не маю з ним ніяких проблем. Добряк, любить всіх навколо і людей і тварин, не гавкучий, не будить вранці, підлаштованмй під хозяїна, нема (слава Богу) проблем зі здоров´ям, активний пес. Так іноді хропить,іноді пердить, але то все можна врегулювати підбором харчування. Єдине що пораджу,це купувати у відповідальних щаводчиких, в кого батьки цуценят протестовані на генетичні захворювання. Але й цінник буде не низький