Та прям багіня• сегодня в 10:18
Шлюб та вагітність від іншого. Чи варто щось змінювати?
Колись було знайомство із одруженою дівчиною, де вона була ініціатором, та декілька зустрічей під час яких вона просила про незахищений акт. Через деякий проміжок часу, написала коротке смс: дякую тобі, ми більше не зустрінемось.
Це було доброю справою і не варто це ворушити?
#Пойду_кгадалке• сегодня в 10:19
Ну поворуши, утром как раз высокий уровень тестостерона и всем хочется поворушить.
Бочка порохУ• сегодня в 10:24
Добра справа? Серйозно? В чому добро? Ви влізли в стосунки одружених людей, зробили дитину яку не виховували, а виховує чужий чоловік, дбає, заробляє, на вашу дитину, поки ви на порадниці пишите дичину? Ви ідіот? Чи троль?
ВсеПроВсехЗнаю• сегодня в 10:25
Ответ дляБочка порохУ
Удалено администрацией...
Бочка порохУ• сегодня в 10:25
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Удалено администрацией...
Я такая наивная• сегодня в 10:26
Ответ дляБочка порохУ
Она в кредит за телефон влезла. Теперь надо 345 тем создавать в день, чтоб чуть заработать...
Бочка порохУ• сегодня в 10:26
Ответ дляЯ такая наивная
Як варіант. Але ж можна щось розумніше придумати.
інтригу.
Бочка порохУ• сегодня в 10:28
Ответ дляСтебель березы
Так может она проверила и поняла что вы неликвидный?
За задумом ´письменника´ в заголовку вагітність.
Стебель березы• сегодня в 10:29
Ответ дляБочка порохУ
Так я о том же) несколько раз встретилась, не залетела и пошла другого искать
Бочка порохУ• сегодня в 10:31
Ответ дляСтебель березы
Він впевнений що зробив таки добру справу. За логікою автора, вагітність мала наступити.)) і риторичне питання чи варто ´це´ ворушити. Якщо був просто секс то ворушити немає що.
Стебель березы• сегодня в 10:31
Ответ дляБочка порохУ
Дурне думкаю богатіє
Бочка порохУ• сегодня в 10:32
Ответ дляСтебель березы
Дурне думкаю богатіє
Те що дурне, цілком згодна.
МУСЯкомарова• сегодня в 10:46
Ответ дляБочка порохУ
Так може це план тієї сім´ї? Чоловік не може, жінка зачала на стороні.