Маруська Му• 2 часа назад

Як тепер відмовитись?

Трохи менше ніж півроку працюю в структурі МВС на цивільній посаді, чому мене одразу не атестували я не знаю.
Я здала українську мову, пройшла медогляд, написала заяву на звільнення і рапорт на прийняття на службу з першого травня.
Вчора робили наказ на звільнення, загубили компенсацію за десять днів додаткової відпустки як одинокій матері, дві години у відділі кадрів мені доводили що я не одинока мати, а розлучена жінка (люди навіть не розуміють різниці між соціальним статусом і сімейним станом).
Другий день у мене істерика, я не впевнена що хочу три роки бути рабом поруч з людьми які не просто не знають свою роботу, а навіть не хочуть нічого знати (були і інші моменти, але це остання крапля була).
Як тепер культурно відмовитися від підписання контракту? По зарплаті нічого не змінилося б, оренду квартири мені все одно не можуть компенсувати, тому мені та атестація не потрібна як така (вона потрібна моєму керівнику в першу чергу)
автор Маруська Му • 2 часа назад
І да, я одинока мати, у моєї дитини немає батька (відомості про батька записані зі слів матері), в шлюбі я була менше року, розлучилася у 2024 році і колишній чоловік до моєї дитини(15років) немає ніякого відношення, витяг і свідоцтво про народження я приносила при працевлаштуванні

Идууу--уууу блин• 2 часа назад
Так шо вы хочете? Вы же шото хочете?
Україна понад усе!• 2 часа назад
Ответ дляМаруська Му
То у вас є витяг, що інформація про батька записана із слів матері. Його ви і повинні були передати до відділу кадрів.
І так, ви маєте повне право відмовитись від підписання контракту і причину не вказувати, якщо не хочете
автор Маруська Му • 2 часа назад
Ответ дляИдууу--уууу блин
Так шо вы хочете? Вы же шото хочете?
Хочу грамотно сформулювати відмову від підписання контракту, бо якщо я просто скажу що з дебілами працювати не маю бажання, боюся доведеться піти прям тридцятого квітня
автор Маруська Му • 2 часа назад
Ответ дляУкраїна понад усе!
То я і приносила, але ж вони не розуміють що то за документ такий, ну лежить в особовій справі і лежить
Ленивица-красавица• 2 часа назад
Як вас таку істеричку туди взагалі взяли?
Якийсь потік рандомних речень.

Що хочете?
автор Маруська Му • 2 часа назад
Ответ дляЛенивица-красавица
Якийсь потік рандомних речень.

Що хочете?
Ну, як виявилося, я ще непоганий варіант працівника

Ленивица-красавица• 2 часа назад
Ответ дляМаруська Му
Прям плакати і вмовляти вас будуть
Незамінна робітниця
Г@Л@В@ломка• 2 часа назад
О, вітаю, до дебілоїдів потрапили.
Зараз дуже великий відтік кадрів з держслужби, люди розмуміють, що потрапили в полон. Верхівка гребе бабло, працюють гої. Ще й звільнитися не дають. Не розуміють що не так.Вірніше розуміють, але не дооцінюють тягову силу. Свириденко- має йти в розмінувальниці з подругами типа Бережної
Міряно-переміряно• 2 часа назад
Ви зараз в істериці пишете?
Глас_Народа• 2 часа назад
Ответ дляМаруська Му
Юрист в допомогу,як сам не петраєш
Г@Л@В@ломка• 2 часа назад
Ответ дляМіряно-переміряно
Ви зараз в істериці пишете?
А ви з європеського дивану, експерД
Папина дочка• 2 часа назад
Скажіть, що хотіли б залишитися на цивільній посаді і все. Навіщо вам зв´язувати себе контрактом, який нічого не дає? Я так розумію, це не останнє місце роботи у вашому житті, бо ви вже зрозуміли куди потрапили. Тому втрачати нічого.
автор Маруська Му • 2 часа назад
Ответ дляГлас_Народа
Юрист в допомогу,як сам не петраєш
А юрист до чого?
Христя в тiстi• 2 часа назад
Скажіть їм щось ’округле’ про зміни в сім´ї, про складне життя, що мовляв, ’не розрахувала сили, не оцінила свої можливості’, що ’дуже жаль але нє’, тобто якусь ввічливу беліберду. Тільки багато причин придумайте і багато канцелярського тексту, щоб всі заплутались і спокійно відпустили.
Небалувана Галя• 2 часа назад
Говорите, что не хотите тут работать. можете сказать, что мало платят.
Бамбарбия! Кергуду.• 2 часа назад
Ответ дляХристя в тiстi
У меня дочь сейчас в Канаде живет, это прям в их стиле) Дочь уже втянулась)
Совет хороший на самом деле в данной ситуации.
Булькаю• 1 час назад
Ответ дляЛенивица-красавица
Якийсь потік рандомних речень.

Що хочете?
Компенсацию за неиспользованный дополнительный отпуск она хочет, как одинокая мать, документы на него предоставила при приеме на работу, а отдел кадров тупит и отказывает на основании того, что она замуж успела сходить не за отца ребенка.
Булькаю• 1 час назад
Я не поняла, вас уже уволили, вы хотите совсем оттуда уйти или снова чтобы приняли на гражданскую должность? Если остаться, то какая вам разница? Приказ на увольнение и на контракт один и тот же отдел кадров пишет, судя по тому что вы говорите, что не хотите работать с ними на контракте?

автор Маруська Му • 1 час назад
Ответ дляБулькаю
Ще не звільнили, до кінця місяця працюю на цивільній посаді, але вже не певна що хочу підписувати контракт ( важче звільнятися, треба чекати закінчення контракту або через погодження)