Я вся ваша• вчера в 17:36
Скажіть будь ласка. Є тут такі мами які проти приходу гостей після мас. заходів?
Ну от я припустимо не розумію приходу родичів зараз в дім де є дитина, одразу після концерту. Я розумію що це непопулярна позиція. Що не всі вдягають на дитину «скафандр» ітд. А я от вважаю що у неї, у дитини, соціум є і так: садок і батьки. Тобто контакти з своїми батьками (+ їх колеги і пасажири і все де батьки шниряють»; Ну і діти садіка з , відповідно, їх «контактами» вдома/магазинах/колегами батьків.
Це дофіга соціума і так. Але це не «масове», навідміну від концерту.
Я роздратована. Я одна такий самородок-невротік?
Я вся ваша
• вчера в 17:38
Ответ дляSo_so
Я ничего не поняла
Не подобається що люди пішли на концерт, і на звороті притащилися в гості. Нахваталися там вірусів і притягли їх сюди, до нас
Я вся ваша
• вчера в 17:39
Ответ дляТворческий типаж
После какого концерта в гости ходят? После утренника?
Виступ якоїсь групи, співака. Концерт.
НеГолосую• вчера в 17:39
Ответ дляЯ вся ваша
Якому звороті?
Я вся ваша
• вчера в 17:39
Ответ дляВільний митець
Это вы на дизель шоу билет пристраиваете?
Я серйозно
Научительница• вчера в 17:39
Ответ дляSo_so
Я ничего не поняла
Автор против, что пришли гости, которые посещали места большого скопления людей (концерт, например у нее в тексте). Это типа до фига ’социума’ . А садик, или где автор сама там шляется - это нормально и с головой для ребенка.
Творческий типаж• вчера в 17:39
Ответ дляЯ вся ваша
Виступ якоїсь групи, співака. Концерт.
Тоесть ночью к вам какие-то родичи заваливаются, а вы принимаете?
Я вся ваша
• вчера в 17:40
Ответ дляТворческий типаж
Не вночі. От зараз. Прямо в цю секунду
Личко Невеличке• вчера в 17:40
Я взагалі проти гостей, незалежно після концерту чи ні. А якщо я приходжу додому після концерту - норм:)
Вільний митець• вчера в 17:40
Ответ дляДиректриссимо
Декретные мозги- это жесть
Декретные мозги жесть, когда этих мозгов не было никогда
Єдина Країна• вчера в 17:40
Якщо всі йшли на концерт, то навіщо потім до вас додому?
Чи концерт у вас дома проходить?
Я вся ваша
• вчера в 17:41
Ответ дляДиректриссимо
Декретные мозги- это жесть
Я не в декреті
І я не маю бажання сидіти на лікарняних, коли віруси «підсовують» такі гості
Єдина Країна• вчера в 17:41
Ответ дляЯ вся ваша
Я не в декреті
То не запрошуйте просто)
Директриссимо• вчера в 17:41
Ответ дляЯ вся ваша
Я не в декреті
Ложь. На работе вирусы
Я вся ваша
• вчера в 17:41
Ответ дляВільний митець
Та пішла в ліс
Не смішно
Личко Невеличке• вчера в 17:41
Ответ дляЄдина Країна
Чи концерт у вас дома проходить?
Тому що саме час чимось підкріпитися:))))