Дівчина Бобула• сегодня в 13:53
Отдам хорошему человечку с винницы кроссы, 39, по факту 38
Пару раз обуты, мне пальцы жмут. Замш
АнтиТроль• сегодня в 13:58
девчата, сходите, а?
их потом выбросите в бак мусорный, чтобы грибок и другую заразу не подхватить, но хоть алину увидим
Перша скрипка• сегодня в 13:58
Алина, после вас обувь возьмёт разве что бомж. И то - только тот, который вас не знает
Залізна пані• сегодня в 14:11
Дівчата, ну ви і злі. Людина безкоштовно віддає взуття у кращому стані, ніж ви за гроші продаєте, а вам треба її помиями облити.
Автор, ви молодець, добрі справи у наш час вже стали рідкістю. Хай черевики знайдуть свого господаря.
Кринжова баба• сегодня в 14:16
Люди, які купують б.в. взуття в очі не бачили ніг, які їх носили. Ще і платять за це гроші
Привіт з ботойбіччя• сегодня в 14:17
Ответ дляЗалізна пані
Вона якось викладала фото своїх пальців в драних шкарпетках.
То, ви знаєте, вже краще дешеві кросівки з базару.
Залізна пані• сегодня в 14:25
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Цікаво, а для кого в Україні всі ці магазини секонду? Чи ви думаєте там продають взуття і одяг, які одягалися/взувалися виключно на цілі шкарпетки і чисте тіло?
Люди беруть б/в не від гарного життя і розуміють, що воно не нове. Але інколи це єдиний вихід для людини.
До речі, принц Чарльз теж ходить в дірявих шкарпетках, що не завадило йому стати королем.
Привіт з ботойбіччя• сегодня в 14:32
Ответ дляЗалізна пані
Ви знаєте, принц Чарльз став королем взагалі незалежно від шкарпеток.
Дівчина Бобула
• сегодня в 14:33
Ответ дляЗалізна пані
Вот именно, типа я виновата, что китайцы таких нашили))))
Бабульція• сегодня в 14:36
Ответ дляНалитое яблочко
Чтоб грибок потом лечить?
Особенно после алиныных больных немытых ног
Бабульція• сегодня в 14:36
Ответ дляЗалізна пані
Да ничего она не отдаст. Будет и дальше оно там гнить в дебрях квартиры
Контрольница• сегодня в 14:42
Ответ дляБабульція
Звідки такий хейт на цю аліну?вона що погане сказали коли?
Залізна пані• сегодня в 15:00
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
І що, не знайшлося ’добрих’ порадниць, які б загнобили його за ’діряві шкарпетки, брудні нігті і грибок’, і що це ’чмо’ не може керувати нами, такими ох...єнними порадницями?
Привіт з ботойбіччя• сегодня в 15:03
Ответ дляЗалізна пані
Особисто я загнобила б його за нерішучість і невміння говорити словами через рот.
Бо шкарпетки можна змінити, а вміння зруйнувати життя собі і жінці, з якою одружився це прямо талант.
Крапипопка• сегодня в 15:30
Алина, кто в своем уме будет носить после Вас обувь? У Вас же гниют ногти и пальцы на ногах.
Эти чуни нужно сдать на утилизацию с предварительной промышленной дезинфекцией.
Крапипопка• сегодня в 15:32
Ответ дляЗалізна пані
Ви в курсі, що у цієї людини заразне захворювання ніг? Ви за розповсюдження зарази?
Налитое яблочко• сегодня в 15:43
Ответ дляКонтрольница
Она грязная ....., садистка и не вменяемая баба
Контрольница• сегодня в 15:44
Ответ дляНалитое яблочко
Я могу других невменяемых назвать
Алина это ещё цветочки
Рву и мечу• сегодня в 15:55
Ответ дляКонтрольница
Я могу других невменяемых назвать
Алина это ещё цветочки
Назовите
Налитое яблочко• сегодня в 15:56
Ответ дляКонтрольница
Я могу других невменяемых назвать
Алина это ещё цветочки
Ее сложно переплюнуть. Ничего нет хуже живодёров
Контрольница• сегодня в 16:21
Ответ дляРву и мечу
Назовите
Чупакабра, чаревна, онлифанщийа с ведьмочкой на аватарке, лав лав, Борисфенка, мама никитки
Мало?
Контрольница• сегодня в 16:21
Ответ дляНалитое яблочко
Где она живодёр? Что вы несёте?
Налитое яблочко• сегодня в 16:22
Ответ дляКонтрольница
Где она живодёр? Что вы несёте?
Везде. В каждой своей теме.
Контрольница• сегодня в 16:22
Ответ дляНалитое яблочко
Везде. В каждой своей теме.
Что в каждой теме своей? Уши кролям отрывает?
Налитое яблочко• сегодня в 16:23
Ответ дляКонтрольница
Так почитайте и не придется спрашивать и шизичку защищать.
Крапипопка• 2 часа назад
Ответ дляКонтрольница
Спросите сами куда она кролячий приплод девает.
Догадываетесь?