Угги в горошек• вчера в 12:33
Побачила фото і відео з корпоративу чоловіка. Виникло багато питань
І фото бачила, і відео.
Майже на всіх фото він постійно дивився на одну дівчину. Майже на всіх відео вони постійно говорили і без зупину посміхались. Під час їхнього танцю вони обоє тремтіли , притискались і посміхались не відводячи погляду.
Закатала чоловіку скандал, він сказав, що це його підлегла. І що вони так посміхаються тому що закінчили проєкт. Але ж я не тупа, і розумію, що невідривні погляди з посмішкою навряд чи через це.
Угги в горошек
• вчера в 12:34
Ответ дляМафиозная
Что за корпоратив в апреле?) Или вы только новогодний увидели?
Ні. Вчора була річниця заснування компанії
Бритоножка• вчера в 12:35
Корпопативы зло. Идите и себе, в стрип клуб, оторвитесь там на полную
Чудо Ф_ф КеДаХ• вчера в 12:36
Срочно бегите к нему на работу. Не забудьте взять мороженую курицу
Голубка миру• вчера в 12:39
Моя ситуація в минулому. Ми ще працювали разом. Вони в офісі, а я вдома. На корпоративні фоткалися завжди, він був поруч з нею, танцювали вони разом. Там ще і подарунки колишньому були типу по дружбі. Я була у нього дурепою, яка не бачила дружби. Чим закінчилося? Він до неї пішов.
Карамбулкул• вчера в 12:40
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Да! Бо захистити священну сімейну мотню він хижачок корпоративних - святе діло кожної мудробаби!
Впораюсь зі всим• вчера в 12:42
Ответ дляБритоножка
А кто на видео снимет?
Мужу пофиг, он уже с сотрудницей дрожит
Угги в горошек
• вчера в 12:42
Ответ дляГолубка миру
Жах, я сподіваюся у нас до цього не дійде. А ви скільки років були разом?
Печальки.нет• вчера в 12:42
Ответ дляГолубка миру
Козёл
Дама-мадама• вчера в 12:44
Ответ дляКарамбулкул
Не такие ж они и хижачки, на пожованное кидаются, падальлщицы - Вы хотели сказать? Да и потом, если хорошая мотня, чего бы и не защитить
Карамбулкул• вчера в 12:46
Ответ дляДама-мадама
Мооотня, святая мооотня! Баби бийтеся за неї!! Захишайте!!!
Голубка миру• вчера в 12:46
Ответ дляУгги в горошек
Трохи більше 9.
Угги в горошек
• вчера в 12:46
Ответ дляГолубка миру
Трохи більше 9.
Ну добре, що так вийшло поки ви молода були.
Краще залишитись одною в 35, ніж в 40
Голубка миру• вчера в 12:47
Ответ дляУгги в горошек
Краще залишитись одною в 35, ніж в 40
Мені було менше 30.
Угги в горошек
• вчера в 12:47
Ответ дляГолубка миру
Мені було менше 30.
Тоді взагалі чудово!
Карамбулкул• вчера в 12:48
Ответ дляУгги в горошек
Ви не знали що чоловік (як і будь яка людина) не ваша власність? ЧИ хотіли щоб він вам прийшов і чесно сказав: хочу трахати Ленку з роботи?
Бритоножка• вчера в 12:48
Ответ дляВпораюсь зі всим
А кто на видео снимет?
Мужу пофиг, он уже с сотрудницей дрожит
Снимают организаторы, снимают сотрудники
Угги в горошек
• вчера в 12:48
Ответ дляКарамбулкул
Я хочу бути разом все життя
Все буде Україна• вчера в 12:49
Ответ дляКарамбулкул
Ви іпанута геть чи лиш трохи ?
Смайлик• вчера в 12:49
Ответ дляМафиозная
Шо вы такая непонятливая? По случаю окончания проекта …
Автор, я хочу свой процент, я вам тему помогаю развивать
Карамбулкул• вчера в 12:50
Ответ дляУгги в горошек
Я хочу бути разом все життя
Тоді чого кипиш? Ну буде потрахувтаи ще когось, чоловіки не так щоб чатсо самі йдуть зі шлюбу. Просто гуляють і все.
Бритоножка• вчера в 12:50
Ответ дляУгги в горошек
Я хочу бути разом все життя
Так он у вас мудило ещё то. Лучше готовьте себе подушку и думайте как с него высоосать все
Угги в горошек
• вчера в 12:50
Ответ дляСмайлик
Мені б хто той відсоток дав))
Насправді, там ще багато деталей , якщо цікаво, розкажу
Смайлик• вчера в 12:51
Ответ дляУгги в горошек
Мені б хто той відсоток дав))
Давайте, а то быстро тема затихнет 😂
Карамбулкул• вчера в 12:51
Ответ дляВсе буде Україна
Ви іпанута геть чи лиш трохи ?
Стебуся як автор за мужчика свого нервує, ще й наївна як 16 річна цнотлива дівчина
Угги в горошек
• вчера в 12:51
Ответ дляПеремелица
А як побачити на відео, що тремтять? Їх прям трусило?
Ой, та я все обшукала. І інстаграм тієї баби знайшла, і соцмережі його колег, і сторінку компанії продивилась і відео.
Ну видно було, що мого чоловіка ніби током труснуло як вона його торкнулась