Я вся ваша• вчера в 17:36
Скажіть будь ласка. Є тут такі мами які проти приходу гостей після мас. заходів?
Ну от я припустимо не розумію приходу родичів зараз в дім де є дитина, одразу після концерту. Я розумію що це непопулярна позиція. Що не всі вдягають на дитину «скафандр» ітд. А я от вважаю що у неї, у дитини, соціум є і так: садок і батьки. Тобто контакти з своїми батьками (+ їх колеги і пасажири і все де батьки шниряють»; Ну і діти садіка з , відповідно, їх «контактами» вдома/магазинах/колегами батьків.
Це дофіга соціума і так. Але це не «масове», навідміну від концерту.
Я роздратована. Я одна такий самородок-невротік?
Тут как тут• вчера в 17:48
Автор, я коли працювала в магазині і спілкувалась з сотнями людей за день то хворіла раз в рік і лікарняний ніколи не брала. А відколи сижу вдома за компом то раз в сезон регулярно це в кращому випадку, в гіршому буває двічі за місяць, це взимку. Так що соціум то не погано, а імунітет.
Я вся ваша
• вчера в 17:51
Ответ дляБорисфенка
Саме час спілкуватися з родичами.
Ясно, що вони вас дратують, але діти в стерильних умовах не повинні рости до повноліття.
Ну моя сім‘я живе от так🤷♀️ ми ходимо в трц - по будням, наприклад. Не по сб та нд. Дитина - гуляє. А не відвідує немиті закриті типу дит.кімнати ці. На море - на авто. Громадський транпорт у нас відсутній як вид наразі. Ну так склалося - живемо не в місті, тут в селищі все є, нема необхідності просто їздити щодня кудись.
Якщо знаю що друзі дитини вчора затемпературили - до них пару днів не ходимо.
На концерти і вистави і думки нема, я і не люблю це. Тобто одним словом - уникаємо якогось перебору непотрібного. Грві то з садка, то з роботи приносимо. В магазині теж чіпляємо. Не ізоляція ж прям. Нафіга мені такі гості
Головний кошак• вчера в 17:52
Єдине очевидне, гості сьогодні вам недоречні.
Шкода, що простого ’ні’ ніхто не сприймає. Доводиться вигадувати ’вагомі’ аргументи.
Я вся ваша
• вчера в 17:52
Ответ дляSo_so
То есть, можно только тем кто из дома работает?
Можна і цим. Але не після толкучки на концертах
Ще й інше місто - +вокзали-поїзди/автобуси
Доль Чекомбана• вчера в 17:52
Ответ дляЯ вся ваша
Я не в декреті
І я не маю бажання сидіти на лікарняних, коли віруси «підсовують» такі гості
Я надеюсь вы в тц и супермаркеты три года не заходите?
Я вся ваша
• вчера в 17:52
Ответ дляГрибной_Дождик
Я не зовсім зрозуміла. Тобто ви всі разом пішли на концерт, а потім вирішили, що мало розваг і приперлись в чийсь дім?
Ми були дома.
Родичі - іздили на концерт. В інше місто. Вчора. Сьогодні вернулися, по путі зайшли
Доль Чекомбана• вчера в 17:53
Ответ дляВільний митець
Я вообще не представляю кто к такой как вы в гости ходит. Такие же отбитые, 146%
Конечно свекровь
Я вся ваша
• вчера в 17:54
Ответ дляВільний митець
Удалено администрацией...
Грибной_Дождик• вчера в 17:54
Ответ дляЯ вся ваша
Ми були дома.
Автор, ви трохи тойво... притрушена
Я вся ваша
• вчера в 17:54
Ответ дляНеГолосую
Приділіть їм уваги чи ви їх випхали вже?
А що за концерт що вже закінчився?
Він вчора був. Там переночували і вранці виїхали. А на вечір перед тим як прийти додому до себе, от придумали завітати
Вільний митець• вчера в 17:55
Ответ дляЯ вся ваша
Удалено администрацией...
Ты что таблетки забыла с утра принять? Или остограммилась?
Я вся ваша
• вчера в 17:55
Ответ дляЛичко Невеличке
Ймовірність приносу вірусів порівняно з громадським транспортом, магазинами і дитячими колективами - мінімальна.
Це правда? Бо мені навпаки виглядає
Та й гр.транспорт був
Я вся ваша
• вчера в 17:56
Ответ дляЄдина Країна
Я здивована
До мене без запрошення не приходять гості.
Я би просто не пустила.
І питання не в вірусах і дітях, просто нікого не запрошувала
Я би просто не пустила.
А опишіть будт ласка як це так? Ну от дзиньдзилинь. Відчиняєте двері - і добрийдень. Або хоча б лайт версія - по тел. кажуть «ми ідем, став чайник»
Мамина корзиночка• вчера в 18:00
Ответ дляSo_so
Какая связь между концертом и гостями?
Ну типа друзья нахватались вирусов, бактерий спида и рок-н-ролла на концерте а потом приперлись к автору в гости, вытрусили это все на ребенка
Я вся ваша
• вчера в 17:57
Ответ дляБабця в мештах
Так в чому проблема: в зайвому соціумі чи гіпотетичних бактеріях ? Вас дратують люди, які замість йти додому приперлися до вас в гості? Чи ви боїтеся можливих вірусів, які типу принесли з концерту гості?
Але вони ж не хворі? Чи ви в магазин не ходите? В транспорті не їздете?
У вас новонароджений? Чого така паніка?
Ну типу в гіпотетичних бактеріях
До безцеремонності я вже адаптувалася, тому цей аспект можна упустити в ппинципі
Бюст Березуцкого• вчера в 17:58
Да, вы невротик. Нет, не запрещаю приходить гостям после концертов, театров, кино, и лаже, о ужас! ехать к нам на метро.
У нас вообще была ситуация, когда свекровь утром ездила к мужу в больницу, потом приезжала к нам и сидела с малышом, отпускала меня отдохнуть. Спасибо ей большое. И никто не заболел.))
Я вся ваша
• вчера в 17:58
Ответ дляБорисфенка
Банани з милом миєте? Підлогу втретє за день з Доместосом протерли?
Овочі мию, яйця. Фрукти
Банан насправді ні.
Доль Чекомбана• вчера в 17:59
Ответ дляГрибной_Дождик
Автор, ви трохи тойво... притрушена
Увас т9 сильно на трохи исправил
Бюст Березуцкого• вчера в 18:01
Ответ дляЯ вся ваша
Значит первый же коллектив, сад, школа, театр, кружок, секция, подкосит вашего стерильного ребенка всерьез. Нельзя выращивать его в тепличных условиях.
И тем более, вирус не передается через третьи руки, чтобы заразить кого-то, ваши гости должны уже быть больны и активно выделять вирус.
Я вся ваша
• вчера в 18:01
Ответ дляГрибной_Дождик
Ще краще. То ви навіть не разом ходили на концерт. А чого вони перлись потім в гості? І дитина тут взагалі ні до чого. Не розумію оцього шастання по чужих хатах.
Не разом
Моя сім‘я живе по принципу сінізувати похождєнія. І по гостях, і по трц, ітд.
Нам ок і так. Трц у нас по можливості в будні. Поїздки - на авто. Я не люблю толпи людей, і у мене оці віруси-бактеріі манія якась. Я знаю як воно передається, і я інтуітивно уникаю ЗАЙВОГО. Не ракушка прям, але і не «направо-наліво» ходимо без потреби
Я вся ваша
• вчера в 18:01
Ответ дляЛичко Невеличке
А, вони до вас ще з п´ятниці їдуть))))
Так
Мамина корзиночка• вчера в 18:01
Автор а если б ваш муж был полицейский пожарный или врач?
В Канаде например 911 приезжают на любого бомжа и реанимируют если что
Бюст Березуцкого• вчера в 18:01
Ответ дляГрибной_Дождик
Автор, ви трохи тойво... притрушена
Да и не трохи, кажется.
Сунуся в чужі справи• вчера в 18:02
Ответ дляЯ вся ваша
Співвідношення.
На роботі прямий контакт з 10. Непрямий - ще в кожного з 10 по 10, нехай
А під час концерту 100-200 прямих. Відповідно непрямих теж х10
Пролечите голову. Речь не о спиде, где количество контактов повышает риски. Речь об орви, который ребенок может подхватить с вероятность 50/50 от вас или вашей коллеги через вас, и не подхватить от припершихся родичей, которые на концерте контактировали с тыщей людей.
Я вся ваша
• вчера в 18:02
Ответ дляКарапулька
кто к вам завалил прям сейчас после концерта?
Гості) люди
Я вся ваша
• вчера в 18:03
Ответ дляВільний митець
Автор, а вы сейчас одной рукой гостей принимаете, а второй тут пишете? вы их выпхали или только тут смелая?
Я в спальні лежу. Привіталася і пішла. Чоловік знає що такі навали - не для мене. Нехай сам🤷♀️ чи мені ще вдавати восторг?