Мона_Лиса• 26 апреля в 10:46

Греція готель 3 зірки чи Болгарія 5?

В Болгарію можна виїхати з мого міста, в Грецію ще потягом до Львова (зараз це взагалі проблема), та ж сума, але в Болгарії шикарні умови, в Греції так собі....Незнаю....
Да, я блондинка!• 26 апреля в 10:57
Ответ дляНе танцую- но пою
Зараз заплачу з заброньованим тенерифе
Ха, а это прям супер отдых или тройка на третьй линии? Прям посмешили

Не танцую- но пою• 26 апреля в 10:57
Ответ дляДа, я блондинка!
Ні ні
Так само класно як золотих пісках
Не танцую- но пою• 26 апреля в 10:58
Ответ дляДа, я блондинка!
Тройки доступні вам ? То не означає що всі так страждають
Видихайте зі своїм золотим берегом
Да, я блондинка!• 26 апреля в 11:00
Ответ дляНе танцую- но пою
Видихайте зі своїм золотим берегом
Та успокойтесь вы уже, сами лучше тройки ничего не видели и выпендриваетесь не по делу
Щось не спиться• 26 апреля в 11:00
Болгарія це Чорне море, ви бачили новини з туапсе?
Не танцую- но пою• 26 апреля в 11:01
Ответ дляДа, я блондинка!
Шановна , видихайте
Розширили свої горизонти до Болгарії то радійте , але можете не доводити що то класне море
Хоча б факт низької солоності для оздоровлення вже адекватних людей в тому напрямку не керує
Не танцую- но пою• 26 апреля в 11:01
Ответ дляЩось не спиться
Це ж буде оздоровлення
Нафта , міни , дивани

Я супер-пупер• 26 апреля в 11:03
Ответ дляМона_Лиса
Я б за ці гроші й в Україні відпочила десь в Карпатах
Если вы так не любите море, то может пусть сами дети едут в летний лагерь заграницу? Много предложений и по Болгарии и по Греции
автор Мона_Лиса • 26 апреля в 11:04
Ответ дляЯ супер-пупер
Я боюсь самих відпускати.
Турагенція Tourdream• 26 апреля в 11:08
Ответ дляНе танцую- но пою
Навіщо вам то чорне море після Каховки- і так слабо чисте було , а тепер так взагалі
Чистота моря - величина відносна та не постійна.
У моєму досвіді був такий випадок у липні 2024р. Напочатку місяца відпочиваємо з дітьми у таборі у болгарському Елініте. Чудове чисте, тепле море, без водоростей та медуз. На мої сторіс люди питають, де таке класне море.
У кінці того ж липня летимо в улюблений турецький Кемер (Бельдибі). А там на морі треш, з ранку чи після обіду кожен день купа сміття. Плавали з понтона, ближче до буйків, щоб не попадать у цей смітник. Мій син тоді сказав, так це не Болгарія з чистим морем))
автор Мона_Лиса • 26 апреля в 11:09
Ответ дляТурагенція Tourdream
А що може сказати про Халкідіки? В ще цікавить готель Сімеон...
Я супер-пупер• 26 апреля в 11:09
Ответ дляМона_Лиса
Я боюсь самих відпускати.
Они же не маленькие, им однозначно интереснее там будет со сверстниками. Почитайте отзывы/приценитесь. Неплохой лагерь вместе в Китене (под Бургасом), свой пляж от лагеря очень даже неплохой. В лагере отдыхают и работают только украинцы, каждый вечер конкурсы-концерты, анимация
Щось не спиться• 26 апреля в 11:11
Ответ дляТурагенція Tourdream
Вам подобається Бедьдібі?? Якийсь дачний масив ледь не радянського зразка
Не танцую- но пою• 26 апреля в 11:11
Ответ дляТурагенція Tourdream
А що там з концентрацією солі - якщо говоримо про оздоровлення ? Прозорістю води ?
Турагенція Tourdream• 26 апреля в 11:23
Ответ дляМона_Лиса
Готель Simeon, який у Сітонії, селище Метаморфозі?
Як готель, він прийнятної якості. Відносно свіжі номери та інтер´єри. Непогане харчування, там тільки сніданки та вечері. Але ж у нього територія дуже компактна, тільки басейн. До пляжу відносно недалеко. Варіант, сумістити пляжний відпочинок з виїздами на екскурсії.
Турагенція Tourdream• 26 апреля в 11:28
Ответ дляЩось не спиться
Смішно, чого тільки тут не прочитаешь )) У яких готелях у Більдібі Вам довелось побувати, що зробили такі висновки? Де там ’радянські дачі’, може у Ріксосах, чи у Нірвані, чи в Акка Антедоні?
автор Мона_Лиса • 26 апреля в 11:30
Ответ дляТурагенція Tourdream
Так, дуже дякую!
Розумашка• 26 апреля в 11:31
Греція, звісно ж.
автор Мона_Лиса • 26 апреля в 11:32
Ответ дляТурагенція Tourdream
Пляж більш менш? Читала що потрібне тільки спец взуття

автор Мона_Лиса • 26 апреля в 11:32
Ответ дляТурагенція Tourdream
Так, хотілось би екскурсії, точно Метеори і дегустацію вин(для себе)
Скляна миша• 26 апреля в 11:39
Ответ дляНу шо не так?
До меня Болгария это худшее , что может быть съездила в 24 году и закрыла навсегда это направление , для меня если бюджет ограничен и с детьми то Турция . Если с мужем без детей то в Грецию вы ж не в отели будете сидеть сутками
Можливо, ви відпочивали в невдалому місці. Мені сподобався Созополь в Болгарії. Так, там нема чогось мега шикарного, але якщо порівнювати з нашими одеськими курортами, то все ж краще на порядок. Греція, як на мене, дуже переоцінена, особливо, якщо вважати на те, що коштує вона вдвічі більше Болгарії. Хіба що море красивіше. Але були місця, де було досить багато сміття у воді, а ще брудні пляжі, якщо це не шезлонги від готелю чи бару
Жена сантехника• 26 апреля в 11:38
Ответ дляМост_Устал
Неужели кто-то в Болгарию ещё ездит?🤦‍♀️
А почему туда не ездить?
Скляна миша• 26 апреля в 11:40
Ответ дляМост_Устал
А чому ні? Якщо вона доступна по ціні
Ну шо не так?• 26 апреля в 11:41
Ответ дляСкляна миша
Я была в солнечном берегу эта самый ужасный пляжный отдых для меня был . Но опять же все зависит от финансов если нет денег на другое то лучше Болгария чем сидеть дома
Скляна миша• 26 апреля в 11:42
Ответ дляМона_Лиса
З нашого міста (Київська обл) їде автобусний тур якраз з такими екскурсіями в Грецію на 10 днів. 670 євро на сніданки+вечері
автор Мона_Лиса • 26 апреля в 11:48
Ответ дляСкляна миша
Який готель, це 670 євро на одну людину?
автор Мона_Лиса • 26 апреля в 11:49
Ответ дляСкляна миша
За це теж хвилююсь. Взагалі якби не війна, наше море, Грибівка мене ідеально влаштовувало(
Цукрові вишні• 26 апреля в 11:52
Ответ дляМона_Лиса
Та з дітьми без чоловіка.
Авторе, я обрала дорожчу Грецію, але гірші умови по готелю, ніж в Болгарії, за ці ж кошти, в Болгарії для себе я б могла вибрати кращий готель, ніж навіть той, що влаштовував, але я в Болгарії буда разів 10, тепер хочу інше море, особливо дитина хоче. Плануємо їхати в першу чергу з-за моря. Дитина моя басейни не дуже, пару раз сходить, а минулого року в Болгарії нам дуже не повезло з морем... Було чисте тільки зранку, але неймовірно холодне (липень), а далі - тепле, проте хвилі, повно водоростей, не пройти, пісок весь наверху.
Цукрові вишні• 26 апреля в 11:54
Ответ дляМона_Лиса
Я нікуди не хочу, діти хочуть, ну 14 і 18 років
Дивіться, Греція це в більшості сніданки і вечері, якщо вам потрібно нон-стоп, то тоді Болгарія по все включено гарний варіант за адекватні гроші.
Цукрові вишні• 26 апреля в 11:55
Ответ дляНе танцую- но пою
Тому можна купатися в морі де є ризик мін і плавали трупи тварин та дивани
Не фантазуйте.