Мию чакри щоденно• вчера в 11:27
Arfid (вибірковість в їжі) в дітей, хтось вилікував?!
Що допомогло? Розкажіть хто через це проходив.
Снегопадка• вчера в 11:32
Отстала от ребенка и постепенно сам начал есть нормально. Но он без диагнозов.
Та не реву я• вчера в 11:34
По відгуках допомагає ходити на терапію до психотерапевтів. Я так розумію, що самостійно вдома це не виправити. В мене молодша така, в неї не тільки з їжею такі приколи, а ще й з запахами.
Одно можу сказати, що якщо не спить нормально, або зайве в телефоні посидить, в школі якесь навантаження, то всі симптоми посилюються. Тобто треба максимально тримати нервову систему в стані спокою і відпочинку. На морі або просто десь на відпочинку вона їсть набагато краще ніж вдома
Та не реву я• вчера в 11:36
Ответ дляСнегопадка
Син до 6 років теж мав вибірковість, але не таку виражену як у доньки. Коли пішов у школу, то поступово почав майже все їсти. Донці зараз 12 і мені здається, що воно навпаки іноді посилюється
Анютины ласки• вчера в 11:38
диагноз врач поставил?
и все так серьезно, что уже сознание теряет от недостатка витаминов и полезных веществ?
Снегопадка• вчера в 11:40
Ответ дляТа не реву я
Так может и хорошо. Это парню надо вырасти крепким. Вот у меня сестра такая была всю жизнь, малоежка, тощенькая, синенькая. А я с отличным аппетитом, мамина радость. Зато всю жизнь мучаюсь с лишним весом, постоянно худею и на диетах. А она всю жизнь стройная, питается давно нормально, но худенькая. Уже 40+.
Мию чакри щоденно
• вчера в 11:46
Ответ дляАнютины ласки
диагноз врач поставил?
Да.
Плакулька• вчера в 12:07
Ответ дляБавовнятко
Удалено администрацией...
Обычно к этому симптому ещё есть другие
Ms. Доброта• вчера в 12:18
Ответ дляБавовнятко
Удалено администрацией...
Не треба плутати х з пальцем . Це ж не просто «я не люблю їсти огірки …. Знаю дівчинку, якій встановили гастростому через те, що вибірковість в їжі і далі відмова від їжі . Дитина критично схудла . І це не маленька дівчинка, а підліток . Психотерапія ,на жаль, не дала бажаних результатів то ж лікарі наполягли на гастростомі , адже критична втрата ваги і це вже питання життя
Фантазерша• вчера в 12:20
Ответ дляБавовнятко
Удалено администрацией...
Ответ из серии «в бочку пукнуть». Вываливать лук из супа- это не пищевая избирательность, а просто вкусы у всех разные. не диагноз, как в теме.
Бавовнятко• вчера в 12:23
Ответ дляMs. Доброта
Где были эти диагнозы 5-10 лет назад?
Бавовнятко• вчера в 12:23
Ответ дляФантазерша
Сколько вам лет?
Ms. Доброта• вчера в 12:24
Ответ дляБавовнятко
Где были эти диагнозы 5-10 лет назад?
5-10 років назад були . 30+ років тому- ні
Бавовнятко• вчера в 12:25
Ответ дляMs. Доброта
А шо случилось сейчас?
Ms. Доброта• вчера в 12:25
Ответ дляБавовнятко
А шо случилось сейчас?
З чим? Чи з ким ? Якось питання своє конкретизуйте
Бавовнятко• вчера в 12:26
Ответ дляФантазерша
Разбаловали детей
Бавовнятко• вчера в 12:27
Ответ дляMs. Доброта
А вы нить разговора не теряйте и не придется вам персонально конкретизировать вопрос.
Мона_Лиса• вчера в 12:28
Ответ дляПлакулька
Обычно к этому симптому ещё есть другие
Ні, не завжди. Син дуже вибірково їв з малечку. Ніяких інших симптомів не має. Зараз йому 12, їсть все ще не все, але набагато більше продуктів, ніж раніше.
Плакулька• вчера в 12:29
Ответ дляБавовнятко
Где были эти диагнозы 5-10 лет назад?
Ещё как были,это 35+ лет назад не было
Бавовнятко• вчера в 12:30
Ответ дляПлакулька
Ещё как были,это 35+ лет назад не было
Удалено администрацией...
Плакулька• вчера в 12:33
Ответ дляБавовнятко
Удалено администрацией...
Не было тк это не озвучивали,человека считали просто странноватым.
Бавовнятко• вчера в 12:33
Ответ дляПані_Перчик
Ви про себе?
Я не нынешнего поколения, мадам. Поэтому нет, не о себе.
Бавовнятко• вчера в 12:34
Ответ дляПлакулька
Мию чакри щоденно
• вчера в 12:36
Ответ дляБавовнятко
Где были эти диагнозы 5-10 лет назад?
Діагнозів не було, а діти з такими відмінностями були.
Воленс-неволенс• вчера в 12:49
Ответ дляМию чакри щоденно
Да.
у ребенка переросло с 10 лет, а у мужа после 40 возвращается
Стервочка• вчера в 12:58
Грибное наказание было, сутки вообще ничего не дала есть, а потом грибной гречневый суп 2 недели подряд
Мию чакри щоденно
• вчера в 13:08
Ответ дляСтервочка
Не допомагає, якщо добу не давати їсти і просити не буде, проходили таке, і більше доби.
Стервочка• вчера в 13:09
Ответ дляМию чакри щоденно
Значит двое суток. Поможет
Мию чакри щоденно
• вчера в 14:02
Ответ дляСтервочка
Значит двое суток. Поможет
І двоє і троє не допомогає. Їсть все одно тільки те що смакує.