Дуб береза• сегодня в 10:53

Подивилась зворотній бік направлення- я в шоці(

В районній лікарні роздрукували два направлення. Вже вдома подивилась: мабуть, через дефіцит паперу, надруковано на використаних листах. А на них дані хворих: прізвища, дати народження, адреси, діагнози ( всі чоловіки). От це нормально?
Бабулька• сегодня в 14:00
Ответ дляПрестидижитатор
А якщо СНІД чи гепатит?
Я з ними спати буду чи може колотися? Яким чином мій діагноз вплине на їх життя?

Бабулька• сегодня в 14:01
Ответ дляДуб береза
А ви так себе не поважаєте, що якась клава, порушуючи закон, про ваші воші розкаже всьому місту?
Ви живете в селі, тому так хвилюєтеся?
Каяспер• 2 часа назад
Ответ дляТундиринда
В наше время кто-то делает 10-й аборт? Не проще ли спираль поставить, трубы перевязать? Какой-то мазохизм, 10й аборт
Это как пример
Тундиринда• 2 часа назад
Ответ дляПрестидижитатор
А якщо СНІД чи гепатит?
А може, було б і добре наперед знати. Уявіть, така людина навмисне спить без контрацепції і заражає інших. Бо їй вже байдуже. Або й в голові щось того.
Морожена_курка• 2 часа назад
Ответ дляДуб береза
Мені пофігу на клаву і на все місто.Я взагалі не залежу від чиєїсь думки.Ви як маленька,Господи Боже.Всім пофігу на чиїсь болячки.Тут аби самому не впасти.Чи ж там не сенсація.Мені всерівно на інших і їм на мене.
Тундиринда• 2 часа назад
Ответ дляКаяспер
Это как пример
Плохой пример
Обижулька• 1 час назад
Ответ дляПеченюшка
По теме, нет
Ненормально ! Но это Украина, а не цивилизованный мир
У нас ноготки хорошо делают и дия есть

Бабуся Бетман• 1 час назад
Ответ дляБабулька
Хочете допомогти - допоможіть, купіть папір, напишіть в мін.мед,
Останнє, що потрібно робити, це обсирати.
Куда наши налоги идут????
Великий сатирик• 1 час назад
В районну адміністрацію пишіть детально скаргу, колективна краще працює, можете зібрати однодумців в тій самій поліклініці чи серед сусідів.
Ви думаєте, їм не виділили кошти на папір? Виділили. Нехай проводять перевірку, куди витратили кошти, які мали б піти на папір.
LediBlac• 1 час назад
Админы, хотите лайфхак по обогащению?
Разрешите , пусть за деньги , переименовывать анонимов. Тут несколько человек так и просятся под ник ’Трехсеребренники’.
Підмітайло• 1 час назад
Ответ дляКаяспер
Ага) когда стали бы объектом сплетен и насмешек соседей, которые бегом разнесут это , то не так уж все равно было бы
А ви знаєте сусідів, ще й з інших будинків, прям заздрю вам.
Я не знаю як звуть чи чим займаються сусіди по поверху, а тим паче мені не цікаві мешканці інших будинків і їх діагнози.
Каяспер• 1 час назад
Ответ дляПідмітайло
Зато они о вас знают, не переживайте, перемоют косточки
Підмітайло• 1 час назад
Ответ дляКаяспер
І що? Яке меня до цього діло.
Як можно перейматись думкою незнайомих (рандомних) людей.
ЗаведУющая• 1 час назад
походу экономически это имеет смысл ’соби на карманчик’, по документам бумага покупается, наверное, как положено
Каяспер• 1 час назад
Ответ дляПідмітайло
І що? Яке меня до цього діло.
Ой. По факту все парятся , и всем неприятно , если глаза тебя обсуждают , есть личные интимные вещи, которые не должны быть в доступе
Підмітайло• 1 час назад
Ответ дляКаяспер
А як можно паритись, якщо ти не знаєш цих людей, ну є люди пліткарі, тут нічого не вдієш, але думати про те що вони подумають чи скажуть, повна дурня.
автор Дуб береза • 36 минут назад
Мдааа. Навіть не знаю, що гірше: факт з тими папірцями чи усвідомлення, скільки навколо безправного плебсу, який толерує усіляку хрень по відношенню до себе(
Скляна миша• 2 минуты назад
А як якщо гроші пиздять